نمایشگاه ها

شرکت پلی رزین

کارخانه جدید شرکت پلی رزین در مساحتی بیش از 35 هزار متر مربع، در شهرک صنعتی هشتگرد با ظرفیت تولید 40 هزار تن در سال، مطابق با استانداردهای جهانی، در سال 1396 (2017 میلادی) افتتاح گردید. کلیه تجهیزات و ماشین آلات بکارگرفته شده، از کارخانجات معتبر اروپایی مطابق با تکنولوژی روز دنیا تهیه گردیده است. در ساختار جدید، کلیه فرآیند تولید بطورکامل از مرحله انتقال مواد اولیه، واحد تولید و بسته بندی، به صورت کاملا اتوماتیک انجام می پذیرد (Industrial Automation).

پلی رزین

تصاویر کارخانه

درباره شرکت پلی رزین

شرکت پلی رزین (سهامی خاص) به پشتوانه بیش از دو دهه تجربه مدیران کارآمد و گروهی از نخبگان صنعت رزین و با هدف تامین نیاز صنایع رنگ سازی کشور به رزین های صنعتی و تخصصی در سال 1369 تاسیس گردید و توانست در این عرصه به عنوان یکی از عمده ترین تولید کنندگان کشور مطرح گردد.

شرکت پلی رزین همواره با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه رو با مطالعه بر روی محصولات نوین، موفق به ارائه دستاوردها و نوآوری های متعدد گردیده و یکی از پشتوانه های علم پلیمر و رزین سازی در کشور محسوب می شود. در ادامه این تلاش و همگام با صنایع بین المللی، این شرکت با تولید رزین های پلی استر جامد جهت تهیه رنگ های پودری، خود را به عنوان اولین تولید کننده این گروه از محصولات در کشور معرفی نمود و اکنون با راه اندازیی پروژه طرح توسعه و افتتاح کارخانه جدید شهرک صنعتی هشتگرد با ظرفیت تولید سالانه بیش از 30 هزارتن انواع رزین های سینتتیک، به جایگاه ویژه ای بین تولیدکنندگان رزین در منطقه دست یافته است. با این ظرفیت عظیم تولید، ضمن امکان تامین بخش عمده نیاز بازارداخلی، امکان ورود به عرصه تجارت بین المللی و صادرات به کشورهای دیگر فراهم آمده و آینده جدید را ترسیم خواهد نمود.

بسیاری از شرکت های اروپایی بیرون کشیدن آن را از اعماق دریا غیرممکن می دانستند و تنها راه، تخلیه مخازن در زیر آب بود. بدین منظور نیاز به ترمیمشکاف ها و مسدود نمودن تمام روزنه ها بود. از این رو در این مرحله نیاز به نوعی چسب با قابلیت عایق سازی در زیر آب حس می شد. پس از ماه ها پیگیری نهایتاً آزمایشگاه صنایع شیمیایی غفاری موفق به ساخت چسبی می شود که نیاز آنان را مرتفع و توانست این سوپر تانکر را به سطح آب بیاورد. صنایع شیمیایی غفاری در سال های رکود پس از جنگ و همچنین دوران سخت تحریم های اقتصادی در صنعت خودروسازی داخلی و دیگر صنایع بزرگ ایرانی، تنها با تکیه بر دانش و اعتقاد خود و همچنین بر پایه زنجیره انسانی مجرب، در سایه اتحاد و همدلی و تلاش شبانه روزی، توانسته خدمات ارزنده ای را به ایران عزیزمان ارائه دهد.

شرکت پلی رزین

خیابان استاد مطهری، بعد از خیابان میرزای شیرازی شماره 267 تهران، ایران

تلفن تماس : 0288727200

ایمیل: info@polyresinco.com

شرکت پلی رزین

خیابان استاد مطهری، بعد از خیابان میرزای شیرازی شماره 267 تهران، ایران

تلفن تماس : 0288727200
ایمیل: info@polyresinco.com