نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت رهورد خراسان

شرکت رهورد خراسان با سه دهه تجربه تحقیقاتی و تولیدی، به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده و رهبر بازار ایران و پیشتاز کیفیت صنعت لوله‌های خرطومی فلزی و غیرفلزی و متعلقات مرتبط در سطح کشورهای منطقه، مطرح می‌باشد.
محصولات تولیدی این شرکت به عنوان سیستم‌های مدیریت و حفاظت سیم و کابل‌های برق و دیتا و نیز انتقال سیالات و هوا کاربرد دارد. تولید محصولات با کیفیت، مطابق با استانداردهای معتبر جهانی و رضایتمندی مشتریان، سرلوحه مأموریت کسب و کار شرکت رهورد خراسان قرار دارد.

لوله فلزی و غیرفلزی

گلند و متعلقات

درباره شرکت رهورد خراسان

شرکت رهورد خراسان، یکی از مجریان خط لوله نیروگاهی و پالایشگاهی است که دارای سابقه ای 30 ساله در این حوزه بوده و با تولید لوله ‌های خرطومی فلزی و غیر فلزی تقاضای بازار داخلی و منطقه را پاسخ گفته است. محصولات رهورد خراسان، به عنوان سیستم ‌های مدیریت و حفاظت و انتقال سیالات و هوا کاربرد داشته و مطابق با استانداردهای معتبر جهانی تولید شده است.

متخصصان رهفلکس ضمن پاسخ سریع و منعطف به خواسته‌های مشتریان، همواره در حال شناخت و تجزیه و تحلیل نیازهای جدید بازار می‌باشند تا به وسیله رفع آنها، کیفیت، ایمنی و سهولت استفاده از محصولات را بهبود بخشیده و هزینه اجرا و قطعات جانبی را کاهش دهند، در نتیجه به طور مداوم محصولات جدید به سبد محصولات این شرکت اضافه می‌گردد.

 

افتخارهای رهورد خراسان

  • کسب مقام برتر در همایش یکصد برند برتر سال
  • کسب عنوان مدیر نمونه استان
  • کسب عنوان تولید کننده برتر سال
  • شرکت در نمایشگاه های متعدد بین المللی
شرکت رهورد خراسان

رهورد خراسان

آدرس : تهران – خیابان لاله زار شمالی – کوچه اولادی – پلاک 22

 
تلفن تماس : 02166170762

رهورد خراسان

آدرس: تهران، خیابان لاله زار شمالی، کوچه اولادی، پلاک 22

 
تلفن تماس : 02166170617