نمایشگاه ها

گروه راسل تابلو

گروه مهندسی صنعتی راسل سازنده بخشی از تجهیزات صنعت برق و کنترل و ابزار دقیق اعم از تابلوهای فشار متوسط و فشار ضعیف و ضد انفجار،راک و سابرکهای الکترونیک، باطری شارژر،باس داکت،سینی کابل، ایزولاتورهای فشار متوسط و فشار ضعیف و متعلقات و تجهیزات مربوطه و همچنین ارائه دهنده خدمات فنی مهندسـی در شبکه های توزیع و مجری پروژه های فنی مهندسی در زمینه PMS، DCS ، AUTOMATION & MONITORING بوده و مفتخر است طی حدود نیم قرن 950 پروژه داخلی و 75 پروژه خارجی(صدور محصول و خدمات فنی مهندسی با اسکیل بزرگ و کوچک) را با کیفیت مطلوب و طبق استاندارد های معتبر و مورد نظر کارفرمایان محترم به پایان رساند.

گروه راسل تابلو

درباره گروه راسل تابلو

راسل تابلو در سال 1349 توسط آقای ناصر جعفـرزاده تأسیس شد و یک شـرکت تولیدی و مهندسی کنترل و توزیع الکتریکی سریع و در حال گسترش است که هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور خدمات رسانی می کند و پس از چندین سـال تجربه در پروژه های متعدد ، با سایر شرکت ها در این زمینه همکاری می کند. تحت نام گروه راسل .خدمات کامل مهندسی، مطالعه شبکه، محاسبه، طراحی و … تولید برق، انتقال نیرو و همچنین پروژه های توزیع برق. این شرکت از چندین محصول الکتریکی و کنترلی درجهان تولید کرده و با تامین کنندگان برجسته قطعات مشارکت کرده است که منجر به حل بهینه مشکلات مشتریان می شود

از سال 1378 خورشیدی،همکاری فنی و تکنیکی خودرا با شرکت های بزرگ و معتبر بین المللی آغاز و با استفاده از توان متخصصین و کارشناسان خود و همکاری متخصصین شرکت های مذکور، موفق به انتقال و بهینه سازی تکنولوژی موردنظر شده و در نتیجه موفق به تولید طیف وسیعی از محصولات در رده فشار متوسط و فشار ضعیف گردیده است.
یکی از نقاط قوت گروه راسل،دریافت بازخورد از کارفرمایان و بهره برداران پروژه های انجام شده و خلق ایده های نو و بازنگری و ارتقاء در سازمان است.
راسل با بهره گیری از آخرین دستاورد های مدیریت کیفیت و الگو گرفتن از استاندارد های سری 9000 ، نسبت به استقرار سیستم تضمین کیفیت ایزو 2016-9001 اقدام نموده و با کسـب بهترین رتبه در ممیزی نهایی انجام شـده از سوی شرکت گواهی دهنده ، موفق به دریافت گواهینامه معتبر بین المللی شده است. کسب رضایت مشتری و بهبود مستمر اثر بخشی کنترل کیفیت در سرلوحه اهداف راسل می باشد.

گروه راسل تابلو

تهران، منطقه 1، محله تجریش، ازگل، روبروی فروشگاه ازگل، نبش کوچه سلیمان زاده، پلاک 176

تلفن تماس : 02122484145

ایمیل: info@raseltableau.com

گروه راسل تابلو

تهران، منطقه 1، محله تجریش، ازگل، روبروی فروشگاه ازگل، نبش کوچه سلیمان زاده، پلاک 176

تلفن تماس : 02122484145
ایمیل: info@raseltableau.com