نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت راینه داران

شرکت راینه داران، یکی از بهترین تولیدکنندگان خطوط انتقال نفت و گاز است که با تجربه ای 10 ساله در این حوزه، پروژه های بین المللی را به اجرا در آورده و مدیریت طرح و EPC را در حوزه های مختلف صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، آب و معدن را در برنامه فعالیت های خود داشته است. تمامی فعالیت های این شرکت در راستای استاندارهای بین المللی است.

تحویل فوری

محصول صادراتی

درباره شرکت راینه داران

روزهای آخر هزاره دوم میلادی … 1999.
شرکتی کوچک و خصوصی در اتاقی استجاری در تهران، چشم به جهان کسب و کار گشوده و “راینه داران”¹ نامیده می شود. اجرای پروژه های سیستم های کیفیت و خدمات مشاوره مدیریت ²، در طول ده سال، جای خود را به پروژه های بین المللی عامل چهارم، مدیریت طرح و EPC در حوزه های مختلف صنعت، بخصوص نفت، گاز، پتروشیمی، آب و معدن می دهد. رویکرد شرکت به تجاری نمودن ایده های نوآورانه، باعث نگاه مستمر گروه راینه داران به فرصت های کاری، فراتر از فرآیند های کسب و کار جاری می شود. به طوری که موضوع تکوین و پیشبرد پروژه های مبتکرانه، کالبد ساختار مدیریتی مجموعه را دربرمیگیرد.
در نتیجه راینه داران بعنوان یک تکوین گر کارآمد، مراحل تبدیل فرصتهای برگزیده به کسب و کار ارزش افزا را دنبال می نماید. بهره مندی از تجارب دهه اول فعالیت، زمینه ساز نقطه عطف شرکت میگردد. ورود به عرصه تجارت مواد شیمیایی و تجهیزات خاص مورد مصرف در صنایع هدف، که مخلوق همان رویکرد تکوین و پیشبرد است، اینبار برای خویش.
حضور و تعامل در بازارهای بین المللی و منطقه ای و تاسیس دفاتر خارج از کشور در دهه دوم فعالیت، باعث تداوم ارائه خدمات، حتی در شرایط سخت و گاهی به ظاهر غیرممکن می شود. تا جایی که راینه داران به نامی آشنا و مانا در تامین مواد شیمیایی مواد اولیه و حیاتی و تجهیزات تخصصی و صادرات فرآوری شده در صنایع مرتبط تبدیل می گردد.و هر رابطه، زمانی برنده خواهد داشت، که بازنده ای نداشته باشد. گام بعدی توسعه، ورود به عرصه تولید است که با تولید ترکیبات فلزات گرانبها همچون نقره، طلا، پالادیوم، با مشارکت در احداث مجموعه ای دانش بنیان رقم میخورد. این مجموعه ی تولیدی به اولین و تنها تولید کننده و صادرکننده برخی محصولات فناورانه در سطح خاورمیانه تبدیل می شود.
و تکرار این موفقیت با مشارکت در احداث مجموعه های مولد در زمینه ی تولید 4 ماده پتروشیمی پرمصرف استراتژیک در صنایع هدف، مداومت می یابد.

شرکت راینه داران

راینه داران

آدرس: ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان کاووسی فر، پلاک ۲۳، طبقه چهارم

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۵۴۹۴۵۱

ایمیل: info@rayeneh.com

راینه داران

آدرس: ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان کاووسی فر، پلاک ۲۳، طبقه چهارم

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۵۴۹۴۵۱

ایمیل: info@rayeneh.com