نمایشگاه ها

ریکو

شرکت ریکو، از آغاز با ایده ایجاد فعالیت اقتصادی ماندگار پایه گذاری شد و لذا اولین هدف خود را عرضه محصولات با کیفیت به مشتریان خود قرار داد.

از مهمترین امتیازات این شرکت قیمت درب کارخانه ، ارسال رایگان تشک های خواب به همه نقاط تهران و شهرستان ها و نیز عرضه تخصصی تشک به خریداران است که در این زمینه می توان گفت نگاه شرکت به این مسئله بیشتر تشک درمانی ست تا تشک فروشی.

کالا خواب ریکو

تشک خواب

بالش خواب

تخت باکس

گفتگو با سيد عباس محمدی مدیر عامل شركت ريكو

سيد عباس محمدي مدیر عامل شركت ريكو هستم که دو دهه سابقه فعالیت در زمینه صنعت مبلمان و تولید تشک به صورت تخصصی دارم. براساس یک تجربه خانوادگی و سوابق قبلی، شرکت ریکو از یک جمع خانوادگی تشکیل شده و از دهه هشتاد تاکنون فعالیت خود را در زمینه مواد اولیه تشک آغاز کرده است. از سال 89 بطور مشخص در زمینه تشک فعالیت را به صورت تخصصی ادامه داده است . از آنجا که تحصیلات تکمیلی اعضا در رشته های مرتبط با موضوع تشک است لذا در ابتدا مبنای تولید بر اساس دانش و تحقیقات علمی پایه ریزی و تا امروز این موضوع در بخش تحقیق و توسعه شرکت ادامه دارد.

تولیدات این شرکت، عبارتست از کالای خواب مانند تشک، بالش، محافظ باکس و تشک زمینی. ولی عمده توان شرکت در حوزه تولید تشک خواب می باشد. در این زمینه به صورت تخصصی، فعالیت داریم و براساس تجربه جهانی، دانش روز، تحقیق و توسعه، توجه به سلیقه مشتری، فناوری روز تولید کالای خواب، انتخاب بهترین مواد و رعایت استانداردهای بهداشتی و پزشکی، محصولاتی متناسب با سلیقه و با هدف جلب رضایت مشتری تولید می شود. خدمات پس از فروش نیز مورد توجه بوده و در زمینه شبکه توزیع وفروش و بازار یابی، ارائه خدمات گارانتی، ارتباط با مشتری و… اقداماتی انجام شده که عملا رضایت مشتریان را جلب کرده است. در نتیجه در بازار کالای خواب، محصولی شناخته شده است و قدرت رقابتی شرکت و محصولات ما را ارتقا داده است و ویژگی های منحصر به فردی برای محصولات این شرکت ایجاد کرده است.

بدلیل آنکه مبنای محصولات شرکت علم و دانش روز است لذا ویژگی های منحصر بفرد تشک های ریکو حفظ سلامتی و آسایش خواب برای افراد جامعه از جمله کسانی است که از بیماری های اسکلتی و عضلانی و نیز عادت های نامناسب خواب رنج می برند.
همچنین در برخی مدل های ریکو لذت خواب مد نظر بوده که تحقیقات ما نشان میدهد در این زمینه اگر در کشور بی نظیر نباشیم ولی حداقل کم نظیر بوده است . به عبارت دیگر، محصولات کالای خواب ریکو، قدرت رقابتی بالایی دارد، شناخته شده است، رضایت مشتری را جلب کرده و به برند شناخته شده و صاحب نام و اعتبار تبدیل شده است.

در راستای سیاست توسعه و ارتقای سطح فعالیت شرکت ریکو، امسال اقدام به شرکت در نمایشگاه کرده ایم. امیدواریم این مشارکت باعث ارتقای فرهنگ استفاده از تشک مناسب هر فرد بر اساس شرایط مختلف آحاد جامعه شود. زیرا ما معتقدیم تشک مناسب میتواند بستری را برای جامعه فراهم کند که نتیجه آن کاهش استرس های ناخواسته در زندگی امروزی است. زیرا ساعات خواب بخشی از عمر ما و مقطعی از زندگی ماست که راحتی و آسایش در آن ساعات خواب، باعث ایجاد نشاط و سلامتی برای افراد پس از فعالیت روزانه می شود. انسان ها استراحت می کنند خستگی خود را در کرده و با شادابی بهتر و خواب با کیفیت، برای فردا و امور کاری و زندگی آماده می شوند.
ضمنا در این نمایشگاه، آماده مذاکره برای ارایه (نمایندگی فروش) هستیم. از بازدید کنندگان دعوت می کنیم که ما را با حضور خود در سالن 6 غرفه 18 مفتخر سازند.

حضور شرکت کالا خواب ریکو در نمایشگاه مبلمان منزل 1400

کالا خواب ریکو

شرکت ریکو، از آغاز با ایده ایجاد فعالیت اقتصادی ماندگار پایه گذاری شد و لذا اولین هدف خود را عرضه محصولات با کیفیت به مشتریان خود قرار داد.

از مهمترین امتیازات این شرکت قیمت درب کارخانه ، ارسال رایگان تشک های خواب به همه نقاط تهران و شهرستان ها و نیز عرضه تخصصی تشک به خریداران است که در این زمینه می توان گفت نگاه شرکت به این مسئله بیشتر تشک درمانی ست تا تشک فروشی.

اصولا در دنیای امروز مسئله تناسب بدن انسان با محیط پیرامونش که موضوع علم گسترده ای به نام ارگونومی است ،در تمامی رشته ها و فعالیت ها کمک می کند تا انسان سلامت کامل خود را در مواجهه با محیط پیرامون حفظ کند.
میدانیم که افراد به لحاظ فاکتورهای فیزیکی مثل وزن ، قد ،سن و مشکلات آناتومیکی نظیر انواع کمر دردها ، فتق دیسک ، سیاتیک و مجموع مشکلات اسکلتی- عضلانی و نیز به لحاظ سایکولوژیکالی و مسائل روان شناختی مانند عادت خواب ، اختلالات خواب ، سلایق فردی و … با هم یکسان نیستند پس تشکهایی را هم که استفاده میکنند ، لزوما نباید با هم یکسان باشند. پس این پرسش در اینجا مطرح است که چه تشکی برایمان مناسب است؟
پاسخ به این سئوال نیازمند کسب اطلاعات درست و دقیق از مبانی ارگونومی ،آناتومی ، آشنایی با ریسک فاکتورهای مختلف بیماری ها و آسیب ها و … می باشد.

تولید کنندگان شرکت ریکو، این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می دهد که با درک صحیح این موضوعات و نیز داشتن تجربه موفق در زمینه مشاوره ، بتواند مشاوره ای صحیح منطبق با نیازهای شما را به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهد.
استفاده از تکنولوژی روز دنیا در کالاهای خواب ریکو از جمله تشک – بالش باعث می شود که فرد در طول شبانه روز با استفاده از آنها زندگی سالم تر و با نشاط تری داشته باشد.
محصولات این شرکت در عین زیبایی و تنوع ، دارای ضمانت می باشند و نیز ارسال تشک خواب ریکو به تمامی مناطق تهران و باربری شهرستان ها رایگان می باشد.

ریکو

آدرس کارخانه: تهران – شهرک صنعتی شمس آباد

تلفن تماس: 02188042799

ریکو

آدرس کارخانه: تهران – شهرک صنعتی شمس آباد

تلفن تماس: 02188042799