نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت صدرآب

شرکت پالایش صدرآب کاسپین تحت برند صدر آب با مشارکت چند تیم حرفه ای در زمینه های مهندسی محیط زیست، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، ساخت و تولید،بهداشت محیط، شیمی و حقوق محیط زیست تاسیس گردید و امروز با پشتوانه ی بیش از یک دهه تجربه ی صنعتی و تولیدی ، از بزرگترین شرکتهای فعال در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و محیط زیست کشور می باشد .تولید انواع پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب، ساخت پکیج تصفیه فاضلاب، تصفیه فاضلاب بهداشتی، فاضلاب صنعتی، سپتیک تانک، تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال، و ساخت دستگاه های تصفیه آب RO و همچنین تولید و عرضه انواع مواد شیمیایی و محلول های ضد عفونی کننده از جمله پراستیک اسید از فعالیت های شرکت پالایش صدرآب کاسپین می باشد.

محصولات

درباره شرکت صدر آب (پالایش صدرآب کاسپین)

شرکت پالایش صدرآب، یکی از بهترین تولیدکنندگان پکیج تصفیه فاضلاب است که با یک دهه تجربه تولیدی و صنعتی در بخش های مختلفی همچون مهندسی محیط زیست فعالیت داشته و از جمله شرکت های موفق در زمینه تصفیه آب و فاضلاب می باشد. این که تولید انواع پکیج کامپوزیتی تصفیه فاضلاب را در برنامه دارد، انواع سپتیک تانک و تصفیه فاضلاب به روش لجن فعال را مطابق با استانداردها و دانش روز طراحی و تولید نموده است.

با مشارکت چند تیم حرفه ای در زمینه های مهندسی محیط زیست، مهندسی مکانیک، مهندسی صنایع، ساخت و تولید،بهداشت محیط، شیمی و حقوق محیط زیست تاسیس گردید و امروز با پشتوانه ی بیش از یک دهه تجربه ی صنعتی و تولیدی ، از بزرگترین شرکتهای فعال در صنعت تصفیه آب و فاضلاب و محیط زیست کشور می باشد. شرکت صدرآب مجری و مشاور پروژه های تصفیه فاضلاب در ایران، از یزرگترین و معتبر ترین شرکتهای فعال در این حوزه می باشد. صدرآب توانسته است با تکیه بر دانش فنی ، از فرایند های نوین تصفیه فاضلاب در طراحی، تولید  و مشاوره برای مشتریان خود درحوزه تکنولوزی تصفیه فاضلاب بهره ببرد.

لوگو شرکت پالایش صدرآب کاسپین

صدرآب

آدرس: آمل، خیابان هراز، بلوار مدرس، بعد از آفتاب 74 ، ساختمان اکسین ، واحد 30

تلفن تماس : 01144442649

صدرآب

آدرس: آمل، خیابان هراز، بلوار مدرس، بعد از آفتاب 74 ، ساختمان اکسین ، واحد 30 

 
تلفن تماس : 01144442649