نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت غرفه سازی سهلان نما

شرکت سهلان نخستین مؤسّسه‌ی صنعتی و خدماتی ایران در حوزه‌ی سازه‌های پیش ساخته‌ی نمایشگاهی است و در سال 1371 تأسیس شد. تفکّر مهندسی این شرکت در راستای انتقال دانش، فن آوری و تکنولوژی روز دنیا و بومی‌سازی این صنعت با تکیه بر نوآوری‌ها در عرصه‌ی طرّاحی و ساخت این سازه‌ها و در راستای تأمین نیازهای حال حاضر و نیز نیازهای آتی مشتریان در زمان‌ بندی‌ دقیق و بر پایه‌ی برنامه‌ریزی محاسبه شده، تدوین شد. 

غرفه سازی نمایشگاهی

پارتیشن اداری

درباره شرکت غرفه سازی سهلان نما

این شرکت در سال 1371 وارد حوزه صنعت غرفه سازی  نمایشگاهی و محصولات مرتبط، مبلمان و پارتیشن اداری شد. نگاهی به وب سایت شرکت شما را با تنوع محصولی و منحصر بفرد آنها آشنا میکند. به دلیل این تنوع محصولی ما آن را در زمره یکی  از بهترین غرفه سازی تهران قرار داده ایم.

ضمناً این شرکت با تولیدات جدید خود در زمینه‌ی پارتیشن از جمله پارتیشن فریم لِس، پارتیشن تک جداره، دو جداره با شیشه و اسپیسر با گاز آرگون و ترکیب پارتیشن از پوشش MDF همراه با پارتیشن فریم لِس از نوآوری‌های سازنده‌ای برخوردار  گردیده است.

زیربنای هدف گذاری در ساختار این شرکت طرّاحی و تولید فضاهای نمایشگاهی، همایشی، اداری و مسکونی در قالب سیستم‌های از پیش ساخته‌ی پیچ و مهره‌ای قابل مونتاژ و دمونتاژ) و دارای ویژگی‌های زیر می باشد:

تأمین بناهای موقّتی و پروژه‌های کوتاه مدّت رفع چالش عدم استفاده از ابنیه خشت و بنا در پروژه‌های میان مدّت و دائمی. دستیابی به این اهداف نیازمند احداث بناهای کارگاهی، کارخانه، لجستیک، خرید ماشین‌آلات، تحقیقات، مطالعات، انتقال دانش و فن آوری و دستیابی به تکنولوژی جهت همسو شدن با توسعه ی جهانی، نیازمند صرف هزینه‌ی قابل توجّهی بود. شرکت سهلان با پیمودن این مسیر طی دهه‌ی اوّل فعّالیّت خود، مسیر برنامه‌های بلندمدّت خود را در صنعت نمایشگاهی از برترین Brand پایدار و با گرید A++  هموار ساخت و اکنون به عنوان یکی از مؤسّسات صنعتی و خدماتی در سطح کشور و منطقه محسوب می‌شود. کسب این امتیاز و اعتبار در روند عمل کرد تولیدی، خدماتی و گسترش ارتباطات و تجارت با مشتریان رقم خورد و با نوآوری‌های آتی همراه خواهد بود. پنج نشان بین‌المللی، کیفیّت برتر مبلمان اداری، نشان برتر کیفیّت دکوراسیون اداری، کیفیّت خدمات نمایشگاهی، نشان نخستین جشنواره‌ی سراسری روابط عمومی‌های برتر بخش‌های خصوصی و تعاونی، نشان برتر سازه‌های نمایشگاهی از سوی هیأت داوران نمایشگاه‌های تخصّصی استالکس‌نماد، بازخورد فعّالیّت‌های مثبت این شرکت در بین برندهای همکار محسوب می‌شود. محصولات، تولیدات و خدمات سهلان در بخش صنعتی پیش ساخته شامل انواع سیستم‌های اسپیس فریم 16 و 25 سازه تراست، سازه ی مستر، سازه ی کلیپ، چادرهای خیمه‌ای، سازه‌های چادری با آلومینیوم به عرض  5، 10، 15 و 20  بدون ستون میانی و سازه‌های آلومینیومی با پر کنندهایی از مصالح سبک برای ایجاد سالن‌های چند منظوره‌ی دائمی در عرض‌های 10، 15، 20 و 25 بدون ستون که به طور اختصار سازه‌های سهلان با کاربری‌هایی در عرصه‌های نمایشگاهی، همایشی، اداری، مسکونی، تجاری، آموزشی، ورزشی و… را شامل می‌شود.

همکاری های مشترک سهلان با مجموعه‌های مادر تخصّصی برای ایجاد سالن‌های چند منظوره و رویدادها همانند مجموعه‌ی هتل المپیک با سالن‌های نمایشگاهی به مساحت 3100 متر مربّع و برج میلاد با سالن‌های نمایشگاهی به مساحت 5800 متر مربع، منضم به سالن کنفرانس اختصاصی که سالیانه ده‌ها پروژه‌ی ملّی و بین‌المللی را تحت پوشش دارد.

لوگو شرکت سهلان نما

غرفه سازی سهلان نما

آدرس: تهران، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقیار، کوچه ششم، ساختمان سهلان، پلاک 8 طبقه چهارم

تلفن تماس : 02143000016

غرفه سازی سهلان نما

آدرس: تهران، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقیار، کوچه ششم، ساختمان سهلان، پلاک 8 طبقه چهارم

 
 
تلفن تماس : 02143000016