نمایشگاه ها

شرکت سلامت فرد - بیسکویت سلامت

شرکت سلامت فرد – بیسکویت سلامت با سابقه ای بیش از نیم قرن تجربه در فرآیند تولید انواع بیسکویت،ویفر، شیرینی و شکلات به عنوان یکی از پیشگامان کارخانجات تولید این محصولات در کشور ، مفتخر است که در طول فعالیت پنجاه ساله ی خود همواره با بهره گیری از محیطی مناسب و نیروی انسانی مجرب، موفق به تولید انواع محصولات با برترین کیفیت گردیده است.

بیسکویت سلامت

بیسکویت

ویفر

شیرینی

بیسکویت کرمدار

محصولات بدون قند

حضور شرکت سلامت فرد (بیسکویت سلامت) در نمایشگاه آگروفود 1401

درباره شرکت سلامت فرد (بیسکویت سلامت)

شرکت سلامت فرد(بیسکویت سلامت) با سابقه ای بیش از نیم قرن تجربه در فرآیند تولید انواع بیسکویت،ویفر، شیرینی و شکلات به عنوان یکی از پیشگامان کارخانجات تولید این محصولات در کشور ، مفتخر است که در طول فعالیت پنجاه ساله ی خود همواره با بهره گیری ازمحیطی مناسب و نیروی انسانی مجرب، موفق به تولید انواع محصولات با برترین کیفیت گردیده است.

از عوامل موفقیت روز افزون شرکت سلامت فرد تولید محصولات با کیفیت و دارای ارزش تغذیه ای مناسب برای مصرف کنندگان عزیز می باشد. در همین راستا این شرکت تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا از مرغوب ترین، طبیعی ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه همچون تخم مرغ تازه، نارگیل، فیبر و کنسانتره طبیعی(بدون استفاده از مواد نگهدارنده و رنگ مصنوعی) در تولید محصولات خود استفاده نماید.

شرکت سلامت فرد ضمن تبعیت از قوانین و مقررات و استاندارد های ملی در خصوص مسائل کیفیتی و بهداشت محصول ،زیست محیطی،ایمنی و بهداشت محیط کار و پایبندی به آن در تحقق رعایت حقوق طرفهای ذینفع، با اخذ، استقرار و پیاده سازی استاندارهای بین الملل ISO9001:2008 ، ISO22000:2005 ، HACCP و OHSAS18001:2007 گامی موثر در راستای جلب رضایت آحاد جامعه برداشته است.

تمامی تلاش این شرکت برآورده شدن نیاز و رضایت مصرف کنندگان محترم بر پایه ی ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات در تولید انواع محصولات سالم می باشد زیرا که شرکت سلامت فرد (بیسکویت سلامت) معتقد است تنها با داشتن «سلامت فرد» میتوان به «سلامت جامعه» رسید.

شرکت سلامت فرد

آدرس: اصفهان – شهرک صنعتی جی – خیابان 11 – فرعی 5

تلفن تماس: 03136062000
ایمیل: cus@salamatfard.co

شرکات سلامت فرد

آدرس: اصفهان – شهرک صنعتی جی – خیابان 11 – فرعی 5

تلفن تماس: 03136062000

ایمیل:
cus@salamatfard.co