نمایشگاه ها

شرکت مهندسی شایان تکین

شرکت مهندسی شایان تکین جزو شرکتهای برجسته در تمامی حوزه های انرژی می باشد: از طراحی، تولید، پیمانکاری (EPC) ، ساختمان و تاسیسات تا خطوط انتقال ، پست های فشار قوی (تا 400 کیلوولت) ، و نیروگاه های انرژی تجدید پذیر (بادی ، خورشیدی ، زیست توده). تکین به عنوان تأمین کننده رقابتی انرژی در ایران ، در سراسر ایران فعالیت داشته است.

شرکت مهندسی شایان تکین با اجرای  پروژه ها به صورت BOT ، BOO ، EPC و EPCF گزینه های متنوعی را برای انجام پروژه ها در کوتاه ترین زمان ممکن ، با قیمت رقابتی و کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد.

گفت و گو با نایب رئیس شرکت شایان تکین

جناب آقای دکتر مسعود امین

من مسعود امین نائب رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی تکین هستم. در حال حاضر در مقطع دکترای مهندسی هوافضا مشغول به تحصیل بوده و مولف کتاب عوامل انسانی و افزایش تولید می باشم. از دیگر فعالیت های علمی بنده می توان به ثبت مقاله هایی در حوزه مدیریت با عنوان بررسی اثرات ناهنجارهای اجتماعی و فرهنگی بر رفتار سازمانی و همچنین عوامل انسانی و افزایش تولید اشاره نمود. در حوزه هوافضا نیز صاحب دو عنوان مقاله شناسایی بهترین مکان ساخت نیروگاه خورشیدی و دلایل افزایش نیروگاه های بادی نسبت به نیروگاه های خورشیدی در ایران و جهان می باشم.

شرکت مهندسی تکین در اواخر سال ۱۳۸۳ با هدف بهبود کمی و کیفی خدمات توسعه و نوسازی صنعت برق کشور تاسیس شد. شرکت ما با داشتن تجربه مدیریتی در زمینه صنعت برق و با در اختیار گرفتن دانش و امکانات فنی و اجرایی دیدگاههای خود را در ایجاد سازمانی مستقل و پویا، کارآ و مجهز استوار کرده است.از سوی دیگر تکین با اتکا به بسیج کارشناسان ایرانی، افزایش ظرفیتهای طراحی و مهندسی، مدیریتی درخشان را در کارنامه عملکرد خود به ثبت رسانده است. تکین در جهت رسیدن به اهداف شرکت و نیز تأمین نیازهای متنوع کارفرمایان در کلیه رشته های صنعت برق همواره بالاترین کیفیت با پایین ترین قیمت تمام شده و کوتاهترین زمان ممکن را مد نظر خود قرار داه است.شرکت مهندسی شایان تکین در ابتدا فعالیت خود را در منطقه میدان امام حسین آغاز کرد و درسال ۱۳۹۶ مجموعه به منطقه دزاشیب منتقل شد.

مهندسی تکین در زمینه امور مهندسی طراحی و اجرای پروژه های تولید انتقال و توزیع نیروی برق و مخابرات پس ازاخذ مجوز امور ساختمانی صنعتی و اداری و مسکونی فعالیت دارد.

شرکت ما خط مشی خود را افزایش رضایت مشتریان از طریق اجرای پروژه های با کیفیت بهتر قیمت مناسب تر و تحویل بموقع، جلب رضایت ذینفعان شامل سهامداران و کارکنان شرکت، توسعه کسب و کار جدید و جذب سرمایه گذار به منظور استفاده بهینه از منابع، افزایش بهره وری شرکتهای گروه، توسعه منابع انسانی کارآمد متخصص و توسعه فرهنگ ایمنی و بهداشت و حفاظت از محیط زیست اعلام کرده است.

برای دستیابی به این اهداف تکین استانداردهای بین المللی را به عنوان الگو انتخاب کرده است و کلیه قوانین و مقررات ملی را رعایت کرده و بهبود مستمر را سرلوحه کار خود قرار داده است. همچنین ما همه کارکنان خود را ملزم به رعایت این استانداردها کرده ایم.

قطعا در دنیای امروز، شرکت هایی در عرصه تجارت موفق ترند که نگرشی فراتر از دنیای محدود پیرامون داشته باشند و به نیازهای جامعه اقتصادی نگاهی عمیق داشته و در عرصه بین المللی تلاش کنند.این رویکرد با اتکا به فناوری نوین، کسب دانش روز، بهره مندی از تخصص و تجربه و تبیین استراتژی های بلند مدت به دست می آید. اگر امروز از شرکت مهندسی تکین به عنوان یکی از شرکت های توانمـــنـــد در حــوزه صنعــت بــــرق یاد می شود، معلول همین نگاه تخصصی و فراملی است.این شرکت با قریب به دو دهه فعالیت در حوزه صنعت برق از جمله پست های فشار قوی، خطوط انتقال فشار قوی، نیروگاه های خورشیدی، اجرای پروژه های EPC و EPCF تلاش کـــرده است تا بهتــرین کیفیـــت را در کمـتـــریــــن زمـــان ممــکـــن و تامــیـــــن به روزترین تجهیزات در حوزه صنعت برق برای همگان به ویژه هم میهنان عزیز فراهم آورد.

از طرفی حفـــــظ رهآورد گذشتـــه و هم سویی با چالش های پیش رو، مستلزم نگرشی جامع به تمامی عوامل دخیل در این صنعت، ارتقای مستمر کمی و کیفی خدمات، بهره مندی از دانش و فناوری های نوین جهانی و تلاش مستمر همکاران این شرکت است و من بسیار امیدوارم که بتوانیم با اتکا به خداوند متعال و تکیه بر تخصص و تجربه همکاران سخت کوش نقش موثری در عرصه ارائه خدمات در عرصه ملی و بین المللی بر عهده داشته باشیم.

شرکت مهندسی تکین به زعم اخذ تائیدیه احدی از شرکت های اعتبارسنجی وابسته به سازمان بورس اوراق بهادار در زمره ۱۰ شرکت برتر فعال صنعت برق می باشد .

هدف اصلی شرکت در ابعاد مختلف تولید پیمانکاری-خدمات بازرگانی و سرمایه گذاری بوده است این چهاررکن که شرکت بر مبنای آن فعالیتش را شروع کرد هرکدام ابعاد بسیار گسترده ای دارد.

در سال ۲۰۲۱، سرمایه گذاری سالانه جهانی انرژی به ۱.۹ تریلیون دلار افزایش می یابد که از سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۰% افزایش یافته و حجم کل سرمایه گذاری را به سطح قبل از بحران کرونا بازمی گرداند. در سال‌های اخیر بازار انرژی‌های تجدیدپذیر و نیز چارچوب سیاست‌های حاکم، به‌سرعت درحال‌توسعه و پیشرفت بوده است و مجموع ظرفیت جهانی نصب‌شده نیروگاه‌های تجدیدپذیر به ۲۷۹۹ گیگاوات رسیده است.

نیروگاه‌های بادی و خورشیدی به ترتیب با 744 و 7600 گیگاوات بیشترین ظرفیت را در بین منابع انرژی‌های تجدیدپذیر به خود اختصاص داده‌اند. بر اساس پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته در سناریوی نقشه راه انرژی‌های تجدیدپذیر (REmap) که از سوی آژانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر (IRENA) ارائه شده، سهم انرژی‌های تجدیدپذیر تا سال۲۰۳۰ میلادی می‌تواند به بیش از ۳2 درصد در سبد انرژی دنیا برسد که این امر در سایه تکنولوژی‌هایی که در حال حاضر در دسترس هستند امکان‌پذیر است که افزایش بهره‌وری انرژی و همچنین بهبود دسترسی به انرژی می‌تواند سهم انرژی‌های تجدیدپذیر را در ترکیب انرژی جهانی به 40 درصد هم برساند.

درباره شایان تکین

گروه شرکت های شایان تکین واقع در ایران ، قبرس و آلمان نمایانگر هر مرحله از زنجیره ارزش انرژی است. تکین با تامین برق تقریباً مشتریان متعدد یکی از بزرگترین تامین کنندگان برق در ایران با تولید قابل توجه  انرژی بادی، خورشيدی، CHP ، برق آبی و غيره می باشد.

بدلیل تغییرات سریع در صنعت انرژی ، تکین مقید به اجرای استراتژی رشد و تنوع بخشیدن به شرکت است. ما در حال انجام سرمایه گذاری های هدفمند در بازارهای اصلی مانند آفریقا و ارائه فناوری های نویدبخش با امکان تغییر شکل منظر انرژی هستیم.

مزیت رقابتی شرکت مهندسی شایان تکین تأمین مالی پروژه ها به صورت EPC + F ، دانش محوری، اجرای کار با تامین منابع مالی (داخلی و خارجی)، تجربه و تخصص در حوزه کسب و کار، روزآمد نمودن دانش کسب و کار، گستره جغرافیایی نامحدود در فضای کسب و کار، علامت تجاری و برند معتبر بین المللی، اجرای کار با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن،ارائه پیشنهادات فنی و مالی سازگار با امکانات مشتری است. این مزیت رقابتی بستری برای پیگیری طیف گسترده ای از فرصت ها در صنعت برق را فراهم می کند.

ماموریت ما تمهید امکانات زیرساختی برای توسعه فراگیر کسب و کارهای پایدار است.
چشم انداز ما بهبود فضای کسب و کار در چارچوب اهداف سازمانی جهت تسهیل دسترسی به صنایع مادر و امکانات رفاهی پایدار با بهره مندی از سیستم های هوشمند می باشد.
ارزش های محوری ما فضاسازی حرفه ای مبتنی بر تخصص گرایی دانش محور جهت تعالی مستمر محصول با ارزش آفرینی رقابتی در راستای افزایش رضایت مشتری است.

شرکت مهندسی شایان تکین

شرکت مهندسی شایان تکین

تهران- لواسانی غربی (فرمانیه) نبش بن بست گل پالک 218 ساختمان تکین

تلفن تماس
0212268562402122685625 02122685626  

ایمیل
info@takinco.ir

شرکت مهندسی شایان تکین

تهران- لواسانی غربی (فرمانیه) نبش بن بست گل پالک 218 ساختمان تکین

تلفن تماس
0212268562402122685625       02122685626  

ایمیل 
info@takinco.ir

گروه مهندسی تکین