نمایشگاه ها

شرکت سیلوان

شرکت سیلوان در سال 1357 با تولید انواع پلوپز فعالیت صنعتی خود را آغاز نمود و در سال‌های 66 و 67 موفق به تولید اجاق گازهای کابین دار گردید که اولین واحد تولید کننده با نشان استاندارد در شمالغرب کشور بود. تولید انواع بخاری گازسوز و کولر آبی در سال 75 که همزمان با آن پروژه تحقیقات ساخت و تولید آبگرمکن دیواری در دستور کار قرار گرفت و به تولید انواع آبگرمکن‌های فوری دیواری با ظرفیت‌های مختلف در سال 79 انجامید.

یخچال فریزر سیلوان

آبگرمکن

کولر آبی

گفتگو با مدیر عامل شرکت سیلوان

جناب آقای صمد حاجی زاده

صمد حاجی زاده مدیرعامل این شرگت در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد و نمایشگاه گفت: شرکت سیلوان یکی از شرکت های موفق در زمینه ساخت انواع محصولات  لوازم خانگی است و کارخانه ما که در تبریز واقع شده از لحاظ میزان تولیدات رتبه دوم را در بین شرکت های صنعتی دارد. در حال حاضر به دلیل کیفیت بالای محصولات همراه با قیمت مناسب، یکی از برندهای مورد علاقه مشتریان است که محصولات ما مورد توجه فروشندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان قرار گرفته است.

وی با اشاره به طرح های توسعه ای شرکت سیلوان افزود:

واحد R&D ما در این زمینه برنامه ریزی کرده  و چند طرح توسعه ای را در دستور کار دارد و توسعه فعالیت های شرکت یکی از مهمترین برنامه های ما است.

مدیرعامل شرکت سیلوان با بیان اینکه  سعی کرده ایم در محصولات مان از آخرین تکنولوژی های روز استفاده کنیم تاکید کرد:  تکنولوژی های به کار رفته در محصولات ما با برندهای برتر خارجی برابری می کند. از سوی دیگر همراه با کیفیت بالاتر، قیمت کمتر  محصولات ما نسبت به نمونه های خارجی، استفاده از محصولات ما را برای مشتریان مقرون به صرفه تر کرده است در نتیجه مشتریان به کیفیت، نوآوری و فناوری به کار رفته در محصولات و قیمت متناسب با قدرت خرید خانوار ایرانی توجه دارند و همین موضوع باعث افزایش استقبال از محصولات سیلوان شده است.

صمد حاجی زاده با اشاره به افتخارات و دست آورد های شرکت سیلوان اظهار داشت: ما لوح تقدیر استاندارد را در سالهای ۹۵ ،۹۶ و ۹۸ گرفتیم و استانداردهای روز داخلی، منطقه ای و اروپایی را در تولیدات خود رعایت کرده ایم و بارها به خاطر محصولات کیفی مورد تشویق قرار گرفته ایم.

وی تامین مواد اولیه را یکی از مشکلات اساسی صنعتگران داخلی دانست و تصریح کرد:  در برخی موارد صنایع با چالش هایی مواجه هستند و به خصوص در تامین مواد اولیه و قیمت روبه رشد آن با مشکل مواجه هستیم. اگر مواد اولیه خوب داشته باشیم این موضوع به رشد اشتغال و تولید کمک می کند اما  با این اوضاع تولیدکنندگان لوازم خانگی با مشکلات جدی مواجه هستند.

مدیرعامل شرکت سیلوان با اشاره به راهکارهای پیشنهادی خود برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اظهار داشت: تامین و در دسترس بودن مواد اولیه با کیفیت و مقرون به صرفه، ارائه تسهیلات بانکی و نقدینگی و حمایت بیشتر از تولیدکنندگان توسط نهادهای مسئول ضمن رفع مشکلات باعث بهبود تولید و اشتغال خواهد شد.

صمد حاجی زاده در ادامه با اشاره بحث صادرات در شرکت سیلوان عنوان کرد: ما به آذربایجان صادرات داریم آب گرمکن گازی به عراق صادر می‌کنیم و به زودی صادرات به افغانستان را شروع می کنیم هرچند الان صادرات کم شده است به خاطر کرونا  کشور های اطراف جنس نمیخواهند اما با بهبود شرایط صادرات را افزایش می دهیم.

حضور سیلوان در نمایشگاه های داخلی

درباره سیلوان

تجارب تولید، کیفیت بالای محصول و رضایتمندی مشتریان سرمایه‌های ارزشمندی است که همیشه شرکت‌ها به آن افتخار می‌ورزند و پشتوانه توانمندی است برای معرفی این شرکت‌ها در نزد مشتری و زمینه ساز آغاز تولید محصولی کوچک و ادامه آن همراه با اندوختن تجارب سودمند با هدف تولید محصولات بزرگتر و متنوع‌تر برای تامین نیازهای مصرف کنندگان.
شرکت سیلوان نیز راهش را بدین گونه بنا نهاد و در سال 1357 با تولید انواع پلوپز فعالیت صنعتی خود را آغاز نمود و در سال‌های 66 و 67 موفق به تولید اجاق گازهای کابین‌دار گردید که اولین واحد تولیدکننده با نشان استاندارد در شمالغرب کشور بود. تولید انواع بخاری گازسوز و کولر آبی محصولات بعدی این شرکت در سال 75 بودند که همزمان با آن پروژه تحقیقات ساخت و تولید آبگرمکن دیواری در دستور کار شرکت قرار گرفت که حاصل این فعالیت به تولید انواع آبگرمکن‌های فوری دیواری با ظرفیت‌های مختلف در سال 79 انجامید.
با توجه به نتایج حاصله از گزارشات واحد تحقیقات بازاریابی این شرکت، نیاز بازار ما را برای تولید محصولی جدید واداشت که تحقیقات تولید یخچال و فریزر در سال 83 را رقم زد و در سال 84 این محصول نیز به مجموعه تولیدات شرکت توانمند سیلوان اضافه گردید. با توجه به وجود پتانسیل‌های بالقوه در این مجموعه انواع آبگرمکن زمینی نیز در سال 85 به تولیدات این شرکت افزوده شد.
هم اکنون مجموعه تولیدات شرکت شامل کولر آبی، آبگرمکن فوری دیواری و زمینی، یخچال و یخچال فریزر می‌باشد که از سال 85 با نام تجاری سیلوان ارائه می گردد و بدلیل استاندارد بالای کیفیت محصولات بخشی از این محصولات در بازار داخلی عرضه گردیده و قسمتی از تولیدات نیز به کشورهای همسایه صادر می‌شود.
تولید در سطح کیفی و قیمت مناسب و افزایش روزافزون رعایت حقوق مشتری همواره از عمده اهداف شرکت بوده که حاصلش دریافت نشان واحد نمونه کیفی و صنعتی در سال 1383، دریافت تندیس بلورین صنعت و اقتصاد کشور در سال 1384، دریافت تندیس واحد نمونه کشور در سال 1385 و واحد نمونه در سال 1386 و واحد نمونه کیفی در سال 89 ، 92 و 93 و 94 دارنده نشان ایزو،9001:2008،14001:2004،18001:2007 می باشد. ایجاد شبکه قدرتمند داخلی و خارجی و همچنین پشتیبانی بیش از 900 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور برای مصرف کنندگان از جمله افتخارات دیگر شرکت می باشد که موجب محبوبیت و مقبولیت بیش از پیش محصولات شرکت گردیده است.

شرکت سیلوان

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، چایکنار جنوبی، نرسیده به زیر گذر آبرسان، برج ارک، طبقه 5

تلفن تماس: 04133254452
ایمیل: info@silwanco.com

شرکت سیلوان

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، چایکنار جنوبی، نرسیده به زیر گذر آبرسان، برج ارک، طبقه 5

تلفن تماس: 04133254452
ایمیل: info@silwanco.com