نمایشگاه ها

شرکت صنعتی سیماب رزین

شرکت سیماب رزین یکی از بزرگترین تولید کنندگان رزین های اکریلیک امولسیونی پایه آب در ایران ، فعالیت خود را از سال 1368 شروع کرد ، این شرکت در دهه 70با تولید رزین های صنعت نساجی روند رشد و توسعه خود را آغاز نمود و اینک پس از بیش از 30 سال کار و فعالیت توانسته است صنایع پایین دستی پر شماری را تحت پوشش خود قرار داده و رزین های مورد نیاز این صنایع را تامین و تولید نماید . از این صنایع مهم میتوان به چسب های زنده فشار حساس ، رنگ و ساختمان ، چرم ، کاشی و سرامیک ، آمایش آب ، شوینده و … اشاره کرد.

سیماب رزین

رزین اکریلیک بر پایه آب

رزین پلی یورتان بر پایه آب

بسته بندی

درباره شرکت صنعتی سیماب رزین

شرکت سیماب رزین با ظرفیت تولید بیش از 8000 تن در سال ، همواره سعی کرده است که از دانش فنی روز استفاده کرده و با شناسایی دقیق نیازهای صنایع کشور ، به صورت کاملا نوآورانه و خلاقانه به آنها پاسخ دهد و به خودکفایی هرچه بیشتر کشور کمک نماید .

اینک با بیش از 200 محصول با کاربردهای متنوع در صنایع حساس و مهم کشور مفتخریم که با امکانات تولیدی پیشرفته ، تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و منابع انسانی متخصص و حرفه ای ، همانند گذشته به کیفیت و ثبات آن در طول زمان پایبندیم . همچنین تولید محصولات با کیفیت بالا که قابل رقابت با نمونه های خارجی خود باشند را از افتخارات خود می دانیم .

ثبات کیفیت نه فقط یک ارزش و شعار سازمانی ماست بلکه حضور مشتریان با بیش از 25 سال سابقه ی همکاری ، گواهی بر این است که در عمل نیز به این مهم پایبندیم .

سیماب رزین به عنوان یک واحد تولیدی پیشرو در بازار رزین های اکریلیک امولسیونی ، در عرصه های جهانی نیز حضور پیدا کرده و با صادرات به بیش از 10 کشور ، به ارز آوری و صدور صنعت ایرانی به سایر کشورها قدم برداشته است.

کیفیت محصولات ما قابل رقابت با رقبای قدر منطقه ای بوده و توانسته ایم این کیفیت را به اثبات جهانی برسانیم.

مفتخر هستیم با اشتیاق و اراده همیشگی ، همواره در جهت تولید ملی ، ایجاد اشتغال ،رفع نیازهای داخلی و تامین نیاز مشتریان با حفظ و ارتقا کیفی محصولات سیماب رزین و ارائه خدمات مشاوره محور به مشتریان در بازار داخلی کشور حضور داشته باشیم.

شرکت سیماب رزین

دفتر مرکزی: ایران، تهران، خیابان شیرازی جنوبی، خیابان فلاحی، پلاک ۲۶، طبقه سوم

تلفن تماس : 02188211216

ایمیل: info@simabresin.com

شرکت سیماب رزین

دفتر مرکزی: ایران، تهران، خیابان شیرازی جنوبی، خیابان فلاحی، پلاک ۲۶، طبقه سوم

تلفن تماس : 02188211216

ایمیل: info@ghaffari.co