نمایشگاه ها

گروه صنایع الکترونیک سیماران

شركت صنايع الکترونیک سیماران در سال 1350 تاسيس گرديد . اين شركت پس از دريافت پروانه توليد از وزارت صنايع ، اخذ چندين نمايندگي انحصاري از كشورهاي اروپايي و سرمايه گذاري مشترك با آنان ، فعاليت خود را در جهت انتقال تكنولوژي و هر چه كامل تر شدن توليدات و خدمات پروژه هاي خود آغاز نمود .

درب بازکن صوتی و تصویری

سیستم های حفاظتی سیماران

درب های اتوماتیک

آنتن و گیرنده سیماران

لوازم خانگی

ساختمان هوشمند سیماران

لامپ و چراغ LED سیماران

حضور سیماران در نمایشگاه های داخلی

شرکت های زیر مجموعه

درباره گروه صنایع الکترونیک سیماران

شركت صنايع الكترونيك سيماران در سال 1350 تاسيس گرديد . اين شركت پس از دريافت پروانه توليد از وزارت صنايع ، اخذ چندين نمايندگي انحصاري از كشورهاي اروپايي و سرمايه گذاري مشترك با آنان ، فعاليت خود را در جهت انتقال تكنولوژي و هر چه كامل تر شدن توليدات و خدمات پروژه هاي خود آغاز نمود.

شركت صنايع الكترونيك سيماران اكنون به عنوان اولين توليد كننده لوازم آنتن مركزي، دزدگير اماكن ، درب بازكن صوتي و تصويري، يو پي اس، در ب هاي اتوماتيك، سيستم هاي اعلام حريق و دوربين هاي مدار بسته، مي باشد كه با در اختيار داشتن بيش از 20.000 متر سالن توليد ، مهندسين مجرب و ماشين آلات مدرن و تجهيزات پيشرفته تست و كنترل كيفيت همواره سعي در نوآوري و ارائه محصولات جديد و قابل رقابت با انواع مشابه خارجي داشته است.

در سالهای اخیر با توجه به نیاز بازار و مصرف کنندگان محترم، شرکت صنایع الکترونیک سیماران با توسعه ماشین آلات و دستگاههای صنعتی و همچنین با بکارگیری مهندسین مجرب، توانسته است پا به عرصه های جدیدی چون ، لوازم خانگی، سیستم های مبتنی بر RFID،سیستم های هوشمندسازی ساختمان ،لامپ و تجهیزات روشنایی نهاده است.

شرکت سیماران

آدرس: تهران-کریم خان زند-پلاک 103

تلفن تماس: 02188838400
ایمیل: info@simaran.com

شرکت سیماران

آدرس: تهران-کریم خان زند-پلاک 103

تلفن تماس: 02188838400
ایمیل: info@simaran.com