نمایشگاه ها

شرکت سیمکو

شركت سيمكو فعالیت خود را از سال 1347 با توليد انواع سيم و كابل فشار ضعيف در تهران آغاز کرد و هم اكنون با بيش از نیم قرن سابقه و 350 نفر پرسنل و ظرفيت توليد اسمي 87500 تن ، انواع سيم و كابل را طبق استانداردهاي ملي “ISIRI ” و استانداردهاي بين المللي مانند “IEC “، “BS “، “JIS “، “VDE ” و … توليد می کند.

سیمکو

کابل های قدرت

کابل های کنترل

کابل های هوایی

درباره شرکت سیمکو

سال 1347: پايه گذاري شركت سيمكو در تهران

سال 1354: به منظور توسعه و استفاده از تكنولوژي مدرن، كارخانه اين مجموعه به شهر رشت منتقل گرديد و در زميني به مساحت 150000 متر مربع و با ظرفيت اسمي 15000 تن به مرحله بهره برداري رسيد.

سال 1376: توليد كابل 20 كيلو ولت با استفاده از تكنولوژي Gas Curing براي اولين بار در ايران

سال 1377: توليد كابل 63 كيلو ولت و اخذ گواهينامه Typetest از آزمايشگاه بين الملليKEMA كشورهلند و دريافت لوح تقدير به عنوان اولين توليد كننده اين كابل در ايران

سال 1381: توليد كابل 132 كيلو ولت باز هم براي اولين بار در ايران

سال 1382: اخذ گواهينامه Typetest از آزمايشگاه بين الملليKEMA كشورهلند و اثبات مجدد كيفيت برتر محصولات

سال 1387: احداث خط كامل توليد كابلهاي فوق فشار قوي 400 كيلوولت و ساخت آزمايشگاه كنترل كيفي با قابليت تست Impules تا سطح 1600كيلو ولت و تست ولتاژ AC تا 500 كيلو ولت

سال 1389: توليد كابل 230 كيلوولت با هادي ميليكن 1600 ميليمترمربع و اخذ گواهينامه Type test آن از شركت CESI

گفتگو با عنایت اله دبیریان مدیرعامل شرکت سیمکو

اینجانب عنایت اله دبیریان با ۴۵ سال سابقه کار در این شرکت در ابتدا بعنوان مهندس برق کارخانه و در سال ۱۳۶۱ مدیر کارخانه و از سال ۱۳۹۵ مدیرعامل شرکت سیمکو را بعهده داشتم.

 

شركت سيمكو در سال ۱۳۴۷ با توليد انواع سيم و كابل فشار ضعيف در تهران شروع به كار نمود. در سال ۱۳۵۴ به منظور توسعه و استفاده از تكنولوژي مدرن به رشت منتقل و در زميني به مساحت ۱۵۰۰۰۰ متر مربع، نسبت به احداث سالن‌هاي توليد، اداري و آزمايشگاهي با مساحت تقريبي ۴۰۰۰۰ متر مربع اقدام و با ظرفيت اسمي اوليه ۱۵۰۰۰ تن، به مرحله بهره‌برداري رسيد.

هم اكنون شركت سيمكو با بيش از نیم قرن سابقه و 350 نفر پرسنل و ظرفيت توليد اسمي 87500 تن ، انواع سيم و كابل را طبق استانداردهاي ملي “ISIRI ” و استانداردهاي بين المللي مانند “IEC “، “BS “، “JIS “، “VDE ” و … توليد مي‌نمايد.

شركت سيمكو قادر به توليد انواع كابل‌هاي قدرت فشارضعيف، متوسط ، قوي و فوق فشار قوي تا سطح ولتاژ kV 400 ، و سطح مقطع 2500 میلیمترمربع انواع كابل‌هاي خود نگهدار فشار ضعيف و متوسط ، انواع كابل هاي كنترل و سيگنال ، انواع سيم و كابل افشان ، انواع كابل هاي مخابراتي و انواع كابل هاي كواكسيال و کابل های خاص مي باشد.

اين شركت جهت رضايت مشتريان خود اقدام به نصب و راه اندازي پيشرفته ترين ماشين آلات گرانول سازي نموده است و در اين راستا مي تواند انواع گرانول هاي PVC با ويژگي هاي كم دود ، دوركننده شعله ، مقاوم در برابر مواد شيميايي و مقاوم در برابر جوندگان با ظرفیت 15000 تن در سال را توليد نمايد.

در حال حاضر بالغ بر ۴۰۰۰۰ انواع سیم و کابل در سیمکو تولید می شود که در شهرك‌ها، مجتمع‌هاي صنعتي، مسكوني، نيروگاه‌ها، كارخانجات، صنايع نفت و گاز، شركت‌هاي برق منطقه‌اي و توزيع، مجتمع‌هاي پتروشيمي، مجتمع‌هاي عظيم فولاد، نيروگاه‌هاي آبي، گازي و سيكل تركيبي، صنايع سيمان و… مورد مصرف قرار مي‌گيرد.

شرکت سیمکو با داشتن کادری مجرب و سابقه تولید بیش از پنجاه سال در صنعت سیم و کابل توانسته است حجم وسیعی از نیاز داخلی کشور در صنایع مختلف را براورده سازد و با توجه به رعایت استاندارد های بین المللی و داشتن آزمایشگاه ها و دستگاه های منحصر بفرد در خاورمیانه در وندور لیست کشورهایی از جمله عراق – سوریه – افغانستان –کشورهای حاشیه خلیج فارس – قزاقستان و … قرار گیرد و محصولات خود را به آن مناطق صادر کند . در حال حاضر برند سیم و کابل سیمکو در این کشورها بعنوان یک برند با کیفیت شناخته می شود و این در سایه تلاش مدیران ، متخصصین و کارگران این شرکت تحقق یافته است.

با توجه به نیاز های روز افزون کشور ایران و سایر مناطق جهان به انرژی الکتریکی و به طبع آن سیم و کابل، شرکت سیمکو طرح های توسعه زیادی چه در کارخانه فعلی و چه در خارج آن دارد که بزودی خبرهای خوبی بگوش همه اهالی این صنعت خواهد رسید.

 

نمایشگاه صنعت برق همیشه برای ما از اهمیت خاصی برخوردار بوده است و سعی بر این بوده در این نمایشگاه با مشتریان قدیمی و همیشگی خود دیدار رو در رو داشته باشیم و نقطه نظرات انها را در مورد محصولات یا پروژه های آتی جویا باشیم و کارشناسان و متخصصین صنعت برق که با سیمکو اشنا نیستند با ارائه محصولات و اطلاعات لازم با انها ارتباط برقرار نماییم. سیمکو همیشه با حضور بالاترین مقام های مدیریتی خود این نمایشگاه را برگزار می کند و سعی دارد جوابگوی تمام درخواست ها و سوالات مراجعه کنندگان خود باشد.

در این نمایشگاه سیمکو از تکنولوژی تولید روکش کاروگیت که جهت کاهش هزینه ها و بالا بردن کیفیت کابل های ضد آب فشار قوی و فوق فشار قوی است رونمایی می کند. این محصول جهت مصرف در برق منطقه ای خوزستان تولید شده است.

شرکت سیمکو

کارخانه: رشت – ابتداي جاده رشت تهران – شركت سيمكو

دفتر مرکزی: تهران – خيابان دكتر شريعتي – خيابان بهار شيراز – شماره 13 – شركت سيمكو

تلفن تماس : 02177529690

ایمیل: info@simcocable.com

شرکت سیمکو

کارخانه: رشت – ابتداي جاده رشت تهران – شركت سيمكو

دفتر مرکزی: تهران – خيابان دكتر شريعتي – خيابان بهار شيراز – شماره 13 – شركت سيمكو

تلفن تماس : 02177529690

ایمیل: info@simcocable.com