نمایشگاه ها

چاپ تک نگار

شرکت چاپ تک نگار، در سال 1378 توسط بخش خصوصی تاسیس شد تا برای معرفی و عرضه محصولات بسته بندی ابزاری راه گشا در این مرز و بوم باشد. طی سال ها تلاش کردیم که این شرکت به عنوان چاپخانه ای معتبر، فراگیر و روزآمد از اطلاعات بسته بندی تخصصی کشور ابزاری مفید برای مشتریان باشیم تا به راحتی محصولات و منابع مورد نیاز خود رابیابند و در صنایع خود بکار گیرند. یکی از اهداف شرکت چاپ تک نگار پوشش همه تولید کنندگان کشور است و هم اکنون نیز با همراهی مدیران صنایع تولیدی، بیش از 300 شرکت و کارخانه در موضوعات مختلف با ما همکاری می کنند.

چاپ تک نگار

گفتگو با مهندس میثم محمد زاده مدیرعامل شرکت چاپ تک نگار

شرکت چاپ تک نگار جزو برترین شرکت های فعال در زمینه ی چاپ و بسته بندی است و هم اکنون با ظرفیت تولید روزانه بالغ بر پنج میلیون عدد جعبه بخش بزرگی از بازار مصرف کشور را تامین می کند.

سرعت و کیفیت بالا از جمله مهمترین مزیت های رقابتی شرکت چاپ تگ نگار است و با توجه به داشتن پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات و ظرفیت تولید انبوه از سرعت بالایی برای اجرای سفارشات مشتریان خود برخوردار است؛ از سوی دیگر واحد کنترل کیفیت (QC) به طور مستمر کلیه تولیدات شرکت را مورد ارزیابی و آزمون قرار می دهد و تولیدات شرکت چاپ تک نگار مطابق با برترین استاندارهای روز جهانی و جزو با کیفیت ترین نمونه های بازار عرضه می شود.

در راستای تعهد شرکت به گسترش فعالیت های خود طرح های توسعه ای در زمینه چاپ افست، ورق سازی،کارتن سازی و لیبل های رول را در دست اقدام داریم.

در شرکت چاپ تک نگار بالغ بر ۲۵۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از یک هزار نفر غیرمستقیم مشغول به فعالیت هستند و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، نیروهای جدیدی را در مجموعه خود جذب خواهیم کرد.

شرکت چاپ تک نگار دارای پنج ایزو بین المللی است، در سال ۹۳ نشان رضایتمندی مشتری را کسب کرده است و همیشه به عنوان یکی از برندهای شاخص در نمایشگاه های چاپ و بسته بندی مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

در پاسخ به این سوال شما باید بگویم که این نمایشگاه فرصتی مناسب برای ارائه آخرین دستاوردها، نوآوری ها و توسعه فعالیت های تجاری مشارکت کنندگان است و شرایط مساعدی را جهت تجدید دیدار با همکاران، آشنایی و جذب مشتریان جدید و مذاکرات تجاری برای مشارکت کنندگان فراهم می کند. از سوی دیگر شرکت چاپ تک نگار در این رویداد مهم از جدیدترین دستاوردها و طرح های توسعه ای خود رونمایی خواهد کرد.

صنعت چاپ و بسته بندی در دو مقوله جداگانه قابل ارزیابی است؛ که شامل جعبه و بسته بندی و دیگر خدمات چاپ می شود. بخش جعبه و بسته بندی به دلیل تقاضا و پتانسیل های بالا ، همواره در مسیر توسعه و پیشرفت قرار خواهد داشت اما در بخش خدمات چاپ مثل بروشورها، نشر کتاب، مجلات و روزنامه به دلیل توسعه فضای مجازی با تنزل گام به گام آن مواجه خواهیم شد.
این صنعت با چه مشکلاتی مواجه است و چه راهکارهایی برای رفع آن پیشنهاد می کنید؟
کمبود نقدینگی، عدم ورود ماشین آلات روز جهانی و تحریم ها از جمله مشکلاتی است که این صنعت با آن مواجه است؛ تامین منابع مالی، اعطای مشوق ها و تسهیلات بانکی، فراهم کردن زمینه ورود تکنولوژی های روز جهانی و جلوگیری از تورم قیمت ها می تواند وضعیت این صنعت را تا حد زیادی بهبود بخشد.

حضور چاپ تک نگار در نمایشگاه چاپ و بسته بندی 1400

درباره شرکت چاپ تک نگار


شرکت چاپ تک نگار، در سال 1378 توسط بخش خصوصی تاسیس شد تا برای معرفی و عرضه محصولات بسته بندی ابزاری راه گشا در این مرز و بوم باشد. طی سال ها تلاش کردیم که این شرکت به عنوان چاپخانه ای معتبر، فراگیر و روزآمد از اطلاعات بسته بندی تخصصی کشور ابزاری مفید برای مشتریان باشیم تا به راحتی محصولات و منابع مورد نیاز خود رابیابند و در صنایع خود بکار گیرند.

یکی از اهداف شرکت چاپ تک نگار پوشش همه تولید کنندگان کشور است و هم اکنون نیز با همراهی مدیران صنایع تولیدی، بیش از 300 شرکت و کارخانه در موضوعات مختلف با ما همکاری می کنند. ما از همراهی شما استقبال می کنیم و امیدواریم خدمات این شرکت موجب رضایت شما شود و در تلاشیم با ارائه اطلاعت دقیق، صحیح و روزآمد، مشتریان مختلف خود را افزایش دهیم و سهمی در ارتقاء صنعت بسته بندی کشور و مخاطبان آن ایفا نماییم.

هم اکنون در فضایی بالغ بر 13000 متر مربع امکان تولید روزانه 6/000/000 ملیون عدد جعبه را دارا می باشیم همواره قدردان راهنمایی ها و پیشنهادات شما جهت تکمیل و توسعه چاپ تک نگار هستیم.

شرکت چاپ تک نگار

آدرس: کیلومتر 21 جاده مخصوص کرج، گرمدره ،خیابان تاج بخش، کوچه ی احمدی پلاک 1/73
تلفن تماس: 091200020

شرکت چاپ تک نگار

آدرس: کیلومتر 21 جاده مخصوص کرج، گرمدره ،خیابان تاج بخش، کوچه ی احمدی پلاک 1/73

تلفن تماس: 091200020