نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

صنایع غذایی تانیان

شرکت آغ سولار شبستر با برند تانیان در سال 1381 در شهر شبستر تاسیس شد و در سایه لطف خداوند و حمایت مشتریان توانست به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر صنعت شکلات در ایران و خاورمیانه فعالیت نماید. از زمان آغاز به کار، شرکت آغ سولار شبستر (تانیان) همواره درصدد توسعه  بازار، ایجاد تنوع در محصولات تولیدی و تجهیزات و بسته بندی بوده است. شرکت آغ سولار شبستر (تانیان) چشم انداز مدونی را برای آینده شرکت ترسیم کرده است. امیدواریم در سایه ادامه اعتماد شما مشتریان به این اهداف دست یابیم و خدمتگزار مردم ایران زمین باشیم.

صنایع غذایی تانیان

شکلات

اسمارتیز

حضور صنایع غذایی تانیان در نمایشگاه شیرینی و شکلات 1401

گفتگو مهدی فراقی مدیر داخلی شرکت آغ سولار شبستر برند تانیان

مهدی فراقی مدیر داخلی شرکت آغ سولار شبستر (برند تانیان) در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه در مورد دستاوردهای این شرکت گفت: مجموعه برند تانیان در سال ۱۳۷۵ در استان آذربایجان شرقی و شهرستان شبستر به بهره‌برداری رسید. در حال حاضر، شرکت آغ سولار شبستر، یکی از پیشرفته‌ترین و به‌روزترین شرکت‌ها از نظر ماشین‌آلات، دستگاه‌ها و تکنولوژی می‌باشد.
وی در ادامه با اشاره به محصولات تولیدشده با برند تانیان، افزود: انواع شکلات،آبنبات، شوکوبار، ژله، ویفر، نوشیدنی‌های گرم و اسمارتیز را با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و با برند تانیان تولید می‌کنیم.
فراقی در خصوص جایگاه برند تانیان در بازار، خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که توانستیم در این سال‌های فعالیت و تولید، محصولات خود را با برند تانیان در بازار داخلی و خارجی معرفی و تثبیت نماییم. از ویژگی‌های منحصربفرد محصولات ما، بهره‌مندی از مواد اولیه باکیفیت است که وارداتی هستند. هرچند ما از مسئولان انتظار داریم که با کاهش هزینه‌های واردات، به تولید و رونق چرخ های اقتصادی کشور کمک کنند.
مدیرداخلی برند تانیان افزود: در اکثر نقاط کشور، نمایندگی فعال داریم و سعی داریم تا مشتری‌ها و نمایندگان ما از شرکت و محصولات رضایت داشته باشند. هدف ما ایجاد روابط حرفه‌ای و پایدار با خریداران و همکاران و جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان است.
وی ادامه داد: در حال حاضر به کشورهای مختلفی از جمله عراق، افغانستان، امارات، عمان، قطر و چند کشور اروپایی نیز صادرات داریم. همچنین تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا روند رو به رشدی داشته باشیم و خط تولید کارخانه را گسترش دهیم و بر تنوع محصولات خود نیز بیفزاییم.
مدیر داخلی برند تانیان در خصوص حضور این شرکت در نمایشگاه اظهار داشت: هدف ما برای شرکت در نمایشگاه این است که در کنار جلب نظر مشتریان و کسب اطلاع ازسلیقه آنها، محصولات جدید را رونمایی نماییم.

درباره صنایع غذایی تانیان

شرکت آغ سولار شبستر (تانیان) در سال 1381 در شهر شبستر تاسیس شد و در سایه لطف خداوند و حمایت مشتریان توانست به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر صنعت شکلات در ایران و خاورمیانه فعالیت نماید. از زمان آغاز به کار، شرکت آغ سولار شبستر (تانیان) همواره درصدد توسعه  بازار، ایجاد تنوع در محصولات تولیدی و تجهیزات و بسته بندی بوده است. شرکت آغ سولار شبستر (تانیان) چشم انداز مدونی را برای آینده شرکت ترسیم کرده است. امیدواریم در سایه ادامه اعتماد شما مشتریان به این اهداف دست یابیم و خدمتگزار مردم ایران زمین باشیم.

کیفیت پایه و اساس برای استمرار فعالیت های شرکتهای تولیدی بخصوص شرکت های فعال در زمینه مواد غذایی‌‌ می‌باشد. برای رسیدن به اهداف عالیه شرکت این موضوع در اصول مدیریتی این شرکت‌ها ریشه دوانده است و باعث شده است در تمام تصمیمات شرکتها این اصل را مدنظر داشته و میزانی برای بررسی تصمیمات گرفته شده باشد.
استفاده از آخرین تکنولوژیهای صنعت شکلات، متخصصان مجرب و استقرار سیستم مدیریت كیفیت در جهت بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت تولیدات و کسب رضایت از اهداف شرکت‌‌ می‌باشد. استقرار سیستم مدیریت محیط زیست  و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی مطابق با استاندارد، برای پیشگیری از بروز پیامدهای نامطلوب ناشی از فعالیتها و محصولات مدنظر‌‌ می‌باشد.

صنایع غذایی تانیان

تبریز، کیلومتر 15 جاده شبستر ، روبروی سه راهی علیشاه

تلفن تماس: 04142447100
ایمیل: info@taniyan.net

صنایع غذایی تانیان

تبریز، کیلومتر 15 جاده شبستر ، روبروی سه راهی علیشاه

تلفن تماس: 04142447100
ایمیل: info@taniyan.net