نمایشگاه ها

شرکت نادین صنعت پاک | یونی لند

شرکت نادین صنعت پاک درسال 98 با هدف تولید محصولات شوینده و بهداشتی با بهره گیری ازنیروهای متخصص تأسیس گردید. کارخانه شرکت نادین صنعت با تجهیزات استاندارد و بروز در زمینی به مساحت 3500 متردر شهرک صنعتی لیا در شهر بویین زهرا بنا نهاده شد. این واحد شامل بخش تولید و بسته بندی و آزمایشگاه کنترل کیفیت و میکروبی و … است و با استاندارهای بالا به تولید محصوالت می پردازد. محصولات یونی لند شامل محصولات بهداشت خانگی، بهداشت فردی با نام‌ تجاری یونی لند تهیه شده از بهترین مواد اولیه ایرانی و خارجی در فاز اول می باشد و در فازهای بعدی شامل محصولات متنوع برای سلامتی خانواده ها و محصولات جدید با راهکارهای تازه و یکتا برای مصرف کنندگان ایرانی است.

 
نادین صنعت پاک

مایه دستشویی

ماشین ظرفشویی

حضور شرکت نادین صنعت پاک در نمایشگاه ایران بیوتی 1401

گفتگو با محمدرضا همایونی مدیرعامل شرکت نادین صنعت پاک

من از سال ۸۵ فعالیت خود را در زمینه بازرگانی مواد اولیه پلیمری آغاز کردم و با تولیدکنندگان این بخش همکاری داشته‌ام. با آغاز تحریم‌های بین‌المللی و خروج برندهای معتبر خارجی، خلأ بزرگی در بازار داخلی پدید آمد. از سوی دیگر شرکت‌های داخلی نیز موفق به پر کردن این خلأ نشدند و برخی از محصولات تولیدشده در داخل فاقد استاندارهای بین‌المللی بودند. در ادامه با لابراتوارهای فرانسوی و تعدادی از مدعیان پیشتاز فرمولاسیون در ایران صحبت کردیم و با شناختی که از گذشته در این صنعت کسب کرده بودیم؛ تصمیم گرفتیم با تولید محصولات باکیفیت، نیاز به واردات را مرتفع نماییم و دست برندهای خارجی را از بازار داخلی کوتاه کنیم.

محصولات تولیدی شرکت ما پیش از تولید انبوه، با انجام آزمون‌های بالینی مورد آزمایش قرار می‌گیرد. هرکدام از محصولات ما دارای ویژگی‌های منحصر به ‌فردی است که نمونه مشابه آن در بازار داخلی یافت نمی‌شود. مثلاً در زمینه تولید مایع شیشه‌ پاک کن؛ در فروشگاه‌ها، محصولات متنوعی در قوطی‌های رنگارنگ با بسته‌بندی‌های مختلف موجود است که برای تولید بسیاری از آن‌ها از آمونیاک استفاده می‌شود که علاوه بر آسیب به محیط زیست میتواند باعث آسیب‌رسانی به ریه‌های حساس ‌شود اما شیشه پاک کن یونی لند فاقد آمونیاک می باشد و پاک کننده پایه در این محصول الکل ۹۸درصد طبی طبی می باشد که علاوه بر قدرت پاک کنندگی بالا از ایجاد حساسیت های ریوی جلوگیری کند.از سوی دیگر در تولید محصول مایع ظرف‌شویی یونی لند، از مواد قلیایی قوی مانند سود سوزآور و پتاس که می توانند باعث خشکی پوست دست و اگزما شود استفاده نمی شود. در محصولات مایع ظرفشویی یونی لند از ترکیبات شوینده جدید که در کشورهای اروپایی کاربرد دارد همراه با گلیسیرین استفاده می گردد که علاوه بر عدم نیاز به استفاده از دستکش در هنگام استفاده باعث نرمی پوست دست می گردد. مایع ظرفشویی یونی لند شوینده ای بدون حساسیت برای پوست دست در هنگام ظرف شستن می باشد.مایع دستشویی نیازی به استاندارد اجباری ندارد اما ما استاندارد تشویقی گرفتیم. با توجه به استفاده مردم از الکل که باعث خشکی دست‌ها شده است ما در محصول مایع ظرف‌شویی از فرمولاسیون مواد نرم‌کننده و مرطوب‌کننده گلیسیرین، روغن‌های جوجوبا و آرگان که قابلیت آب‌رسانی به پوست را دارد استفاده کردیم با توجه به تلاش مجموعه و کارکنان نادین صنعت پاک، محصولاتی را تولید کرده ایم که می‌تواند با محصولات برندهای مطرح دنیا رقابت نماید.

بخش R&D شرکت یکی از بخش‌های پرکار مجموعه است. در حال حاضر با یک لابراتور فرانسوی در ارتباط است و درزمینه نانو و پلیمر همکاری می‌کند. ما قصد نداریم محصولاتی را که در تهران و بازار موجود است را تکرار کنیم. شرکت نادین صنعت پاک به دنبال تولید محصولات خاص است. مثلاً ما به دنبال استفاده از نانو ذرات در محصولات شوینده تولیدی خود هستیم. این در حالی است که تاکنون در صنعت شوینده ایران کمتر شرکتی از این تکنولوژی و فناوری استفاده کرده است.

در حال حاضر شرکت نادین صنعت پاک در ۸ استان ایران ازجمله مازندران، البرز، اصفهان، خوزستان و… نماینده رسمی دارد. همچنین محصولات ما از اوایل خرداد ‌ماه ۱۴۰۱ در فروشگاه های زنجیره‌ای مطرح توزیع خواهد شد. بر اساس برنامه‌ریزی‌ها، در سال ۱۴۰۱ در ۱۵ استان دیگر کشور نماینده رسمی خواهیم داشت و به دنبال پوشش سراسر کل کشور در سال آینده هستیم.

بله، درزمینه صادرات مقدمات اولیه و مذاکرات با طرف‌های خارجی انجام‌شده است. کشورهای همسایه به دودسته تقسیم می‌شوند؛ کشورهایی که تمایل به خرید کالای ارزان و بی کیفیت دارند که سیاست ما ورود به این بازارها نیست، اما برای سایر کشورها مثل عمان، روسیه و آذربایجان صحبت‌های اولیه انجام‌شده است، نمونه محصولات اولیه ما را مشاهده و تائید کردند و در حال حاضر کمی صبر کرده‌ایم تا بازارسنجی های لازم انجام شود و بتوانیم با قدرت مناسب به این بازارهای جهانی که می توانند سکوهای پرش ما باشند ورود کنیم.

درباره شرکت نادین صنعت پاک

اهداف کلی شرکت و چشم انداز:
تولید کالای با کیفیت با فرمولاسیون جدید و بروز با قابلیت مقایسه با محصولات خارجی و تداوم کیفیت
حضور در جمع تولید کنندگان برتر ایرانی و خارجی
حضور در بورس ایران
افزایش محصولات و تنوع سبد تولیدی
افزایش رضایتمندی مشتریان از طریق شناسایی و برآورده سازی نیازمندی آن‌ها و ارتقاء سطح کمی و کیفی محصولات
افزایش میزان دانش و آگاهی و توانمندسازی کارکنان به‌عنوان با ارزش‌ترین سرمایه‌های سازمان
افزایش سطح کیفیت محصولات تولیدی
بسترسازی مناسب جهت استفاده بهینه از منابع و افزایش بازدهی تولید
پيشگيري، كنترل و كاهش آلاينده‌هاي زیست‌محیطی و پيروي از قوانين و مقررات زیست‌محیطی مرتبط
افزایش سهم شرکت از بازارهای داخلی و ورود به بازارهای خارجی
ایجاد بستر های متنوع فروش

شرکت نادین صنعت پاک

دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید قنبر قنبرزاده، بالاتر از خیابان خرمشهر، نبش کوچه حسینی (6)، پلاک 27، واحد 41

تلفن تماس: 02186047608

شرکت نادین صنعت پاک

دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید قنبر قنبرزاده، بالاتر از خیابان خرمشهر، نبش کوچه حسینی (6)، پلاک 27، واحد 41

تلفن تماس: 02186047608