نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت سیم و کابل یزد

شركت سيم و كابل يزد در سال 1359 در زميني به مساحت 86000 متر مربع تاسيس شد . در ابتدا توليد اين مجموعه ، منحصر به سيم بود كه بصورت كارگاهي توليد می شد.

درسال 1361 سالن توليد 1 به مساحت 6000 متر مربع ساخته و توليدات با تنوع بيشتري ادامه يافت . پس از گذشت چندي با رويكرد توسعه بخشي به فعاليتهاي توليدي در سال 1376 سالن توليد 2 به مساحت 4800 متر مربع جهت افزايش سرعت وكيفيت و تنوع توليدات احداث شد و در سال 1387 سالن تولید 3 به مساحت 1000 متر مربع به منظور تولید کابلهای با روکش سرب احداث گردید.

 

سیم و کابل یزد

کابل های قدرت

درباره شرکت سیم و کابل یزد

توليد كابلهاي فشار متوسط در سال 1382 با نصب و راه اندازي تجهيزات ويژه توليد اين كابلها شامل خط توليد عايق كابلهاي فشار متوسط و خط اسكرين و آرمورينگ كابلهاي فشار متوسط و فشار قوي و نهايتا احداث آزمايشگاه فشار قوي سيم و كابل يزد با ولتاژ 350 كيلو ولت و توان 6000 ولت آمپر آغاز گرديد.

با توجه به افزایش روز افزون تقاضا در خصوص کابلهای با روکش سرب این شرکت در صدد نصب و راه اندازی خط تولید این گونه کابلها برامد.لذا در سال1387 با خرید ماشین آلات و تجهیزات و نصب آن نهایتادر سال1388 اولین کابل با غلاف سرب تولید شد.

در سال1389 مطابق با اهداف تایین شده در خصوص افزایش حجم تولید، این شرکت با افزودن خط تولید 8 سیمه به خطوط تولید توانست حجم تولید کابلهای کنترلی و فرمان را تا حد 100 درصد افزایش دهد.

با توجه به استراتژي بلند مدت شركت مبني بر همگام بودن با رشد تكنولوژي تهيه تمام ماشين آلات و دستگاهها از بهترين و معتبرترين شركتهاي سازنده صورت گرفته است .

در راستای بالا بردن سطح کیفی محصولات و همچنین رضایت مندی مشتریان، شرکت سیم و کابل یزد مفتخربه دریافت گواهینامه های زیر است :

1- پروانه کاربرد استاندارد اجباری ISIRI 3569-1-2 , ISIRI 607(3) , ISIRI 607(4) , ISIRI 607(5)

2- گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار

3-گواهینامه تایید کیفیت کابلهای فشارمتوسط آزمایشگاه KEMA

4-گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه IMS

ISO 9001 (2008)
ISO 14001(2004)
ISO 100002 (2004)
OHSAS 18001 (2007)

ظرفيت توليدات شركت سیم و کابل یزد 25000 تن در سال ميباشد كه برخي از آنها شامل محصولات زير ميباشد :

انواع سيم و كابلها با مصارف عمومي ، كابلهاي كنترل و ابزار دقيق و تلفني ، كابلهاي صنعتي فشار ضعيف با عايق PVC ، PE ، XLPE ، EPR و … در انواع مسلح و شيلد دار ، كابل با كاربردهاي خاص مانند كابل سنسور ، LAN و كابلهاي ضد آتش داراي قابليت ارائه سرويس در شرايط آتش سوزي تا دماي 1000 درجه سانتيگراد ، انواع كابلهاي كم دود و عاري از مواد هالوژنه ، انواع كابلهاي فشارمتوسط تك و سه رشته داراي هادي مسي و آلومينيومي با عايق XLPE با زره سيم يا نوار،کابلهای ضد آب با استفاده از نوارهای کوپلیمر، انواع کابلهای با غلاف سرب،کابلهای خودنگهدار فشار ضعیف و فشار متوسط

شركت سيم و كابل يزد داراي تجهيزات پيشرفته آزمايشگاهي براي انجام آزمونهاي نوعي(TYPE) ، نمونه اي (SAMPLE) و جاري (ROUTINE) بر روي تمامي محصولات بر اساس استانداردهاي رايج صنعت از جمله ISIRI ، IEC ، BSI و VDE مي باشد .

گفتگو با علی بیگی مدیرعامل شرکت سیم و کابل یزد

این شرکت در زمینه تولید انواع سیم و کابل برق با ولتاژ ضعيف، متوسط و قوی (۲۳۰ کیلو ولت) و همچنین کابل های مخابراتی توانسته بیش از ۴۰ سال در کنار مشتریان، پیمانکاران، و تلاش گران صنعت برق فعالیت خود را ادامه دهد.

شرکت سیم و کابل یزد در جهت توسعه صادرات غير نفتی که شریان حیاتی اقتصاد کشور است، توانسته در سالهای ۱۳۹۱، ۱۳۹۸، ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ به عنوان صادر کننده برگزیده خود را معرفی و با صادرات به کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای سهمی در جهت تحقق اهداف صادرات غیر نفتی کشور داشته باشد.

همچنین به یاری خداوند و با تلاش کارگران و مهندسین توانمند توانسته است عنوان واحد برگزیده صنعت و معدن در سال ۱۴۰۰ و همچنین واحد نمونه استاندارد را در همین سال کسب نماید. بی شک اخذ استانداردها و گواهینامه های استاندارد از الزامات توسعه، پیشرفت و ماندگار بودن است که این شرکت در این راستا موفق به اخذ گواهینامه استاندارد توانیر، گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت و همچنین گواهینامه CE اروپا شده است.

مجموعه تولیدی ما برای ۶۵۰ نفر مستقیماً و برای هزاران نفر غیر مستقیم حرفه و درآمد ایجاد کرده است.

توسعه و پیشرفت لازمه بقای هر سازمان است، این مجموعه تکمیل طرح توسعه تولید کابل های فشار قوی را در دستور کار خود دارد که به یاری خداوند متعال تا چندماه دیگر شاهد اتمام این طرح خواهیم بود.

 

حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی در جهت معرفی دستاوردها همیشه جز لا ينكف بازاریابی موفق بوده است، لذا ارتباط با مشتریان یکی از راههای موثر در معرفی هرچه بیشتر و بهتر اقدامات و فعالیتهای این مجموعه خواهد بود.

سیم و کابل یزد

یزد – بلوار مدرس – خ. امام حسین – بعد از بیمارستان شهدای کارگر

تلفن تماس : 02122012211

فکس : 02122053760

ایمیل: info@yazdcable.com

سیم و کابل یزد

یزد – بلوار مدرس – خ. امام حسین – بعد از بیمارستان شهدای کارگر

تلفن تماس : 02122012211
فکس : 02122053760
ایمیل: info@yazdcable.com