نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت زعفرانیه

حدود شش سال از شروع کسب و کار زعفرانیه می گذرد و ما اکنون فاصله کمی با تبدیل شدن به مرجع تخصصی زعفران و ملزومات بسته بندی و هدایای تبلیغاتی مرتبط با زعفران در ایران و سپس جهان داریم. هدفی بزرگ و وسیع و بین المللی با مسیری پر فراز و نشیب و مبهم که تنها باور و شور و شوق و انگیزه خدمت به خلق، آن را برایمان دست یافتنی و ممکن می کند، چرا که آموخته ایم “خواستن، توانستن است”.

هدایای تبلیغاتی و سازمانی

زعفران فله و عمده

درباره شرکت زعفرانیه

شرکت زعفرانیه تولید کننده و تامین کننده انواع زعفران فله و بسته بندی استاندارد، انواع هدایای سازمانی و تبلیغاتی عمومی و اختصاصی شامل انواع پک های نفیس زعفران، جعبه های متنوع پذیرایی و آجیل و دمنوش و تی بگ، انواع تابلو طلا دکوراتیو، انواع صنایع دستی فاخرو انواع ساعت دیواری چوبی در بیش از هزار طرح و مدل متنوع و چشم نواز می باشد که نظر هر سلیقه ای را به راحتی جلب می کند. شرکت زعفرانیه سابقه همکاری مستمربا برندهای معتبری همچون شرکت چای دو غزال،شرکت فرآورده های گوشتی و لبنی کاله، شرکت لبنیات پاک، شرکت ایران خودرو، وزارت جهاد کشاورزی، شرکت سازه گستر سایپا، پست بانک ایران، کارگزاری اقتصائ بیدار، کارگزاری مفید، شرکت دنت، صنایع غذایی میهن، شرکت چای دبش، شرکت حلوای عقاب، نان و شیرینی سحر، شرکت پویا پروتئین، شرکت چای ویکتوریا و بسیاری از فعالان بازرگانی و صنایع غذایی و تولیدی را در رزومه وزین خود دارد. سعادتیست که نام شما نیز در رزومه افتخارات زعفرانیه بدرخشد.

در شرکت زعفرانیه که یکی از بهترین فروشندگان انواع محصولات مرتبط با زعفران در کشور به شمار می‌رود خدمات متنوعی به مشتریان گرانقد ارائه می‌گردد که برخی از این خدمات عبارتند از :

  • تامین انواع زعفران به صورت عمده و خرده
  • فروش انواع پک هدیه زعفران و …
  • تولید و فروش انواع جعبه های هدیه
  • فروش انواع ملزومات بسته بندی زعفران
  • صادرات زعفران به کشورهای همسایه
  • ارائه خدمات مشاوره رایگان قبل از خرید در زعفرانیه
لوگو شرکت زعفرانیه

زعفرانیه

آدرس: تهرانسر، شهرک استقلال، بلوار دکتر عبیدی، خیابان جلال، نبش خیابان عرفانی، پلاک 2، ساختمان زعفرانیه

تلفن تماس : 02144508507

زعفرانیه

آدرس: تهرانسر، شهرک استقلال، بلوار دکتر عبیدی، خیابان جلال، نبش خیابان عرفانی، پلاک 2، ساختمان زعفرانیه

تلفن تماس : 02144508507