نمایشگاه ها

صنایع فرش آذرخش

شرکت صنایع فرش آذرخش بیدگل کاشان در سال 1375 تاسیس و شروع به فعالیت در زمینه فرش ماشینی نمود.این شرکت بابهره گیری از منابع انسانی مجرب و کارآزموده زمینه شغلی مناسبی رابرای افراد بومی منطقه ایجاد کردوبا بکارگیری از نیروها و استفاده از کادر حرفه ی نسبت به تولید محصولات مرغوب اقدام نمود.
باسعی وتلاش مدیران شرکت از ابتدا برتولید کالای باکیفیت ،باعشق به هنر اصیل ایرانی که همان فرش ایرانی است مارابرآن داشت تا محصولاتی بارنگ آمیزی متنوع و منحصر به فرد و همچنین نقشه های زیبا و اصیل ایرانی که بوسیله طراحان با ذوق این شرکت طراحی گردیده است،تولید شود.
این مجموعه درحال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در ایران می باشد که کلیه فرش های این مجموعه از بهترین نوع الیاف 100درصد آکریلیک هیت ست که مطابق با استانداردهای بین المللی هست،می باشد.این شرکت با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته بافندگی روز دنیا در جهت تولید کالاهای مرغوب و قابل رقابت با مشابه خارجی نسبت به تولید محصول با کیفیت برای هموطنان عزیز و صادرات محصولات تولیدی خود به کشورهای هدف اقدام نموده است.
هدف ما ارائه ی محصولاتی متنوع و به روز در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و در نهایت افزایش سهم بازار داخلی و خارجی می باشد.
مدیران شرکت در راستای اهداف خود موفق به کسب برند تجاری با نام ” فرش مُدرن “گردیده اند که تمامی محصولات این شرکت را با برند تجاری ” فرش مُدرن ” عرضه می دارد.