نمایشگاه ها

پاک فیروزه نمایشگاه شوینده

پاک فیروزه در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

پاک فیروزه دربیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده) با تنوع بالای محصولات خود درخشید.

شرکت پاک فیروزه، یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی و آرایشی در شرق کشور است که سبد کاملی از محصولات با کیفیت و متنوع را تقدیم سلیقه ی مشکل پسند مصرف کنندگان نموده است.

تولیدات این شرکت شامل، انواع شوینده ها شامپوها، انواع مایع ظرفشویی و سفید کننده، انواع مایع دستشویی، کرم های مرطوب کننده و معطر و مجموعه کامل شیشه شور و ضد عفونی کننده هاست.

از پاک فیروزه بیشتر بدانید

شرکت پاک فیروزه در طول سال های متمادی حضور در عرصه تولید و عرضه محصولات متنوع بهداشتی و آرایشی، همواره در تلاش بوده است تا بهترین محصولات، با بالاترین کیفیت ممکن را در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد. این شرکت با ایجاد آزمایشگاه مجهز، بکارگیری جدیدترین روش ها و تجهیزات آزمایشگاهی و استفاده از دانش متخصصان، کیفیت و سلامت محصولات تولیدی را مورد بررسی دائمی قرار میدهد.

حفظ کیفیت مطلوب در پروسه تولید انبوه، تنها در شرایطی امکان پذیر است که ماشید آلات و تجهیزات مدرن در اختیار کاربران کارآزموده باشد. شرکت پاک فیروزه با نصب جدیدترین ماشین آلات روز دنیا و به روزآوری تجهیزات در دوره های زمانی، در این امر پیشتاز بوده است.

از تولید تا توزیع

واحد تحقیق و توسعه شرکت نسبت به آماده سازی مقدمات، ومطالعه کیفی و کمی محصولات در هر دوره، سبد محصولات شرکت را کامل کرده و محصولات جدید را در خط تولید قرار میدهد. این شرکت با بکارگیری شبکه بزرگ نمایندگان فروش در اقصی نقاط کشور محصولات تولیدی را به صورت مستقیم و بدون واسطه به دست مصرف کنندگان محترم میرساند.


عرضه محصول بدون واسطه علاوه بر ایجاد امکان ارائه قیمت مناسب، موجب اطمینان مصرف کننده از اصل بودن محصول و در نتیجه سلامت و کیفیت مطلوب خواهد بود.
واحد بازرگانی و صادرات پاک فیروزه علاوه بر پوشش مداوم واحد های متنوع توزیع و پخش و نمایندگی های داخلی اقدام به صادرات به کشورهای آسیای میانه، عراق، افغانستان، پاکستان، کشورهای عربی و اروپایی نموده است.

مصرف کننده رکن اول و بالاترین مقام قضاوت کننده در کار این شرکت بوده و هست. حصول رضایت مصرف کننده هدف نهایی کار و تلاش و نقطه عطف مجموعه پاک فیروزه است.
از این رو مدیریت روابط عمومی شرکت با افتخار پذیرای نظرات، انتقادات و پیشنهادات تک تک مصرف کنندگان محترم خواهد بود.

گواهی نامه ها

استفاده از محصولاتی با کیفیت و اعتبار جهانی حق مصرف کننده است. با این دیدگاه، در راستای تامین حقوق مصرف کنندگان عزیز این شرکت علاوه بر دریاف نشان افتخار آفرین استاندارد ملی ایران برای تمامی محصولات، موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی کنترل کیفیت و مدیریت از جمله : ISO 14001 : 2044 و ISO 9001 : 2008 و OHSAS 18008 : 2007 نیز شده است.


شرکت پاک فیروزه در سال 2011 میلادی برنده نشان ستاره طلایی کیفیت از کشور فرانسه گردید.حفظ و افزایش کیفیت، ارتقا، جایگاه محصولات در سبد خرید خانوار و رعایت تمامی استانداردهای لازم برای حصول اطمینان از سلامت محصول ویژگی ممتاز تمامی محصولات پاک فیروزه است. پاک فیروزه را دنبال کنید…

پاک فیروزه دربیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده): گزارش تصویری

پاک فیروزه نماشگاه ایران بیوتی شوینده
پاک فیروزه نماشگاه ایران بیوتی شوینده
پاک فیروزه نماشگاه ایران بیوتی شوینده

پاک فیروزه دربیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده): گزارش تصویری