نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

پتروشیمی وستا نمایشگاه ایران بیوتی

پتروشیمی وستا در نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

گفتگو با مهندس هومن  همایونی نژاد مدیر عامل شرکت شیمی و پتروشیمی وستا در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده) : “وستا” بر مدار مشتری برنامه‌ریزی و حرکت می‌کند.

شرکت شیمی و پتروشیمی وستا در سال 1384 تاسیس شد و با سابقه فعالیت 50 ساله در شرکت های تابعه به صورت مستمر در صنعت محصولات شوینده و بهداشتی حضور دارد و علاوه بر آن در صنایع مختلف مانند ساختمان و نیز در حوزه های تجاری و مالی در ایران و کشورهای دیگر فعال است.

این شرکت ابتدا با طراحی اهداف کوتاه مدت، دسترسی به بازار داخلی را در زمینه ارایه محصولات وارداتی مورد نیاز صنایع شوینده و بهداشتی میسر ساخت و پس از مدتی مطابق با برنامه ریزی اولیه به اهداف میان مدت خود نیز رسید و هم اکنون به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان محصولات مورد نیاز این صنعت در بازارهای داخلی و خارجی شناخته شده است .

به مناسبت برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه مواد شوینده و بهداشتی با مهندس هومن همایونی‌نژاد مدیر عامل توسعه گرامی شرکت شیمی و پتروشیمی وستا  و از مدیران شاخص صنایع شوینده وبهداشتی، گفتگویی انجام داده ایم که در ادامه  می خوانید.

درباره وستا

شركت وستا با هدف كمك به ارتقاء کيفيت و توسعه مديريت علمی تامین، تولید، فروش و بازاریابی مواد اولیه شیمیایی در سطح کشور و همچنين رويكردهاي نوین در این عرصه در راستاي اهداف ارزشمند موسسان خود در جهت اعتلای صنعت مواد شیمیایی در کشور عزیزمان ایران در سال ۱۳۸۴ با سرمايه­ اي از تخصص و تجربه پا به عرصه وجود نهاده است.

این شرکت با اتکاء بر تجارب، دانش فنی و مدیریتی ارزشمند، اعضاء هیات­ مدیره و کارشناسان همکار که همگی دارای سوابق آموزشی، پژوهشی و اجرایی در زمینه­ های مرتبط می­ باشند، از پشتوانه علمی گسترده و توانمندی­ های لازم جهت ارتقاء سطح فرهنگ و توان علمی، فنی، مدیریتی و راهبردی در سازمان برخوردار بوده و در این جهت چشم ­انداز و ماموریت خود را به شرح ذیل طرح ­ریزی و اعلام می­ نماید.

از وستا بیشتر بدانید…کلیک کنید

شیمی و پتروشیمی وستا در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی (شوینده)

پتروشیمی وستا نمایشگاه ایران بیوتی
شیمی پتروشیمی وستا نمایشگاه ایران بیوتی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top