نمایشگاه ها

دارکار

گفتگو با پیشکسوت و بنیانگذار سبک تولید انبوه لوسترهای چوبی ایرانی افتخاری بودکه از این هنر صنعت بیشتر بدانیم. مصاحبه ذیل ماحصل گفتگوی خبرنگار جام جم البرز با آقای وهابزادگان، مدیرعامل تولیدی صنایع روشنایی دارکار می باشد که به نظر خوانندگان می رسد:

* سابقه فعالیت شما از چه زمانی شروع شده و مبنای آن بر چه اساسی بوده است؟

فعالیت در این کار هنری را از سال 1358شروع کرده ام و همیشه دنبال ایده های جدیدبوده ام.همچنین علاوه بر الهامات مختلف برای مثال از طرح های زیبای طبیعت مانند پیچ برگ مو و…بهره برده ام.

مجموعه تخصصی و هنری ما عاوه برآزمون و خطاهای مختلف تحقیقات همه جانبهای داشته است تا ضمن اعمال ریزه کاری هابه استانداردهای قابل توجه و منحصر بهفردی دست یابیم و مفتخریم که بهترین و باکیفی تترین تولید را به بازار ارائه می دهیم.

* محصولات تولیدی تحت مدیریت، راهنمایی و نظارت شما چه ویژگی هایی دارد؟

گستردگی محصولات ما 250 مدل لوستر،آباژور، کنار سالونی، چراغ های دیواری و سقفی،ساعت دیواری و چراغ مطالعه است که دارای یکی از متنوع ترین و زیباترین محصولات با اینسبک در کشور و خاورمیانه می باشیم.محصولات ما هم مصرف خانگی دارد و هم برای صنفهای مختلف از جمله هتلها، رستورانها و اماکن عمومی قابل استفاده می باشد

تولیدات ما از چوب ساخته شده و هارمونیزیبایی با وسایل مختلف خانه از جمله کابینت ،مبلها و …دارد. علاوه بر این تراز منحصر به فرد قیمت مناسب محصول ما نیز موجب استقبال بسیار گردیده است.تولیدات ما مدرن و باکیفیت کار بالاست زیرا یک تیم تخصصی طراحآن و بیش از یکصد تکنیسین و کارگر متبحرمجری آن هستند.

از طرفی شکل پذیری چوب، انرژی و ازجنس طبیعت بودن باعث توجه مشتریان عزیزمی گردد.

طبیعت بودن باعث توجه مشتریان عزیزمی گردد.

*دسترسی به محصولات شما از چه طریقی صورت می پذیرد؟

برند روشنایی دارکار در اکثر شهرستانها و شهر های مختلف نمایندگی دارد و در استان البرز و در کرج هم درمناطق گوهردشت ،عظیمیه و فردیس محصولات ما عرضه می شود.همچنین همکاران در این صنف وفروشگا ههای دیگر محصولات ما را دارندو مشتریان می توانند از برند دارکار خرید نمایند.