نمایشگاه ها

شرکت آرنا پتروگاز موفق به کسب دستاوردهای چشمگیری در عرصه های تولیدی و صادراتی شده است

محمد محسن منصوری مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز: شرکت آرنا پتروگاز موفق به کسب دستاوردهای چشمگیری در عرصه های تولیدی و صادراتی شده است

تامین تجهیزات و مواد اولیه برای پتروشیمی ها و پالایشگاهای ایران در حوزه داخل و صادرات محصولات پتروشیمی به خارج از کشور و ارز آوری در شرایط تحریم از جمله مهمترین فعالیت های شرکت آرنا پتروگاز است.
شرکت «آرنـا پتـــرو گـاز» با سابقه ای درخشان در امر تولید، تامین و فروش محصولات صنعتی، پلیمری و پتروشیمیایی از سال 1392 مشغول به فعالیت است. این شرکت حامی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست است.
محمد محسن منصوری مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز، مهندس شیمی طراحی فرایندهای صنایع نفت، کارشناس ارشد مهندسی شیمی صنایع پتروشیمی و در حال حاضر دانشجوی دکترای DBA از دانشگاه تهران است. وی از سال 1392 در قامت مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز و رئیس هیات مدیره شرکت Arena Equipment، گروه شرکت های آرنا مشغول به فعالیت است. محمد محسن منصوری مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز در گفت و گو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اظهار داشت: حوزه فعالیت این شرکت شامل دو بخش تولید و بازرگانی بوده است. محصولات تولیدی ما، خانواده کلر آلکالی(سود پرک)، شوینده صنعتی(اسیدی- شوینده قلیایی- پراکسیدین) و کامپاندهای پلیمری (PP، PE و…) و مستر بچ بوده که در واحدهای تولیدی شهرک صنعتی توس مشهد، شهرک صنعتی شماره 3 اهواز، شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر با کیفیت و قیمت رقابتی، قابل عرضه است. همچنین محصولات بازرگانی نیز شامل، محصولات شیمیایی (اسیدها، الکلها، آروماتیکها، گلایکول ها، حلالها و…)، انواع پلیمرهای گرید بطری، مظروفات پلاستیکی و… شامل(PP، PE، PC، PS، PVC و…)، مشتقات نفتی شامل(پارافین وکس، رافینت، نفتا، تینر و…) و محصولات کشاورزی( اوره، گوگرد ، سولفات آمونیوم و…) می شود.
وی افزود: این شرکت در فهرست تامین کنندگان بسیاری از شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت از جمله NIOC ، NIGC و NPC حضور داشته و در سایه تعهد به حسن انجام تعهدات خود موفق به کسب رضایت شرکتهای مذکور شده است.
مدیر عامل شرکت آرنا پتروگاز در ادامه بیان داشت: از جمله فعالیت ها این شرکت تامین تجهیزات و مواد اولیه برای پتروشیمی ها و پالایشگاهای ایران در حوزه داخل و صادرات محصولات پتروشیمی به خارج از کشور و ارز آوری در شرایط تحریم بوده است.
او در پاسخ به سوالی درباره دستاوردهای این شرکت در عرصه تولید و صادرات اظهار داشت: تولید و مشارکت در تولید کامپاند پلی اتیلن سنگین فیلم، بادی و لوله، تولید و مشارکت در تولید پلیمر تجزیه پذیر، تولید و مشارکت در تولید خانواده آلکالی کلراین (سود پرک، سود مایع، کلر، آب ژاول و کلریدریک اسید)، صادرات محصولات پلیمری (پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پی وی سی، پلی استایرن و …) به حوزه های اروپا و ترکیه، روسیه و آسیای مرکزی، چین، آفریقا، عراق، افغانستان و صادرات محصولات شیمیایی از جمله سود پرک، سود مایع، اسید ها، گلایکول ها و … از جمله مهمترین دستاوردهای شرکت آرنا پتروگاز در زمینه تولید و صادرات است.
وی در پایان با اشاره به بازدید هیئت هایی از کشورهای روسیه و ترکیه و تعدادی از کشورهای آفریقایی از غرفه شرکت آرنا پتروگاز در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست تصریح کرد: ارتباطات موثر با مدیران پتروشیمی ها و تولید کنندگان صنایع داخلی ایران به منظور گسترش زنجیره تامین، گسترش زمینه فعالیت و مارکتهای شرکت در حوزه بین الملل و معرفی محصولات موجود صادراتی (تولیدی و تامین) با ارائه شرایط پشتیبانی فنی جزو مهمترین اهداف و برنامه های ما برای حضور در این رویداد بین المللی خواهد بود.