نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

شرکت دنیای تجارت پردازان آرین پیشروترین شرکت در صادرات محصولات پتروشیمی ایران در شمال غرب کشور است

شادمان عبادی، مدیر مالی شرکت دنیای تجارت پردازان آرین: شرکت دنیای تجارت پردازان آرین پیشروترین شرکت در صادرات محصولات پتروشیمی ایران در شمال غرب کشور است

شرکت دنیای تجارت پردازان آرین با کیفیت‌ترین مواد پتروشیمی را از داخل کشور تهیه و سپس صادر می کند. دقت در تأمین مواد اولیة با کیفیت و ارسال آنها به بهترین شکل، موجب جلب رضایت مشتریان خارجی از محصولات این شرکت شده است.
شرکت دنیای تجارت پردازان آرین حامی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست است به همین مناسبت نشریه اقتصاد و نمایشگاه با شادمان عبادی مدیر مالی این شرکت گفت و گویی انجام داده است:

شادمان عبادی، مدیر مالی شرکت دنیای تجارت پردازان آرین با اشاره به تاریخچه فعالیت های این شرکت اظهار داشت: شرکت دنیای تجارت پردازان آرین از سال 1392 در زمینه بازرگانی و صادرات مواد پتروشیمی به سایر کشورها، فعالیت خود را آغاز
کرده است.
وی افزود: دفتر مرکزی دنیای تجارت پردازان آرین در تهران و دفتر عملیاتی و لجستیکی در آستارا واقع شده است و در میان سایر شرکت‌های همکار و فعال در زمینة بازرگانی و صادرات، دارای بیشترین میزان صادرات است و هر ماه حداقل بالغ بر پنج کشتی حاوی محصولات پتروشیمی را به خارج از کشور،
صادر می‌نماید.
عبادی تصریح کرد: مقصدهای صادراتی محصولات پتروشیمی شرکت دنیای تجارت پردازان آرین، کشورهای آذربایجان ، ترکیه، گرجستان، امارات، روسیه و… هستند. همچنین از کشورهای آلمان، بلژیک، چین، گرجستان و ترکیه نیز مواد اولیة پتروشیمی را وارد می‌کنیم.
وی در پاسخ به سوالی درباره طرح‌های توسعه‌ای شرکت اظهار داشت: شرکت دنیای تجارت پردازان آرین در کشورهای همسایه دارای دفاتر تجاری است؛ اما متأسفانه به دلیل وجود تحریم‌ها و شرایط لجستیکی نامطلوب، با مشکلات عدیده ای مواجه است. به همین دلیل روند توسعة شرکت به آرامی در حال انجام است و ما سعی داریم تأثیر منفی موانع مالی ناشی از تحریم‌ها را بر مجموعه و تجارت خود کاهش دهیم.
وی با تاکید بر عایت اصل مشتری مداری در شرکت دنیای تجارت پردازان آرین خاطرنشان کرد: ما همیشه سعی نموده‌ایم تا با کیفیت‌ترین مواد پتروشیمی را از داخل ایران تهیه و سپس صادر کنیم و مشتریان خود را راضی نگه داریم. دقت در تأمین مواد اولیة با کیفیت و ارسال آنها به بهترین شکل، موجب شده است در کشورهایی که مقاصد صادراتی ما هستند، مشتری‌های دائمی داشته باشیم. کما اینکه در نمایشگاه امروز نیز برخی از مشتریان خارجی ما حضور دارند.
وی در پایان معرفی محصولات جدید و نشان دادن رشد و پیشرفت مجموعه به همکاران و مشتریان خارجی را از مهمترین برنامه های شرکت دنیای تجارت پردازان آرین دانست و عنوان کرد: ما در نمایشگاه، از تمامی پتروشیمی‌ها، نمونه‌ محصول آورده‌ایم تا مشتریان ما امکان دسترسی به انواع محصول، با کیفیت‌های متفاوت را داشته باشند و بر حسب نیاز خود خرید کنند. یکی دیگر از اهداف ما، جذب مشتری‌های جدید خارجی است. با توجه همکاری گستردة شرکت دنیای تجارت پردازان آرین با کشورهای خارجی، ما می‌توانیم محصول تولیدکنندگان داخلی را به مشتریان خارجی عرضه کنیم.