نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

«شرکت آرتان پترو کیهان» صادر کننده برتر انجمن پلیمر ایران

محمد جباریان مدیر عامل «شرکت آرتان پترو کیهان»: «شرکت آرتان پترو کیهان» صادر کننده برتر انجمن پلیمر ایران

شرکت آرتان پترو کیهان به عنوان یک شاخه پتروشیمی فعالیت خود را به عنوان یکی از تولیدکننده های پلی استایرن معمولی با ظرفیت ۳۶ هزار تن در سال در خاورمیانه از سال ۱۳۹۶ در شهرک صنعتی شکوهیه قم آغاز کرد. این شرکت با در اختیار داشتن دانش فنی به روز و مهندسان مجرب داخلی توانمندی تولید انواع پلی استایرن معمولی با گریدهای مختلف را دارد. خوراک اصلی و مواد خام اولیه مورد نیاز این شرکت،استایرن مونومر،روغن معدنی،اتیل بنزن و مواد شیمیایی دیگر است که داخل ایران تهیه می شود. دفتر مرکزی این شرکت در تهران و کارخانه‌ی آن در شهرک صنعتی شکوهیه قم قرار دارد. صادرات به بیش از ۲۰ کشور جهان، صادر کننده نمونه استان قم طی سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰، صادر کننده برتر انجمن پلیمر ایران طی سالهای ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰، اشتغال زایی برای جوانان استان بصورت مستقیم و غیر مستقیم از جمله مهمترین دستاورهای این شرکت محسوب می شود.
محمد جباریان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آرتان پترو کیهان، متولد سال 1366 و دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه شهید بهشتی است. نشریه اقتصاد و نمایشگاه به مناسبت برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با وی در رابطه با فعالیت های این شرکت گفت و گویی انجام داده است:
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت آرتان پترو کیهان با اشاره به فعالیت های این شرکت اظهار داشت: آرتان پتروکیهان به عنوان یک شاخه پتروشیمی فعالیت خود را به عنوان یکی از تولیدکننده های پلی استایرن معمولی با ظرفیت ۳۶ هزارتن در سال در خاورمیانه از سال ۱۳۹۶ درشهرک صنعتی شکوهیه قم آغاز کرد.
وی افزود: محور فعالیت این واحد تولیدی صادرات است که طی سالیان اخیر در این زمینه با پیشرفت و افزایش بسیار خوبی پیش رفته است .
جباریان خاطرنشان ساخت: این شرکت توانسته است، گواهینامه های بین المللی نفت، صنایع پتروشیمی و گاز طبیعی، سیستم های مدیریت محیط زیست، سیستم های ایمنی بهداشت حرفه ای و سیستم های مدیریت کیفیت را کسب نماید.
او در ادامه بیان داشت: تنوع تولید انواع گریدهای پلی استایرن طبق خواسته مشتری، تغییر پذیری سریع شرایط فرآیند تولید طبق آنالیز خواسته شده، رنگ سایز دانه بندی یکنواخت و بدون تغییر، بسته بندی قوی بصورت ۳ لایه، رضایت مندی بیش از ۹۷ درصد مشتریان، رقابت پذیر با محصولات شرکت های مشابه از تمامی جهات، مقاوم و انعطاف پذیر طبق گرید خواسته شده است.
وی با برشمردن دستاوردهای شرکت آرتان پترو کیهان اظهار داشت: صادرات به بیش از ۲۰ کشور جهان، صادر کننده نمونه استان قم طی سال های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰، صادر کننده برتر انجمن پلیمر ایران طی سالهای ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰، اشتغال زایی به جوانان استان بصورت مستقیم و غیر مستقیم از جمله مهمترین دستاوردهایی است که کسب کرده ایم.
جباریان در پایان گفت: برقراری ارتباط با سایر مصرف کنندگان محصولات پتروشیمی، ارائه برنامه تولید برای مشتریان ثابت و پیدا کردن بازار هدف، تحقیق و توسعه در کنار مشاوران برای راه اندازی سایر واحد‌های پلیمری و غیر پلیمری از جمله مهمترین برنامه های ما در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست است.