نمایشگاه ها

حضور فعال «پلیمرسل» در بازارهای جهانی

ایمان گلزاد مدیرعامل گروه «پلیمرسل»: حضور فعال «پلیمرسل» در بازارهای جهانی

گروه پلیمرسل برندی نام آشنا در صنعت پتروشیمی ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرد و در طی سالیان فعالیت خود در زمینه بازاریابی و فروش محصولات تولیدی پتروشیمی های ایرانی در بازارهای بزرگ مهم دنیا از جمله چین، هند، ترکیه، اروپا و بازارهای منطقه فعالیت می کند.
این شرکت در زمینه صادرات، تامین و توزیع داخلی پلی اتیلن، پلی پروپیلن، پلی وینیل کلراید (PVC)، پلی استایرن، پلی کربنات، و… فعالیت دارد. این مجموعه از سال 1387 در زمینه بازرگانی با تکیه بر اصول علمی این حوزه اعم از مطالعه بازار، بازار سازی، برندینگ، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی پتروشیمی های ایرانی در بازارهای بزرگ مهم دنیا از جمله چین، هند، ترکیه، اروپا و بازارهای منطقه فعالیت دارد.
گروه پلیمرسل به عنوان یکی از حامیان شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در این رویداد بین المللی حضوری چشمگیر دارد. به همین مناسبت نشریه اقتصاد و نمایشگاه با ایمان گلزاد مدیرعامل جوان و موفق این برند گفت و گویی را انجام داده است که می خوانید:
لطفا خودتان را معرفی کرده، سوابق اجرایی و مدیریتی تان را شرح دهید؟
اینجانب ایمان گلزاد متولد سال 1362 دارای مدرک کارشناسی ارشد هوا فضا و ارشد MBA، فارغ التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف، موسس و مدیر عامل برند پلیمرسل دارای 13 سال سابقه اجرایی، کار آفرینی و مدیریتی در زمینه های مختلف از جمله فعالیت های دانش بنیان تولیدی، مدیریت فناوری و اطلاعات، بازرگانی محصولات پتروشیمی، برندینگ و شناسایی محصولات ایرانی در بازار های جهانی می باشم.
شرکت چه کالا و خدماتی ارائه می دهد و از چه زمانی فعالیت خود را آغاز کرده و چه دستاوردهایی داشته است؟
این مجموعه از سال ۱۳۸۷ در زمینه بازرگانی با تکیه بر اصول علمی این حوزه اعم از مطالعه بازار، بازار سازی، برندینگ، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی پتروشیمی های ایرانی در بازارهای بزرگ مهم دنیا از جمله چین، هند، ترکیه، اروپا و بازارهای منطقه فعالیت دارد.
محصولات شرکت شما چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟ و در عرصه تولید و صادرات تاکنون چه دستاوردهایی داشته اید؟
عواملی که پلیمرسل را نسبت به شرکت های دیگر منحصر به فرد می کند، ارائه بهترین خدمات به مشتری است که شامل موارد زیر می شود:
-تأمین : حضور طولانی مدت ما در بازار، به ما این امکان را میدهد تا با اکثر مجتمع های پتروشیمی در ایران ارتباط مستقیم داشته باشیم و از بهترین تولید کنندگان داخلی با بهترین شرایط ممکن خرید کرده تا محصول مورد نیاز مشتریان را تامین کنیم .
-لجستیک : در زمینه لجستیک، به دلیل ارتباط با طیف گسترده ای از شرکت های حمل و نقل، این امکان را برای ما فراهم کرده است که بتوانیم بر اساس خواسته های مشتریان، با شرایط مختلف تحویل به مشتریان، خدمت کنیم. بهترین قیمت حمل و نقل و زمان تحویل پایین از مزیت هایی است که میتوانیم به مشتریان خود ارائه دهیم.
-مالی : در زمینه مالی، گروه پلیمرسل دارای شرکای تجاری متعددی در نقاط مختلف جهان است و همین موضوع سبب شده است تا امکان دریافت وجه از خریداران در سراسر دنیا به سهولت امکانپذیر است.
در نمایشگاه امسال چه برنامه هایی برای گسترش فعالیت خود دارید؟
در نمایشگاه امسال تمرکز اصلی خود را در راستای اعتلای نام ایران اسلامی در سطح جهانی و تلاش در جهت افزایش سهم حضور و گسترش نفوذ و قدرت اقتصادی ایران در بازارهای جهانی با تکیه برعلوم روز دنیا، حمایت از مشتریان و ارائه خدمات مورد نظر آنها به بهترین شکل ممکن قرار داده است.