نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

رونمایی شرکت شمس جاوید اروند از محصول« وکس خشک» در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

سیدرضا هامونی مدیرعامل شرکت شمس جاوید اروند: رونمایی شرکت شمس جاوید اروند از محصول« وکس خشک» در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

شمس جاوید اروند سالانه بالغ بر 8 هزار تن کامپاند تولید می کند و ۹۰ درصد تولید سالانه وکس این شرکت در بازارهای صادراتی عرضه می شود.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با مشارکت برترین شرکت های پلیمری، پلاستیک و لاستیک کشور از 30 شهریورماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
شرکت شمس جاوید اروند یکی از شاخص ترین شرکت های فعال در صنعت پلاستیک به عنوان حامی، حضور چشمگیری در این رویداد بزرگ دارد. نشریه اقتصاد و نمایشگاه به همین مناسبت با سید رضا هامونی مدیرعامل شرکت شمس جاوید اروند در رابطه با برنامه ها و دستاوردهای این شرکت گفت و گویی انجام داده است:
مدیرعامل شرکت شمس جاوید اروند در ابتدای این گفت و گو اظهار داشت: در سال ۱۳۷۷ با افتتاح شرکت شمس جاوید اروند که کارخانه آن در منطقه آزاد اروند بود با سمت عضو هیئت مدیره در زمینه تولید انواع گرانول شروع به فعالیت کردم و تاکنون با پیشرفت برنامه هایی که داشته ایم، موفق شدیم خط تولید آبادان را گسترش داده و یک شرکت دیگر با نام پدیده پلاستیک پشتیبان در تهران تاسیس کردیم.
وی افزود: شرکت شمس جاوید اروند از سال ۷۷ در منطقه آزاد اروند با یک دفتر مرکزی در تهران و دفتری دیگر در مشهد شروع به کار کرد. ابتدا کار خود را با تولید انواع گرانول آغاز کرد که امروزه با داشتن تیم مجرب فروش و همچنین ازمایشگاههای مجهز و با تامین مواد اولیه با کیفیت نه تنها توانسته طیف محصولات تولیدی خود را افزایش دهد بلکه به بازارهای هدف جهانی نیز راه پیدا کند.
هامونی با تاکید بر کیفیت محصولات شرکت شمس جاوید اروند اظهار داشت: ما از همان آغاز فعالیت خود کیفیت را سرلوحه کار قرار داده ایم و تمام تلاش خود را برای ارائه محصولات با کیفیت عالی و قیمت مناسب به مشتریان خود می کنیم.
وی رعایت اصل مشتری را یکی از مهمترین اصول شرکت شمس جاوید اروند عنوان کرد و افزود: با توجه به خط تولید شرکت، ما سعی کرده ایم تا محصولات شرکت براساس نیاز مشتریان تولید شود و در صورت به وجود آمدن مشکل در خط تولید با اعزام کارشناس نسبت به رفع آن اقدام می کنیم و همواره در کنار مشتریان خود هستیم.
مدیرعامل شرکت شمس جاوید اروند با اشاره به ظرفیت بالای تولید و حضور فعال این شرکت در بازارهای بین المللی خاطرنشان کرد: ما سالانه بالغ بر 8 هزار تن کامپاند تولید می کنیم که ۹۰ درصد تولید سالانه وکس شرکت در بازارهای صادراتی عرضه می شود.
هامونی در پایان با بیان اینکه شرکت شمس جاوید اروند در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست برنامه های ویژه ای برای نمایش محصولات جدید خود در نظر گرفته است؛ اعلام کرد: در این رویداد بزرگ بین المللی از تولید الیاژهای پلیمری و همچنین محصول جدید شرکت شمس جاوید اروند یعنی وکس خشک رونمایی خواهیم کرد.