نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

ارائه سری جدید ماشین آلات تمام الکتریک در غرفه خورشید دریای شرق

هنریک یاریجانیان، مدیرعامل شرکت اعلام کرد: ارائه سری جدید ماشین آلات تمام الکتریک در غرفه خورشید دریای شرق

شرکت خورشید دریای شرق، که تا سال 1380 با نام (سینگر) فعالیت می کرد، از طلایه داران طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع پلاستیک در ایران به شمار می رود که به دست صنعتگری توانا و مبتکر به نام تاتاوس یاریجانیان در سال 1338 بنیان گذاری شد و پس از او فرزندانش هرویک و هنریک که در مکتب پدری خوش نام تربیت شده بودند، نام و اعتبار این شرکت را نه تنها حفظ کردند که اعتلا بخشیدند.
در نمایشگاه امسال ایران پلاست، همچون دوره های گذشته با مدیران شرکت خورشید دریای شرق گفت وگویی کرده ایم:
هنریک یاریجانیان، مدیرعامل شرکت خورشید دریای شرق در گفت وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه گفت: بزرگترین دستاورد ما، تشکیل خانواده ای سه هزار نفری است که با همکاری یکدیگر در جهت به ثمر رساندن اهداف مجموعه تلاش می کنند.
وی افزود: بیش از شش دهه است که در زمینه تولید ماشین های تزریق پلاستیک و تجهیزات آنها فعالیت می کنیم. در واقع ما نسل دوم این مجموعه هستیم و بنیان گذار شرکت، پدرمان آقای تاتاوس یاریجانیان بودند. در حال حاضر، با داشتن شش دهه تجربه، در این صنعت پیشرو هستیم.
وی در ادامه با اشاره به مزیت های رقابتی محصولات شرکت خورشید دریای شرق، گفت: یکی از مهمترین ویژگی های ماشین آلات این شرکت، در این شرایط که قیمت انرژی بالا است، کم بودن مصرف انرژی آن ها است. از دیگر مزیت های محصولات شرکت می توانیم به قیمت کم و سرعت بالای تولید اشاره کنیم. ما تلاش کردیم با ترکیب کیفیت و قیمت مناسب، بهترین محصول را به مشتریان عرضه کنیم. از دیگر مزیت های مهم و مؤثر شرکت ما، خدمات پس از فروش گسترده و منحصربفردی است که به مشتریان خود ارائه می دهد. یاریجانیان در خصوص دستاوردهای شرکت، تاکید کرد: بزرگترین دستاورد ما، تشکیل خانواده ای سه هزار نفری است که با همکاری یکدیگر در جهت به ثمر رساندن اهداف مجموعه، تلاش می کنیم. وی در ادامه به محصولات جدید شرکت اشاره کرد و گفت: در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، سری ماشین های تمام الکتریک را رونمایی کردیم؛ همچنین نوعی جرثقیل خاص را طراحی و عرضه کرده ایم که موجب سهولت در تخلیه مصنوعات پلیمری می شود.
وی در خصوص نمایشگاه 1401 ایران پلاست، تصریح کرد: نمایشگاه امسال در سطح خوبی در حال برگزاری است. من از برگزارکنندۀ این نمایشگاه و روابط عمومی پتروشیمی، جناب دکتر بنوی تشکر ویژه دارم زیرا در کمترین زمان، بهترین مدیریت را داشتند. این نمایشگاه دارای اعتبار خوبی در منطقه است و به نظر من اگر با همین کیفیت بتوانیم ادامه دهیم، بهترین نمایشگاه خاورمیانه را خواهیم داشت. مدیرعامل شرکت خورشید دریای شرق در پایان با اشاره به مشکلات تولیدکنندگان و صادرکنندگان خاطرنشان کرد: در بخش صادرات با مشکل سوئیفت و تبادلات مالی مواجه هستیم. البته بیشترین مشکل در زمینه تجارت با کشورهای اروپایی و آمریکای جنوبی است و تجارت با کشورهای همسایه و اوراسیا با سهولت بیشتری انجام می شود. ما سدهای بزرگی مانند FATF و سوئیفت را پیش رو داریم که مانع از رشد صادرات ما شده اند که امیدواریم این موانع با درایت مسوولان برطرف شود.