نمایشگاه ها

گروه صنعتی طب پلاستیک پیشگام در صنعت محصولات یکبار مصرف کشور است

حامد امینی هراتی مدیرعامل گروه صنعتی طب پلاستیک: گروه صنعتی طب پلاستیک پیشگام در صنعت محصولات یکبار مصرف کشور است

در اختیار داشتن بالاترین کیفیت کالای تولیدی در کشور مهمترین هدف گروه صنعتی طب پلاستیک و در همین مسیر راهبرد خود را تدوین کرده است تا جایی که هم‌اکنون نزدیک به 40 درصد از تولیدات خود را به بازارهای منطقه‌ای و جهانی صادر می‌کند.
مدیرعامل گروه صنعتی طب پلاستیک در گفت و گو با اقتصاد و نمایشگاه با اشاره به فعالیت های این گروه گفت: گروه صنعتی طب پلاستیک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف در ایران است و محصولات متنوعی همچون ظروف مختلف بسته‌بندی مواد غذایی، محصولات کاتلری و سایر مصنوعات پلاستیکی را تولید می‌کند. طب پلاستیک را می‌توان راه‌بر و پیش‌قراول صنعت تولید محصولات یکبار مصرف در کشور دانست. گروه صنعتی طب پلاستیک؛ به عنوان تولیدکننده نمونه کشوری و صادرکننده نمونه استانی محصولات یکبار مصرف بهداشتی، دارویی و غذایی ؛ فعالیت تولیدی خود را از سال 1377 با هدف تامین نیاز بازار داخلی با قابلیت رقابت در بازارهای منطقه‌ای آغاز کرد.
وی افزود: در اختیار داشتن بالاترین کیفیت کالای تولیدی در کشور مهمترین هدف طب پلاستیک بوده و در همین مسیر راهبرد خود را تدوین کرده است تا جایی که هم‌اکنون نزدیک به 40 درصد از تولیدات خود را به بازارهای منطقه‌ای و جهانی صادر می‌کند.
مدیرعامل گروه صنعتی طب پلاستیک بیان داشت: تلاش برای تولید حداکثری با بالاترین کیفیت ممکن موجب شده تا بهای تولیدات گروه صنعتی طب پلاستیک در مقایسه با کیفیت آن از یک سو مشتری‌پسند بوده و از سوی دیگر امکان رقابت با نمونه‌های خارجی را داشته باشد. این مطلب در نهایت فضای جذابی را پیش‌روی تولیدات گروه صنعتی طب پلاستیک ترسیم کرده تا بتوانیم در کشورهای منطقه به عنوان یک برند برتر ایرانی ایفای نقش کنیم. به جرأت می‌توان گفت که گروه صنعتی طب پلاستیک اگرچه بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات یکبار‌مصرف ، اما بزرگ‌ترین صادرکننده این گروه کالایی به کشورهای منطقه محسوب می‌شود.
وی در ادامه اظهار داشت: به صورت کلی و به صورت مرسوم دو گروه کالایی محصولات پلی‌استایرنی و پلی‌پروپیلنی در طب پلاستیک تولید می‌شود که هر دو گروه کالایی در بورس کالا عرضه می‌شود و خریداران بزرگ مخصوصاً شرکت‌ها و هلدینگ‌ها می‌توانند فارغ از سخت‌گیری‌های مناقصه یا استعلام از واحدهای تولیدی مختلف نسبت به خرید این کالاها اقدام کنند.
امینی هراتی در پایان گفت: معرفی محصولات جدید و آغاز فرآیند بازاریابی، دوره‌های آموزشی و نشست‌های فنی و تجاری در کنار تعامل بیشتر با مشتریان ، مهمترین رویکردهای گروه صنعتی طب پلاستیک در ایران‌پلاست شانزدهم خواهد بود اگرچه معرفی بیشتر بدنه اجرایی و شرکت‌های زیرمجموعه گروه صنعتی طب پلاستیک خود یکی از اهداف اصلی برای حضور گسترده در این نمایشگاه بوده است.