نمایشگاه ها

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات

WOODEX نمایشگاه صنعت چوب تهران یکی از بزرگترین و برجسته ترین نمایشگاههای تخصصی بین ‎المللی در این زمینه در ایران است.

با توجه به تقاضای روز افزون بازار به مواد اولیه صنایع چوب در راستای توسعه و رشد شهر نشینی و به تبع آن استفاده از محصولات متنوع ساخته شده از فرآورده های چوبی ، توجه به صنعت چوب و تجهیزات وابسته‎اش بیشتر حس می‎شود.

امروزه صنعت چوب به فرصتی ایده‎آل برای سرمایه‎گذاری تبدیل شده است تا جایی که مقامات رسمی و متخصصین از این بخش مهم اقتصادی به عنوان یکی از مهمترین صنایع زیر ساختی جهت تولید و بازرگانی نام می‎برند.

طی سالهای اخیر، صنایع چوب در حوزه های مختلف به خصوص بخش مبلمان، دکوراسیون داخلی و صنعت ساختمان جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.حضور کشورهایی چون آلمان، اتریش، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک، چین، کره‎جنوبی، فرانسه، هند، مالزی، ترکیه، تایوان، لهستان، رومانی، سوئیس، سنگاپور، انگلیس، فرانسه، هنگ کنگ، اوکراین، روسیه، امارات، ژاپن، اندونزی، تایلند و … در این نمایشگاه تائید کننده اهمیت به سزای آن است.

شرکت نمایشگاهی چیستا برگزارکننده نمایشگاه بین‎ المللی صنایع چوب، یراق‎ آلات، ماشین ‎آلات مبلمان ، تجیزات و صنایع در شهرهای بزرگ ایران از جمله تهران، تبریز، شیراز، اصفهان و… میباشد.

شایان ذکر است، هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان تهران در تاریخ 13-16 بهمن ماه 98 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.