نمایشگاه ها

دکتر تامین

دکتر تأمین، اولین فروشگاه آنلاین تأمین تجهیزات ساختمانی در ایران است

محمد وعیدی، مدیرعامل برند دکتر تأمین: دکتر تأمین، اولین فروشگاه آنلاین تأمین تجهیزات ساختمانی در ایران است

در حال حاضر برای تأمین تجهیزات ساختمانی، در دوازده استان، نمایشگاه‌های دائمی، تیم پشتیبانی و انبار داریم. با توجه به تسلط و شناخت تیم دکتر تأمین بر پروژه‌های ساختمانی، سیستم یکپارچه‌ی صنعت ساختمان را در کشور ایجاد نموده‌ایم و دوره‌های آموزشی گوناکونی را در حیطه‌های بهره‌وری در صنعت ساختمان و معرفی انواع تکنولوژی و سیستم‌های نوین ساختمانی برای مهندسین و مجریان ساختمانی برگزار می‌کنیم.
محمد وعیدی، مدیرعامل برند دکتر تأمین در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه، گفت: در حدود یازده سال، سابقه‌ی مدیریتی دارم و از سال 1396 هم مدیرعامل برند دکتر تأمین هستم. دکتر تأمین، اولین فروشگاه اینترنتی فروش تجهیزات ساختمانی در ایران است.
وی با اشاره به نحوه‌ی شکل‌گیری برند دکتر تأمین، افزود: با توجه به سوابقی که در زمینه‌ی پخش تجهیزات ساختمانی داشتیم، ایده‌ی تأمین آنلاین تجهیزات مورد نیاز پروژه‌های ساختمانی، شکل گرفت و با توجه به تجربه‌هایی که از قبل در توزیع و تولید لوازم و تجهیزات ساختمانی داشتیم، توانستیم طی شش سال، به‌طور مطلوبی رشد و پیشرفت نماییم.
وعیدی با اشاره به توسعه‌ی برند دکتر تأمین، عنوان نمود: در حال حاضر برای تأمین تجهیزات ساختمانی، در دوازده استان، نمایشگاه‌های دائمی، تیم پشتیبانی و انبار داریم. با توجه به تسلط و شناخت تیم دکتر تأمین بر پروژه‌های ساختمانی، سیستم یکپارچه‌ی صنعت ساختمان را در کشور ایجاد نموده‌ایم و دوره‌های آموزشی گوناکونی را در حیطه‌های بهره‌وری در صنعت ساختمان و معرفی انواع تکنولوژی و سیستم‌های نوین ساختمانی برای مهندسین و مجریان ساختمانی برگزار می‌کنیم.
مدیرعامل برند دکتر تأمین در ادامه گفت: مجموعه‌ی ما، دارای نمایشگاه‌های دائمی در کل کشور است و به همین دلیل، صد و چهل برند و سه‌هزار مسئول پروژه به‌طور مستقیم با ما همکاری و محصولات خود را از طریق مجموعه‌ی ما در کشور توزیع می‌کنند. بخش بزرگی از فروش تجهیزات ساختمانی در دکتر تأمین، به‌صورت آنلاین و توسط فروشگاه اینترنتی انجام می‌شود.
وی افزود: ‌از چند سال قبل، برند دکتر تأمین را در کشور روسیه نیز راه‌اندازی نموده‌ایم و به دنبال راه‌اندازی آن در کشورهای آلمان و قطر هستیم.
محمد وعیدی، مدیرعامل برند دکتر تأمین در انتها با بیان هدف از حضور این برند در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان، خاطرنشان نمود: امسال در چند بخش مختلف، به رونمایی و معرفی محصولات و خدمات مجموعه خواهیم پرداخت. به‌تازگی تجهیزات آشپزخانه به سبد محصولی برند دکتر تأمین افزوده شده‌اند که در این نمایشگاه معرفی خواهند شد. بخش دیگر فعالیت ما در نمایشگاه، معرفی برند جدید لوله و اتصالات است. همچنین برند دکتر تأمین، در حال راه‌اندازی باشگاه مجریان است و در حال حاضر، به دنبال جذب اعضا به این باشگاه هستیم. در این طرح، برنامه‌های متنوعی مانند آموزش، بیمه و قرعه‌کشی‌ برای مجریان مکانیکال و الکتریکال که عضو باشگاه ‌شوند، اجرا خواهد شد.