نمایشگاه ها

هدف «شرکت امیدیار فراز هشتم» ایجاد برندي خلاق ، دانش محور و تامين كننده اي مطمئن در صنعت پله برقی و آسانسور ایران

پوریا جعفرزاده مدیرعامل شرکت امیدیار فراز هشتم: هدف «شرکت امیدیار فراز هشتم» ایجاد برندي خلاق ، دانش محور و تامين كننده اي مطمئن در صنعت پله برقی و آسانسور ایران

برگزاری نمایشگاه های تخصصی زمینه ساز معرفی وشناسایی برخی از فعالین آن صنعت می شود که آینده ای رو به رشد و نقشی جدی در صنعت خود را دنبال می کنند. نمایشگاه امسال با حضور شرکت های همراه بوده که تیم کاری واهداف آنان یاد آور شکل گیری شرکت های با حد و اندازه واستاندارد شرکت های بین الملی می باشد.
شرکت امیدفراز هشتم با نیروی جوان ،تحصیلکرده ،خلاق ، باانگیزه و با شناخت کامل از فناوری ها روز و تواتمندی مناسب مذاکره با تولیدکنندگان و تامین کنندگان خارجی توانسته اند شروعی با چشم انداز روشن را ترسیم نماید. این شرکت با سابقه ده سال در صنعت آسانسور و پله برقی کشور تاکنون پروژه های مسکونی اداری وتجاری مختلفی را با پله برقی و آسانسورهای خود ،تولید و آماده خدمت رسانی بدون دغدغه برای مالکان و یا مدیران بهره برداری اینگونه مجتمع ها نموده است.
پوریا جعفرزاده مدیرعامل شرکت امیدیار فراز هشتم در گفت و گو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه از برنامه های توسعه ای این شرکت می گوید. او با بیان اینکه درگام اول پس از بررسی وتحلیل این صنعت نسبت به مشارکت با شریک بین المللی خود برنامه ریزی لازم برای توسعه فعالیت های شرکت را آغازنموده ایم؛ افزود: صنعت ساختمان به عنوان یک پیشران اقتصادی نیازمند حضور شرکت های خلاق ،نوآور و قدرتمند است که با سرعت رشد صنعت ساختمان وتکنولوژی ها خاص آن ، بتوانند صنعت آسانسور و پله برقی را همسان با نیازها و توقعات سازندگان و بهره برداران محترم رشد وتوسعه دهند.
وی از تولید پله برقی با تکنولوژی و فن آوری روز دنیا در کشور بعنوان یک ضرورت برای استفاده در مجتمع های تجاری واماکن عمومی یاد کرد و تولید پله برقی خصوصا با شاسی یا استراکچر باAPI اختصاصی و تکنولوژی انحصاری بومی سازی شده در کشور که بتواند ، مشکل لرزش ویا ایرادات فعلی تولیدات داخلی را بطور کامل مرتفع نماید را از نتایج تشکیل گروه ارتباط با دانشگاه توسط تیم تحقیق و توسعه خود دانست و گفت : به زودی صنعت پله برقی و آسانسور ما را بعنوان یک تولید کننده بزرگ و تامین کننده مطمن خواهند شناخت.
مدیرعامل شرکت امیدیار فراز هشتم در بخشی دیگر از سخنان خود ، به آغاز طراحی و تولید موتور گیرلس با توجه به بازار رو به رشد این نوع از الکترو موتور و مزیت های مکانیکی، الکتریکی و اقتصادی این الکترو موتور نسبت به موتور گیربکس و از سوی دیگر برای پاسخگویی به درخواست مشتریان یرای برند های وارداتی از واردات موتورهای گیرلس با برند های معتبر خصوصا برند ویتور اشاره نمود.
جعفرزاده تولید درب آسانسور با طراحی وقطعات با کیفیت داخلی و تجهیزات برتر خارجی درکشور و همچنین خلق یک برند ملی برای تولید پکیج آسانسور با بهره گیری از توان تولیدات داخلی این مجموعه با شراکت راهبردی با دیگر فعالان این حوزه را از دیگر اهداف آتی شرکت بیان داشت.
جعفرزاده بر اهمیت افزایش سهم رضایتمندی مشتریان وخلق یک تجربه خرید جذاب و رضایت بخش برای مشتریان و وفادار سازی آنها، از تلاش برای ارایه قیمت رقابتی ، دسترسی آسان به محصولات این شرکت با توسعه نمایندگی های خود در سطح کشور و همچنین تمرکز جدی بر خدمات پس از فروش و گارانتی طلایی محصولات خود ، بعنوان یک مسئولیت والزام سازمانی تاکید نمود.
وی از هم افزایی و فعالیت های مشارکتی در بخش های مختلف این بازار به جهت کاهش هزینه های تولید و دوری از رقابت های مخرب اشاره نمود و می گوید در اهداف این مجموعه تولیدی و بازرگانی، شراکت راهبردی برای ایجاد یک برند ملی به جهت کاهش هزینه ای تولید و افزایش خدمات قابل ارایه به مشتریان داخلی و تحقق و خلق برندملی، برای محصولات تولید داخل جهت حضور در بازارهای همسایه و هدف در حال برنامه ریزی است. این شرکت با دارا بودن دفاتر بین الملی در کشورهای چین، امارات، روسیه، ازبکستان و آلمان آمادگی هرگونه همکاری با فعالان صنعت پله برقی واسانسور در جهت اهداف صادراتی این صنعت
است.
مدیرعامل شرکت امیدیار فراز هشتم با اشاره به استراتژی آینده کسب وکار خود را اظهار داشت: تولید کالاهای با کیفیت وبا استاندارد های سخت گیرانه داخلی شرکت واستفاده از ظرفیت های خالی تولیدکنندگان حاضر (تولید بدون کارخانه) برای پاسخگویی به نیازهای و تقاضاهای رو به رشد مشتریان خود و همچنین تبدیل شدن به تامین کننده قابل اعتماد و اتکا در صنعت پله برقی وآسانسور از جمله اهداف شرکت امیدیار فراز هشتم است. جعفرزاده در پایان بیان داشت : این شرکت بزودی به یک تولید کننده خلاق ودانش محور در ساخت محصولات مناسب با تکنولوژی روز دنیا خصوصا در پله برقی وموتورگیرلس ودرب آسانسور تبدیل خواهد شد و چشم انداز شرکت ، رهبری خلاقیت و مشتری مداری در صنعت آسانسور و پله برقی ایران است.