نمایشگاه ها

گارانتی کامل محصولات آب بند، علاوه بر رضایت مشتری، فروش بیشتر را به همراه داشته است

قاسم اندیکلایی، مدیرفروش گروه صنعتی آب‌بند: گارانتی کامل محصولات آب بند، علاوه بر رضایت مشتری، فروش بیشتر را به همراه داشته است

ما اولین مجموعه در ایران هستیم که هم در بخش صنایع مادر و هم در بخش صنایع خانگی مشغول به کار هستیم. در صنعت تأسیسات کشور هم همواره جزء چهار برند برتر از لحاظ تیراژ تولید و کیفیت بازار بوده‌ایم.
قاسم اندیکلایی، مدیرفروش گروه صنعتی آب‌بند در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه گفت: مجموعه آب‌بند از سال 1370 فعالیت خود را در شمال کشور و با تولید بویلرهای آب گرم، آغاز نمود. به مرور تولید مشعل، رادیاتورهای آلومینیومی، سپس دیگ‌های بخار و دیگ‌های آب گرم بالای یک میلیون کالری و بویلرهای روغن داغ به خط تولید مجموعه اضافه شدند. در سال 1392 نیز با سرمایه‌گذاری گسترده‌ای که انجام شد، بخش تولید رادیاتورهای پنلی به تولیدات مجموعه اضافه شد.
وی افزود: در ادامه رشد و پیشرفت مجموعه، تولید بویلرهای چگالشی را شروع کردیم و به شرکت‌های دانش بنیان پیوستیم. برای سال 1401 نیز طرح توسعه و تولید پکیج‌های دیواری را در دستور کار خود داریم که از ماه آینده به تولید انبوه می‌رسند و روانه بازار می‌شوند.
وی با اشاره به ایجاد اشتغالزایی در گروه صنعتی آب‌بند تصریح کرد: در حال حاضر بالغ بر ۳۰۰ نیرو در مجموعه ما مشغول به فعالیت هستند و براساس برنامه‌ریزی های صورت گرفته با اجرای طرح های توسعه ای شرکت در دو سال آينده، تعداد نیروهای فعال به ۵۰۰ نفر افزایش پیدا خواهد کرد.
همچنین در طرح توسعه ای که در دست اقدام داريم، سايت جديدي براي پروژه هاي نفت، گاز و پتروشيمي احداث می کنیم.
قاسم اندیکلایی با اشاره به مزیت‌های رقابتی و جایگاه شرکت آب‌بند در بازار، عنوان نمود: ما اولین مجموعه در ایران هستیم که هم در بخش صنایع مادر و هم در بخش صنایع خانگی مشغول به کار هستیم. در صنعت تأسیسات کشور نیز همواره جزء چهار برند برتر از لحاظ تیراژ تولید و کیفیت بازار بوده‌ایم.
وی اضافه کرد: در سال بالغ بر ده میلیون دلار صادرات داریم و به کشورهای CIS، عمان، بحرین، ترکیه، آذربایجان، قزاقستان، رومانی، گرجستان و… به صورت مداوم صادرات داریم.
مدیرفروش گروه صنعتی آب‌بند ضمن تأکید بر نقش مهم مشتری‌مداری در رشد صنایع، خاطرنشان نمود: مجموعه ما در بخش مشتری‌مداری بسیار پویا است و در تمامی قراردادهای ما، امکان عودت کالا ذکر شده است؛ در هیچ شرکتی در ایران این امکان برای خریدار فراهم نیست. برای مثال اگر رادیاتورهای آلومینیومی دچار مشکل شوند، شرکت‌های دیگر به صورت تک پره، قطعه را تعویض می‌کنند اما ما دستگاه را به صورت بلوک کامل تعویض می‌کنیم. در بخش بویلرها، خریدار تا یک سال به هر دلیلی که خودش در نظر دارد، می‌تواند دستگاه را عودت دهد.
وی گفت: گارانتی محصولات ما در بین همکاران، دارای بیشترین زمان است و امکان عودت کالا هم جزء شرایط مجموعه می‌باشد. همان‌طور که گفته شد، گارانتی ما به صورت اصلاح قطعه نیست و دستگاه به طور کامل تعویض می‌شود. این مزیت در فروش کالا به ما کمک می‌کند و به مشتریان ما اطمینان خاطر می‌دهد.