نمایشگاه ها

شرکت فلزات صفایی امکان خرید با مناسب ترین قیمت و همچنین امکان خرید از طریق گشایش اعتبار اسنادی فراهم نموده است

سعید صفائی، عضو هیئت مدیره شرکت فلزات صفائی: شرکت فلزات صفایی امکان خرید با مناسب ترین قیمت و همچنین امکان خرید از طریق گشایش اعتبار اسنادی فراهم نموده است

شرکت های مرتبط با صنعت تاسیسات علاوه بر خرید انواع کالای مسی شامل لوله و مقاطع با کیفیت مناسب و قیمت و شرایط پرداخت اعتباری ، به دنبال کاهش هزینه های تولید جهت حضور موفق تر در بازارهای داخلی و بین المللی هستند و در عین حال تامین کنندگانی که انواع محصولات را با شرایط مذکور در اختیار آنها قرار دهند، از جذابیت بیشتری برخوردارند.
بر این اساس، شرکت بازرگانی فلزات صفایی با بیش از شصت سال سابقه حضور در بازار محصولات مسی و برنجی، شرایط مطلوب پرداخت به منظور جلب رضایت مشتریان خود، در راستای کاهش هزینه های تولید و تامین همه نیازهای صنایع تاسیسات در نظر گرفته است.
در چند سال اخیر توانستیم فرایند تبدیل مس از معدن تا محصول نهایی را به صورت یکپارچه در مجموعه انجام دهیم و همین امر موجب شده است که قیمت محصولات ما نسبت به قیمت روز بازار کمتر باشد و این مزیتی مهم برای فعالان صنایع تاسیسات است.
سعید صفائی، عضو هیئت مدیره شرکت فلزات صفائی در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه، گفت: از سال 1340 در بخش فروش محصولات مسی و برنجی مثل لوله و ورق مسی مشغول به فعالیت هستیم.
وی با اشاره به جایگاه شرکت فلزات صفائی در بازار، اظهار داشت: در چند سال اخیر توانستیم فرایند تبدیل مس از معدن تا محصول را به صورت یکپارچه در مجموعه انجام دهیم و همین امر موجب شده است که قیمت محصولات ما نسبت به قیمت روز بازار کمتر باشد و این مزیتی مهم برای فعالان صنعت تاسیسات است.
سعید صفائی با تأکید بر اصل مشتری‌مداری، عنوان کرد: ما توانستیم با ایجاد استوک قابل توجه از انواع محصولات مسی و برنجی در سایزهای مختلف، امکان خوبی را برای تولیدکنندگان فراهم کنیم و خریداران می‌توانند مواد اولیه خود را در هر سایز و با هر مقداری و در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت و شرایط پرداخت مطلوب ، از این مجموعه تأمین نمایند. وی افزود: اولویت ما تأمین تولیدکننده داخلی بویژه صنایع تاسیسات است. عمده تولیدات مجموعه در داخل کشور مصرف می‌شود، به همین دلیل ما تمرکز خود را به دلیل حمایت از تولید داخل بر بازار داخلی گذاشته‌ایم. برای ما اهمیت تامین مواد اولیه مورد نیاز تولیدکنندگان داخلی بیشتر ازصادرات است. عضو هیئت مدیره شرکت فلزات صفائی در انتها با اشاره به حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان، گفت: در این نمایشگاه به تولیدکنندگان برتر صنایع تاسیسات امکان خرید اعتبار اسنادی ارائه شده تا بتوانند با شرایط بهتری وارد بازار داخلی و صادراتی شوند.