نمایشگاه ها

سپهرروستایی

 شرکت «توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان»برق اضطراری 5700 طرح ملی و فراملی را تامین کرده است – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

شرکت «توسعه نیروگاه‌های دیزلی پارسیان» به عنوان نمایندگی انحصاری رسمی دیزل‌های کمپانی دوسان کره و همچنین توزیع کننده تخصصی دیزل‌ها و موتورهای کامینز انگلستان با بيش از چهار دهه تجربه در زمينه واردات، تولید، فروش و خدمات پس از فروش مولد های برق با توجه به دانش و توانمندي‌های فني و تجربی و همچنین به پشتوانه ارتباط نزدیک با بزرگ‌ترین سازندگان و تولیدکنندگان برترین‌های دیزل ژنراتور جهان  با بهره گیری از آموزش‌های تخصصی سازندگان برتر دیزل ژنراتور از قبیل کامینز، ولوو، استمفورد و… توانسته است کارشناسان و تکنسین‌های کار آزموده‌ای را تربیت کند تا در کنار دانش تئوری، خود را به عنوان یکی از پیشروان این صنعت مطرح کرده و در پروژه‌های مختلف ملی و فراملی همکاری نماید و با بیش از 5300 دستگاه در حال کار، منشا اثرات مطلوبی در روند اجرای این پروژه‌ها باشد. این شرکت حضور پر اثر و فعالی در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران دارد. به همین مناسبت با مهندس سپهر روستایی، مدیریت برندینگ و تبلیغات شرکت “توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان” مصاحبه ای انجام داده‌ایم که می‌خوانید.

در شرکت توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان به طور مشخص چه محصولات و خدماتی تولید و عرضه می‌کنید؟

شرکت توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان با بیش از سه دهه فعالیت در صنعت برق ایران و با اجرا و تامین برق اضطراری بیش از 5700 پروژه ملی و فراملی همچون تامین 14 مگاوات برق اضطراری برج میلاد تهران و یا 4 مگاوات برق اضطراری فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران و بسیاری پروژه های دیگر در ایران به عنوان شرکت پیشگام در صنعت برق و تامین برق اضطراری فعالیت می نماید و به عنوان نماینده انحصاری دیزل ژنراتور های دوسان کره و بزرگ ترین عرضه کننده محصولات کامینز در ایران توانسته است منشا اثرات مطلوبی در روند اجرای پروژه های این مرز و بوم باشد.

مهم‌ترین شرکت شما چه جایگاهی در این صنعت دارد؟

پارسیان دیزل به عنوان معتبرترین عرضه کننده محصولات کامینز و نماینده انحصاری دیزل ژنراتورهای دوسان کره و نماینده انحصاری شرکت الیتک پاور انگلستان توانسته است خود را به عنوان بزرگ‌ترین شرکت تامین کننده برق اضطراری و خدمات دهنده و تامین کننده قطعات اورجینال این دستگاه‌ها در ایران معرفی نماید.

دستاورد شرکت شما تا کنون چه بوده است؟

این شرکت علاوه بر جوایز ملی و بین‌المللی متعدد توانسته است با اجرای پروژه های حساس ملی مانند دیتاسنترهای بانکی و بیمارستانی خدمات شایسته ای به صنعت و رشد کشور داشته باشد.

برای گسترش فعالیت‌های خود، چه برنامه‌ و طرح‌های توسعه‌ای را در دست اقدام دارید؟

با توجه به تقلب‌های ناشی از کمبود دستگاه‌های اورجینال به واسطه تحریم‌ها، پارسیان دیزل سالیان متوالی سعی در شفاف‌سازی و صیانت از حیثیت این صنف کاری داشته و به عنوان جدید ترین خدمت در این راستا خود را به عنوان مشاور به تمامی مجموعه ها معرفی نموده و سلامت و اصالت کالا ها را استعلام و تضمین و یا رد می نماید.

درخصوص مشتری مداری و خدمات پس از فروش شرکت توضیح دهید.

توسعه نیروگاه‌های دیزلی پارسیان با توجه به تامین برق اضطراری اغلب بیمارستان‌ها، بانک‌ها و پروژه‌های حساس ملی توانسته است با ارائه خدمات توسط با تجربه ترین و خبره ترین تکنسین‌ها، رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.

ماموریت و ارزش‌های شرکت توسعه نیروگاه‌های دیزلی پارسیان

ارزش‌ها: شرکت پارسیان دیزل با پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای و مهندسی برای پیشرفت روز افزون قدم بر می دارد.

چشم اندازها: شرکت پارسیان برای حفظ پیشتازی در صنعت دیزل ژنراتور در تلاش است تا رضایت هرچه بیشتر مشتریان، توزیع کنندگان و تامین کنندگان را جلب نماید.

استراتژی: شرکت پارسیان دیزل در تمامی همکاری های خود با مشتریان، تامین کنندگان و توزیع کنندگان با در نظر گرفتن منافع آنها سعی در انجام همکاری های برد-برد دارد و در این راستا سعی در به وجود آوردن فرصت های سود آور برای مجموعه ها دارد.

ماموریت: شرکت پارسیان دیزل با به روز رسانی دانش تئوری و فنی  تلاش دارد با نوآوری در صنعت دیزل ژنراتور در راستای نهادینه کردن شعار مقدم بودن کیفیت بر قیمت کالا در ارائه محصولات و خدمات عرضه شده قدم بر دارد.

اهداف: شرکت پارسیان دیزل سعی در بهبود هر چه بیشتر کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده دارد و از این رو با مسئولیت‌پذیری در قبال مشتریان و شرکای تجاری خود به سمت تحولی در صنعت دیزل و ژنراتور پیش می‌رود.

توانمندی‌های شرکت توسعه نیروگاه‌هی دیزلی پارسیان

شركت توسعه نیروگاه های دیزلی پارسیان در زمينه واردات و توليد انواع ژنراتور و كوپله انواع ديزل‌ژنراتور بیش از چهار دهه فعالیت مستمر داشته است و با توجه به توانمندی های ذیل توانسته خود را به عنوان یکی از پیشروان صنعت دیزل و ژنراتور معرفی کند.

1-توانایی عرضه موتورهای دیزلی و موتورهای گازسوز دوسان کره (Doosan) و اخذ نمایندگی انحصاری دیزل ژنراتورهای این شرکت بین رنج های قدرت 75Kva تا 880Kva.

2- توانایی عرضه موتور های دیزلی و موتورهای گازسوز کامینز انگلستان (Cummins) بین رنج های قدرت 11Kva تا 3300Kva.

3- توانایی عرضه موتورهای دیزلی ولوو پنتا (Volvo Penta) بین رنج های قدرت 90Kva تا 700Kva.

4- توانایی عرضه موتورهای دیزلی پرکینز (Perkins) بین رنج های قدرت 75Kva تا 3300Kva .

5- توانایی عرضه موتورهای دیزلی MTU بین رنج های 33Kva تا 3300Kva .

6- توانایی عرضه ژنراتورهای تک شرکت استمفورد (Stamford).

7- توانایی عرضه ژنراتورهای تک شرکت مکالته (Meccalte).

8- توانایی عرضه کوپله فابریک کامینزپاور (Cummins Power) بین رنج های 11Kva تا 3300Kva.

9- نماینده انحصاری شرکت الیتک پاور (Elitech Power ) و توانایی عرضه تمامی محصولات این کمپانی.

10- توانایی عرضه دیزل ژنراتورهای کوپله شده توسط شرکت پارسیان با پکیج های کامینز استمفورد Cummins Stamford و دوسان استمفورد Doosan Stamford و ولوو مکالته Volvo Meccalte و دوسان مکالته Dossan Meccalte و… .

11- توانایی عرضه انواع بردهای دیپ سی (DeepSea) .

12- توانایی عرضه انواع بردهای پاورکامند (Power Command).

13- توانایی عرضه انواع کانوپی (Canopy).

14- توانایی ساخت و عرضه کنوپی‌های (Canopy) ساخت شرکت پارسیان دیزل.

15- توانایی عرضه قطعات موتورهای دیزلی ، موتورهای گازسوز ، ژنراتورها ، برد ها و دیگر قطعات جانبی.

16- توانایی ارائه خدمات تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتورها.