نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

البرز الکتریک نور

مدیرعامل شرکت البرز الکتریک نور: با 120 نوع محصول استاندارد پرکیفیت، جایگاه «لینکو» در بازار تثبیت شده است – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

شرکت “البرز الکتریک نور” (لینکو) با مدیرانی توانمند و ساعی و نیز با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت، صداقت درکار، مشتری مداری و پیگیری امور تا حصول نتیجه، توانسته یکی از مطرح ترین و معتبرترین شرکت های صنعت سیم و کابل کشور باشد.

خط مشی اصولی شرکت البرز الکتریک نور (لینکو) جلب رضایت مصرف کننده با تضمین کیفیت محصولات تولیدی بر مبنای استانداردهای معتبر بین المللی با استفاده از سیستمهای کنترل کیفی بسیار دقیق است. شرکت البرز الکتریک نور (لینکو) با حضور فعال و پویای خود در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق، تولیدات خود را در معرض دید و قضاوت علاقه‌مندان قرار داده است.

سیدمهدی ذوالفقاری، مدیرعامل تلاشگر و خلاق شرکت “البرز الکتریک نور” (لینکو) در گفت‌و‌گو با نشریه “اقتصاد و نمایشگاه” به چند و چون فعالیت ها و روند کسب موفقیت‌های مجموعه تحت مدیریت خود پرداخته است.

شرکت “البرز الکتریک نور” (لینکو) چه محصولات و خدماتی تولید و عرضه  می‌کند؟

شرکت البرز الکتریک نور (لینکو) در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سیم و کابل برق و مخابرات آغاز کرده و ابتدا فعالیت خود را با تولید سیم افشان و بعد از مدت کوتاهی با تولید انواع کابل های افشان، نیمه افشان، مفتول، شیلدار، کواکسیال و… محصولات خود را افزایش داده است.

شرکت شما چه جایگاهی در این صنعت دارد؟

در کشور ما بیش از صد شرکت در زمینه تولید سیم و کابل فعالیت دارند که شرکت البرز الکتریک نور (لینکو) به علت رضایت بالای 95 درصدی مشتریان از کیفیت محصولات و خدمات در جایگاه و مرتبه ویژه و استثنائی قرار دارد.

مهم‌ترین دستاورد شرکت شما تاکنون چه بوده است؟

شرکت البرز الکتریک نور (لینکو) در سال های اخیر، تعداد محصولات تولیدی خود را به 120 نوع محصول ارتقا داده که تمامی آنها دارای تاییدیه استاندارد ملی، توانیر، پژوهشگاه نیرو، پروانه نظام مهندسی ساختمان و موفق به دریافت نشان استاندارد اتحادیه اروپا (CE) از کشور انگلستان شده است و جهت حصول اطمینان از کیفیت محصولات به طوری که مصرف کننده با اعتماد کامل آن را خریداری و با رضایت کامل مورد استفاده قرار دهد، اقدام به پیاده سازی نظام یکپارچه مدیریت کیفیت نموده است که در نهایت موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001:2015 از TUV NORD آلمان با تایید صلاحیت ایران ( NACI) و تاییدیه بین المللی (DAKKS) شده است.

برای گسترش فعالیت های خود چه برنامه و طرح های توسعه ای را در دست اقدام دارید؟

برنامه ریزی دقیق و استفاده از فرصت ها در دستور کار شرکت البرز الکتریک (لینکو) قرار دارد و در اولویت برنامه ما، افزایش ظرفیت تولید، راه اندازی دیجیتال مارکتینگ و فروش اینترنتی، تولید محصولات جدید و ارتقا دادن جایگاه شرکت در صنعت سیم و کابل برق و مخابرات کشور است.

در خصوص مشتری مداری و خدمات پس از فروش شرکت توضیح دهید.

پایه و اساس شرکت البرز الکتریک نور (لینکو) بر پایه مشتری مداری استوار شده است و این شرکت با بالا بردن سرعت تنظیم سفارشات و ارسال و تحویل به موقع محصولات به دست مشتریان و تکمیل سبد کالای خود توانسته تمام مشتریان خود را حفظ کند و ارتقا بخشد.

با چه موانع و مشکلاتی در مسیر تولید و توسعه شرکت روبه رو هستید؟

شرکت البرز الکتریک نور (لینکو) با موانع متعددی برای توسعه روبه رو است؛ از جمله نواسانات نرخ ارز و مواد اولیه و بی ثباتی بازار، که این مشکلات باعث شده آینده مبهم و خارج از دسترس باشد. ولی با تمام این مسائل، شرکت البرز الکتریک نور (لینکو) خود را در مسیر تولید و توسعه نگاه داشته و امیدوار به آینده است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم پشتیبانی ما آماده است تا پاسخگوی سوالات شما باشد
Scroll to Top