نمایشگاه ها

تولید بیش از ۹۰ محصول متنوع در صنایع روشنایی یکتا افروز

اتابک برزگر علمداری مدیرعامل و موسس صنایع روشنایی یکتا افروز مطرح کرد: تولید بیش از ۹۰ محصول متنوع در صنایع روشنایی یکتا افروز

صنایع روشنایی یکتا افروز فعالیت خود را از سال 1397 در صنعت روشنایی کشور آغاز کرده است. این شرکت تولیدکننده انواع محصولات روشنایی LED است و تمامی محصولات آن دارای نشان استانداردهای داخلی و بین المللی با کیفیت و طراحی منحصربفرد است.

نشریه اقتصاد و نمایشگاه با اتابک برزگر علمداری مدیر عامل و موسس صنایع روشنایی یکتا افروز در جریان برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران گفت و گویی داشته است که می خوانید:

مدیر عامل صنایع روشنایی یکتا افروز با اشاره به تاریخچه فعالیت این شرکت اظهار داشت: صنایع روشنایی یکتا افروز قبل از سال۱۳۹۷ در قالب یک مجموعه بازرگانی در حوزه های مختلف تجاری مشغول به فعالیت بوده که دامنه فعالیتش به سال ۱۳۸۱ برمی گردد.

وی با اشاره به کسب دستاوردها و موفقیت های متعدد توسط صنایع روشنایی یکتا افروز خاطرنشان ساخت: در حال حاضر مجموعه یکتاافروز با ایجاد اشتغال، بالغ بر ۲۰۰ شغل مستقیم وبیش از هزار شغل غیر مستقیم ایجاد کرده است و  بیش از ۹۰ مدل محصول روشنایی مختلف را تولید می کند و همه ی محصولات دارای نشان استانداردهای داخلی و بین المللی با کیفیت بالا و طراحی منحصربفرد هستند. همچنین با برنامه ریزی صورت گرفته قصد داریم در بازارهای هدف صادراتی حضور جدی داشته باشیم.

اتابک برزگر علمداری در ادامه تصریح کرد:  قصد داشتیم در سال۱۴۰۰ تبدیل به بزرگترین مجموعه روشنایی کشور شویم که متاسفانه به دلیل مانع انرژی، نزدیک به دوسال و نیم برنامه ما به تاخیر افتاد. بالاخره با رفع این مانع هم اکنون طرح های توسعه ای ما در راستای تحقق این هدف آغاز شده است.

وی افزود: شرکت یکتاافروز تقریبا نامی نو در صنعت روشنایی کشور است که با هدف ایجاد اطمینان به مشتریان محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید می نماید.

وی اظهار داشت: از ابتدای آغاز به کارمجموعه تا کنون هرساله در نمایشگاه شرکت کرده ایم که این موضوع باعث شده است تا برآورد خوبی از نیاز های بازار داشته باشیم و تولیدات مجموعه را بر اساس این نیازها هماهنگ نماییم.  به طور مثال در نمایشگاه های قبلی نیاز به تولید برخی کالاهای اقتصادی را مشاهده کردیم و در همین راستا محصولات اقتصادی تولید کرده ایم. حضور در نمایشگاه فرصتی برای آشنایی بیشتر مخاطبان با مجموعه ما فراهم می کند. ما می خواهیم در نمایشگاه ظرفیت ها و توانمندی های یکتا افروز را نشان دهیم و از محصولات جدید خود رونمایی کنیم.