نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
صادرات ظروف یکبار مصرف «پریما پلاستیک» به اروپا

صادرات ظروف یکبار مصرف «پریما پلاستیک» به اروپا – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

خانم نازیلا ثابتی مدیرعامل «پریما پلاستیک» اعلام کرد: صادرات ظروف یکبار مصرف «پریما پلاستیک» به اروپا

پریما پلاستیک از شرکت های تازه نفس در تولید ظروف یکبار مصرف است که با توجه به در اختیار داشتن ماشین‌آلات به روز دنیا به سرعت در حال پیشرفت و توسعه است.

در فروشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی، پریما پلاستیک برند آشنایی برای مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود. این شرکت امسال به اروپا صادرات داشته است. گفت و گوی ستاد خبری ایران‌پلاست 2019 با نازیلا ثابتی، مدیرعامل خوشفکر و خلاق پریما پلاستیک را در ادامه می‌خوانید.

خانم ثابتی می‌گوید: امسال در بحث جانمایی و گرفتن غرفه‌ها به مشکل برخورد کردیم و فضای محدودی به ما رسید. هر ساله در نمایشگاه ایران پلاست دو فضای نمایشگاهی را در اختیار می‌گرفتیم یکی داخل سالن و دیگری در بیرون سالن (فضای باز). امسال فقط فضای بیرون نمایشگاه را در اختیار داریم.

نمایشگاه ایران پلاست هم در ایران و هم در خاورمیانه حائز اهمیت است. امسال برنامه‌ریزی کردیم تا با مشتریان بیشتری در ارتباط باشیم.

از اواخر سال گذشته تا اوایل امسال طرح توسعه شرکت را اجرا کردیم. امسال ماشین‌آلات جدیدی به مجموعه پریما پلاستیک افزوده شده است. جا دارد از شرکت vfk تشکر کنم که در انتقال وجه و ارز و ورود ماشین‌آلات همکاری زیادی کردند. با همکاری آنها توانستیم دستگاه‌ها و قالب‌های جدید را نصب و راه‌اندازی کنیم.

وی اضافه می‌کند: شرکت پریما پلاستیک امسال به اروپا صادرات داشته و استانداردهای لازم برای ارسال محصولات خود به کشورهای اروپایی را به دست آورده است.

ثابتی یادآور می‌شود که برنامه ما در ایران‌پلاست نمایش 100 محصول شرکت پریما پلاستیک است که با  30 قالب جدید به محصولات شرکت افزوده شده است.