نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

حضور به بان فارمد لوتوس در نمایشگاه اگروفود

به بان فارمد لوتوس در نمایشگاه اگروفود – نمایشگاه ها

دکتر مهدی شاهمرادی، مدیرعامل شرکت به بان فارمد لوتوس در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود: «به‌بان فارمد لوتوس» بزرگ‌ترین تولید‌کننده محصولات آنتی باکتریال در کشور

شرکت به‌بان فارمد لوتوس از شرکت‌های موفق و فعال در صنعت غذای کشور به شمار می‌رود.  این مجموعه با توسعه برندهایی چون پرسیدین، آسپتین و پرکلین توانسته مشتریان بسیاری را در صنعت غذای کشور از آن خود کند. فرمولاسیون منحصر به فرد پرسیدین موجب شده تا در زمره برترین ضد عفونی‌کننده‌های صنعت غذای کشور قرار گیرد، طوری‌که بیش از  90 درصد تولیدات صنعت لبنیات کشور از پرسیدین استفاده می‌کنند. در حال حاضر «به‌بان فارمد لوتوس» با دارا بودن 1500 مشتری در حوزه صنایع غذایی و دادوستد با برندهای نام‌آشنایی چون کاله و پگاه‌، اغلب شرکت‌های فعال در صنایع غذایی کشور را از مشتریان خود کرده است‌.

‌دکتر مهدی شاهمرادی، مدیر‌عامل شرکت به‌بان فارمد لوتوس از حضور این شرکت با سبد محصولات سبز در نمایشگاه اگروفود 2018 خبر داد: این سبد شامل پکیجی از محصولات کاهش‌دهنده مصرف انرژی و آب و بهبود وضعیت فاضلاب شرکت‌های صنایع غذایی است که جهت کمبود منابع آبی – که به عنوان فاجعه‌ای صنعت غذای ما را با چالش مواجه کرده – این محصول را در پروسه تولید خود قرار داده‌ایم.

ادامه مصاحبه را بخوانید

از وب سایت این مجموعه دیدن کنید

غرفه به بان فارمد لوتوس در نمایشگاه اگروفود

حضور به بان فارمد لوتوس در نمایشگاه اگروفود
حضور به بان فارمد لوتوس در نمایشگاه اگروفود
حضور به بان فارمد لوتوس در نمایشگاه اگروفود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن