نمایشگاه ها

تک ماکارون

تک ماکارون موفق به کسب 570 گواهينامه و افتخارات داخلي و بين المللي متعدد شده است

عبدالرضا كاشاني ﻧﺎيب رﺋﯿﺲ ﻫﯿﺌﺖ ﻣﺪﯾﺮه و ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ شرکت تک ماکارون: تک ماکارون موفق به کسب 570 گواهينامه و افتخارات داخلي و بين المللي متعدد شده است
صادرات تک ماکارون با 491 قلم کالا به 44 کشور جهان
افزايش سبد محصولات تك ماكارون و معرفي محصولات با بسته بندي هاي جديد در نمایشگاه آگروفود

شركت ﺗﮏ ﻣﺎﮐﺎرون ﺑﺎ ﻧﺰدﯾﮏ ﺑﻪ ﺳﻪ دﻫﻪ ﺗﺠﺮﺑﻪ، به عنوان اولين و بزرگترين كارخانه توليد ماكاروني و ‌اسپاگتي در ايران و با بهره مندي از مدرنترين ماشين آلات روز دنيا با ظرفيت توليد روزانه 700 تن محصول از انواع اسپاگتي، ماكاروني، ‌پاستا، پودر كيك، آرد، اسنك و… توليدات خود را روانه بازارهاي داخلي و خارجي مي نمايد. اين شركت كه پيشرو در توليد محصولات سالم و مغذي فراسودمند است به عنوان اولين توليد كننده ماكاروني ارگانيك در ايران توانسته، محصولات خود را كه بيش از 491 قلم سبد كالايي است را به 44 كشور جهان صادر نمايد.
نشریه اقتصاد و نمایشگاه با مهندس عبدالرضا كاشاني ﻧﺎيب رﺋﯿﺲ ﻫﯿﺌﺖ ﻣﺪﯾﺮه و ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ شرکت تک ماکارون در جریان برگزاری نمایشگاه آگروفود گفت و گویی انجام داده است. کاشانی از مدیران تحصیلکرده و مجرب در صنعت مواد غذایی است. وی دارای مدرک ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﻰ ﻣﻬﻨﺪﺳﻰ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ، ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﻰ ارﺷﺪ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ و دﮐﺘﺮاي ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﮐﺴﺐ و ﮐﺎراست. در سوابق مدیریتی ایشان، ﻧﺎﺋﺐ رﺋﯿﺲ ﻫﯿﺌﺖ ﻣﺪﯾﺮه شرکت آرد داران، شرکت فراورده های لبنی ﺗﯿﻦ (دامداران) و ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ ﺗﮑﺴﺎران ﭘﺎرﻣﯿﺲ به چشم می خورد.

عبدالرضا كاشاني ﻧﺎيب رﺋﯿﺲ ﻫﯿﺌﺖ ﻣﺪﯾﺮه و ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ شرکت تک ماکارون در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه شركت تك ماكارون اولين و بزرگترين كارخانه توليد ماكاروني و ‌اسپاگتي در ايران محسوب می شود؛ خاطرنشان ساخت: این شرکت با بهره مندي از مدرنترين ماشين آلات روز دنيا با ظرفيت توليد روزانه 700 تن محصول شامل انواع اسپاگتي، ماكاروني، ‌پاستا، پودر كيك، آرد، اسنك و ……، توليدات خود را روانه بازارهاي داخلي و خارجي می کند.
او افزود: اين شركت، پيشرو در توليد محصولات سالم و مغذي فراسودمند مي باشد و به عنوان اولين توليد كننده ماكاروني ارگانيك در ايران توانسته محصولات خود را كه بيش از 491 قلم سبد كالايي با استانداردهاي بين المللي و منطبق بر خواست مشتريان مي باشد به 44 كشور جهان صادر نمايد .
ﻧﺎيب رﺋﯿﺲ ﻫﯿﺌﺖ ﻣﺪﯾﺮه و ﻣﺪﯾﺮ ﺑﺎزرﮔﺎﻧﻰ شرکت تک ماکارون با تاکید بر فعالیت نیروهای متخصص و کارآزموده در شرکت تك ماكارون گفت: در این شرکت بالغ بر 3000 نيروي كار متخصص و كارآزموده و نيز 44 نماينده خارجي و 40 نماينده داخلي فعالیت دارند .
كاشاني دستاوردهای شرکت تک ماکارون را در عرصه تولیدات داخلی چشمگیر بیان کرد و اظهار داشت: تک ماکارون داراي بيش از 570 گواهينامه ها و افتخارات داخلي و بين المللي است . هلدینگ تک ماکارون به عنوان يك شركت دانش بنيان با تكيه بر تكنولوژي پيشرفته از جمله واحد بهره برداري آرد داران كه بزرگترين كارخانه توليد آرد و بويژه آرد سمولينا است، دستاوردهای خوبی داشته و نيز دانش و فناوري هاي لازم در زمينه هاي مختلف توليد ماكاروني، ‌بهداشتي، زيست محيطي و تغذيه اي را با بكارگيري مجرب ترين نيروهاي ماهر و كار آزموده کسب کرده است.
وی ادامه داد: همچنین با شناسايي علايق و سلايق مشتريان و ايجاد نياز در آنها به عنوان اولين شركت در صنعت ماكاروني توانسته فرهنگ استفاده از ماكاروني مرغوب در ايران و استفاده از تنوع محصولات به روش هاي مختلف پخت را ارائه دهد . اين شركت با ارائه محصولات غني شده و فراسودمند و نيز اولين شركت در توليد ماكاروني ارگانيك در ايران گامي مؤثر در بهبود سبد تغذيه جامعه برداشته و بدين ترتيب مورد تقدیر سازمان هاي مربوطه بخصوص دفتر بهبود تغذيه وزارت بهداشت قرار گرفته است .
وی در پایان، توجه به افزايش سبد محصولات تك ماكارون، معرفي محصولات با بسته بندي هاي جديد به مخاطبان و بازديدكنندگان، تبادلات تجاري داخلي و صادراتي و نيز ارتباط نزدیک‌تر با ذينفعان شركت را از جمله مهمترین اهداف برند معتبر تک ماکارون در بیست و نهمین نمایشگاه ایران آگروفود برشمرد.