نمایشگاه ها

Search
Close this search box.
داوود حبیبی

«چوبکده جهان‌ناب» برای تولید کارآمدترین محصولات جهانی همواره می‌کوشد

داوود حبیبی، مدیرعامل گروه تولیدی – صنعتی «چوبکده جهان‌ناب»: «چوبکده جهان‌ناب» برای تولید کارآمدترین محصولات جهانی همواره می‌کوشد

مجموعه تولیدی – صنعتی چوبکده جهان‌ناب از بنیانگذاران و پیش‌کسوتان تولید میز و صندلی در ایران است که در سال 1353 فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه با هدف «تولید کالای داخلی قابل رقابت با محصولات خارجی»، بیش از چهل سال سابقه در طراحی، تجهیز و تولید انواع میز، مبل و صندلی اداری، غذا خوری، بیمارستانی، سالن انتظار، آموزشی، پیشخوان (اپن بار)، انواع صندلی‌های آمفی تئاتری، انواع میز، صندلی، کاناپه رستورانی، فست فود، کافی شاپ، تالارهای پذیرایی، هتل، سالن‌های غذاخوری ارگانی و سالن‌های همایش دارد.
مجموعه تولیدی – صنعتی چوبکده جهان‌ناب، با شعار «بهترین کیفیت با مناسب‌ترین قیمت» محصولات منحصر به فردی را ارائه می‌کند که با تنوع بسیار بالا می‌توانند طیف وسیعی از سلایق متنوع مصرف‌کنندگان را پوشش دهند. این مجموعه همگام با توسعه روز افزون برندهای معتبر جهانی، خود را ملزم به تولید و ارائه محصولاتی می‌داند که مطابق با آخرین استانداردهای جهانی و قابل رقابت در این بازارها باشند.
نهمین نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری فرصتی فراهم آورد تا با داوود حبیبی، مدیرعامل سختکوش و آینده‌نگر شرکت چوبکده جهان‌ناب، گفت وگویی داشته باشیم که می‌خوانید.

از تولیدات و برنامه‌های خودتان در شرکت چوبکده جهان‌ناب بگویید.
این مجموعه، مفتخر است که هر ساله بیش از 10 مدل جدید میز و صندلی را با رعایت استانداردهای کیفی و ارگونومیک به بازار ارائه می‌دهد و همآره سعی دارد که کلیه نیازهای مخاطبان خود را در تمام زمینه‌ها، از جمله نوع کاربری، نوع نشیمن، تنوع رنگ و طراحی به مد روز را برآورده سازد. در راستای تحقق این هدف، تیم طراحان و مدیران مجموعه چوبکده جهان‌ناب دائما در تکاپوی رسیدن به کارآمدترین محصولات روز دنیا از لحاظ مدل و کیفیت
می‌باشند.
مهم‌ترین دستاورد شرکت شما تاکنون چه بوده است؟
یکی از مهم‌ترین دستاوردهای مجموعه چوبکده جهان‌ناب اشتغال‌زایی در شرایط تحریم و دشوار اقتصادی بوده که توانسته تعداد پرسنل کارخانه را از 30نفر به 47 نفر در سال 98 افزایش دهد و این عدد در سال آینده به 60 نفر خواهد رسید که به طور مستقیم در این کارخانه مشغول به کار می‌شوند.
صادرات هم دارید؟
بله، ما موفق شدیم سال 96 اولین محموله صادراتی را بعد از 18 ماه بازاریابی در کشور همسایه به کردستان عراق ارسال کنیم. در حال حاضر هم دو نماینده فعال در کشور عراق داریم و در حال مذاکره با همکاران در کشورهای عمان و آذربایجان هستیم.
برنامه شما برای گسترش فعالیت‌هایتان چیست؟
در زمینه گسترش، هدف اول احداث یک کارخانه بزرگ‌تر است که بتوانیم تنوع محصولات بیشتری داشته باشیم و با توجه به تقاضای مشتری‌ها از فلز هم بیشتر استفاده کنیم.
در خصوص خدمات پس از فروش و مشتری مداری چه تدابیری اندیشیده‌اید؟
مهم‌ترین سرمایه هر کارخانه‌ای مشتری‌های آن هستند. هدف ما هم همیشه رضایت مشتری بوده و تیم خدمات پس از فروش ما به طور جدی رضایت مشتریان را پیگیری می‌کند. محصولات شرکت چوبکده چوبکده جهان‌ناب 36 ماه گارانتی دارد.
از مشکلات خود در مسیر تولید بگویید.
در حال حاضر با تحریم‌ها و با افزایش بی‌رویه قیمت ارز در جنگ هستیم عمده‌ترین مشکل ما در تولید تهیه مواد اولیه است که در شرایط فعلی ثبات قیمتی وجود ندارد و این موضوع از همه بیشتر روی بازار صادرات ما تاثیر می‌گذارد. امیدوارم مسئولان به فکر کارخانه‌های کوچکی همانند ما باشند که تلاش می‌کنند تولید ملی را گسترش دهند.
نحوه برگزاری نمایشگاه حاضر را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
چوبکده جهان‌ناب 7 سال است که به طور منظم در نمایشگاه مبلمان شرکت می‌کند.به نظر من نمایشگاه یک فرصت است. فرصت دیده شدن، انتخاب شدن و من به عنوان مدیر مجموعه به نمایندگی از تمام همکاران در کارخانه، صمیمانه از برگزارکنندگان نمایشگاه تشکر می‌کنم و دست آنها را می‌فشارم.