نمایشگاه ها

Search
Close this search box.

تولیدات شرکت اور طرح کارینا، بالاترین استانداردهای حال حاضر دنیا را دارد

مهندس ابراهیم عروجلو مدیرعامل شرکت اور طرح کارینا: تولیدات شرکت اور طرح کارینا، بالاترین استانداردهای حال حاضر دنیا را دارد

مدیرعامل شرکت اور طرح کارینا گفت: این شرکت با تولید محصولات بیمارستانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار داخلی و خارجی را به خود اختصاص دهد.

ابراهیم عروجلو، مدیرعامل شرکت اور طرح کارینا، در گفت‌وگو با نشریه اقتصاد و نمایشگاه گفت: شرکت اور طرح کارینا در زمینه تجهیزات بیمارستانی مانند هندریل، ضربه‌گیر و دیوارپوش‌های بیمارستانی فعالیت دارد و محصولات خود را با روش مهندسی معکوس و با کیفیت مشابه محصولات شرکت SPM فرانسه در ایران تولید می‌کند.

وی افزود: هدف ما از انجام این کار، تولید محصولات باکیفیت اروپایی از نظر ساخت و فنی در کشور است تا بتوانیم با قیمت مناسب بازار ایران، آن‌ها را در کشور عرضه نماییم. محصولات شرکت اور طرح کارینا به‌روزترین استانداردهای دنیا را دارند و از لحاظ قیمت، بسیار متفاوت هستند. قیمت نهایی این محصولات به مقدار زیادی کاهش یافته است.

مهندس عروجلو با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای شرکت اور طرح کارینا، گفت: تلاش ما این است که نیازهای بازار داخلی را شناسایی کنیم و با بهره‌گیری از نظرات معماران و متخصصان امر، با روش مهندسی معکوس، ابزار موردنظر را با کیفیت نمونه‌های خارجی تولید نماییم.

وی افزود: در زمینه تولید و صادرات، تلاش نموده‌ایم از تکنولوژی و متریال روز دنیا استفاده کنیم و تغییری در مواد و سیستم ابزار موردنظر ایجاد نکنیم. به همین دلیل، توانسته‌ایم تمامی استانداردهای روز اروپا را برای تولیدات خود اخذ نماییم که به ما در صادرات کمک شایانی نموده است. در حال حاضر، به کشورهای عراق، افغانستان و پاکستان نیز صادرات داریم.

در نظر داریم طی دو سال آینده، سبد محصولات خود را کامل‌تر نماییم و بتوانیم با شرکت‌های معتبر اروپایی رقابت کنیم. همچنین، صادرات محصولات خود را جدی‌تر پیگیری خواهیم کرد.

وی افزود: در سایر زمینه‌ها، از جمله انتخاب نام شرکت، طراحی کاتالوگ، برندسازی و…، تلاش کرده‌ایم به گونه‌ای عمل کنیم که بین‌المللی باشند. در حال حاضر نیز کاتالوگ‌ها و سایت مجموعه به زبان‌های انگلیسی، عربی و فارسی طراحی شده‌اند.

مهندس عروجلو با برشمردن چالش‌های پیش رو، گفت: یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها، تأمین نیروی انسانی است که اغلب تولیدکنندگان با آن مواجه شده‌اند. مشاغل آزاد در حال حاضر درآمد بیشتری دارند و نیروها ترجیح می‌دهند به جای فعالیت در کارخانه‌ها، به صورت آزاد کار کنند. مشکل دیگری که با آن مواجه هستیم، هزینه‌های جاری از جمله حقوق کارمندان، اجاره‌بها، مالیات و… است. اگر دولت از تولیدکنندگان حمایت کند و آن‌ها را به مدت چند سال از پرداخت مالیات معاف کند، کمک بزرگی به صنعت کشور خواهد بود.

مدیرعامل شرکت اور طرح کارینا در انتها گفت: در نمایشگاه امسال، از هندریل‌های دکوراتیو با طرح چوب و ضربه گیرهای پارکینگی جدید خود رونمایی خواهیم کرد.