نمایشگاه ها

تولید و عرضه محصولات مجتمع فولاد خرم آباد با بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی

مجید لقائی مدیرعامل مجتمع فولاد خرم آباد: تولید و عرضه محصولات مجتمع فولاد خرم آباد با بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی

مجتمع فولاد خرم آباد فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد و هم اکنون دارای خط تولید ورق نورد گرم با ظرفیت اسمی سالانه 350 هزار تن است.
مدیرعامل مجتمع فولاد خرم آباد دارای مدرک دکترای تخصصی، با حدود 20 سال سابقه مدیریتی و اجرایی و امور مالی است، همچنین مدیریت و اعضای هیئت مدیره مجموعه فولاد خرم آباد دارای نزدیک به نیم قرن سابقه فعالیت در زمینه فولاد به ویژه ورق های فولادی (پلیت) هستند.
نشریه اقتصاد و نمایشگاه در جریان برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران متافو با وی درباره برنامه ها و فعالیت های مجتمع فولاد خرم آباد گفت وگویی انجام داده است:

مدیرعامل مجتمع فولاد خرم آباد با اشاره به تاریخچه فعالیت های این شرکت اظهار داشت: مجتمع فولاد خرم آباد در سال 1382 با موافقت اصولی از اداره کل صنایع و معادن لرستان جهت ایجاد کارخانه نورد ، مقاطع فولادی و صنایع مربوط به آن ها تاسیس و در شهرستان خرم آباد به ثبت رسید و بعد از نصب و راه اندازی شروع به تولید کرده است.
وی افزود: این شرکت در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد، در مجاورت پتروشیمی لرستان در زمینی به وسعت حدود 70 هزار متر مربع واقع گردیده و دارای خط تولید ورق نورد گرم با ظرفیت اسمی سالانه 350.000 تن است.
مجید لقائی با اشاره به دستاوردهای مجتمع فولاد خرم آباد در عرصه تولید و صادرات عنوان کرد: برای کسب رضایت و حفظ حقوق کامل مشتریان و مصرف کنندگان نهایی، تمامی محصولات تولیدی به لحاظ کیفی بصورت استاندارد و از کیفیت ایده آل برخوردار است. محصولات این مجتمع تحت استانداردهای داخلی بوده و سعی داریم که در حد استانداردهای جهانی محصولات را ارائه نماییم. در زمینه صادرات نیز اقدامات اولیه انجام گرفته و در دستور کار قرار دارد.
وی در ادامه تصریح کرد: این مجتمع در حال اجرای طرح های توسعه عمرانی اعم از تسطیح زمین های مجاور به جهت افزایش فضای سالن تولید و انبار محصول و انبار مواد اولیه و نیز توسعه در امور ساخت ماشین آلات و قطعات خط تولید و همچنین به روز رسانی مکانیزاسیون ماشین آلات تخلیه و بارگیری و تولید محصولات جدید با هدف برآوده کردن نیاز و انتظارات مشتریان داخلی و خارجی است. در همین راستا افزایش عرض محصولات تولیدی تا عرض 2000 میلی متر و تولید گرید های خاص اعم از A516 ،G60, G70، CK45 و …. در مرحله برنامه ریزی و دستور کار جهت تولید در آینده قرار دارد.
مدیرعامل مجتمع فولاد خرم آباد در پایان با اشاره به حضور این شرکت در نمایشگاه بین المللی ایران متافو گفت: حضور ما در این نمایشگاه با هدف معرفی بیشتر محصولات شرکت به بازارهای داخلی و خارجی و ارتباط نزدیک تر با فولاد سازان و کارخانه های تولید فولاد و همچنین افزایش روابط کاری و تبادل ایده ها و نظرات در جهت توسعه امور است.