نمایشگاه ها

شركت فولاد مبين البرز بزرگترين تامين كننده ورق هاي گالوانيزه و رنگي كشور می شود

مجيد لواسان پور رئيس هيات مديره شركت فولاد مبين البرز: شركت فولاد مبين البرز بزرگترين تامين كننده ورق هاي گالوانيزه و رنگي كشور می شود

شركت فولاد مبين البرز بیش از 2 دهه سابقه فعالیت مدیران خود در زمينه تامين و عرضه ورق هاي فولادي اعم از ورق هاي گالوانيزه، ورق هاي سرد ( روغني ) ، ورق هاي رنگي ، ورق هاي گرم و ساير محصولات فولادي فعاليت مي کند و هم اکنون سهم قابل توجهي در تامين گالوانيزه كشور دارد. نشریه اقتصاد و نمایشگاه با مجيد لواسان پور رئيس هيات مديره شركت فولاد مبين البرز درباره فعالیت های این شرکت گفت و گویی انجام داده است که می خوانید:

مجيد لواسان پور رئيس هيات مديره شركت فولاد مبين البرز با اشاره به تاریخچه فعالیت این شرکت اظهار داشت: شركت فولاد مبين البرز با بيش از ٢٠ سال سابقه كاري فولادي مديران خود در زمينه تامين و عرضه ورق هاي فولادي اعم از ورق هاي گالوانيزه، ورق هاي سرد ( روغني ) ، ورق هاي رنگي ، ورق هاي گرم و ساير محصولات فولادي فعاليت مي كند ، و در حال حاضر كارگزار انحصاري فروش محصولات گالوانيزه و رنگی کارخانه‌های نورد و لوله سمنان و همچنين ورق هاي گالوانيزه و روغني مجتمع فولاد گيلان است.
وی افزود: این شرکت در زمينه توليد و تامين ورق هاي گالوانيزه سهم قابل توجهي در تامين گالوانيزه كشور را ايفا كرده و در حال حاضر قادر به تامين و توليد بيش از ٢٥ هزار تن ورق گالوانيزه در ماه است.
رئيس هيات مديره شركت فولاد مبين البرز در ادامه عنوان داشت: شرکت ما قادر به تامين و توليد ماهانه بيش از ١٠ هزار تن محصولات رنگي نيز است. همچنین قادر به تامين و توليد ماهانه ٥ هزار تن محصولات روغني ماهانه است و ضمن حضور فعال در بازارهای صادراتی، تمامي محصولات فوق الذكر را به کشورهای منطقه صادر می نماید.
وی در پایان اظهار داشت: تا انتهاي سال جاري با افزایش ظرفیت تولید محصولات شركت فولاد مبين البرز بین ٢٠الی٣٠ درصد به بزرگترين توليد كننده ورق هاي گالوانيزه و رنگي كشور تبدیل می شویم.