نمایشگاه ها

سامانتل

 مدیرعامل شرکت کیش سل پارس دعوت کرد: استارت‌آپ‌ها و فین تک‌ها به جمع توانمند «کیش سل پارس» پیوندند – نشریه اقتصاد و نمایشگاه

شرکت کیش سل پارس(سهامی خاص) در سال 1385 در منطقه آزاد کیش تاسیس شده و در سال‌های تحت فعالیت  در حوزه  ارتباطات، خدمات تلفن همراه و ثابت متمرکز شده است. سید هوشنگ مرتضوی مدیرعامل خلاق و توسعه‌گرای این شرکت که 3 دهه در حوزه های کارشناسی و مدیریتی شرکت مخابرات ایران سابقه و تجربه دارد به مناسبت برگزاری الکامپ 2019 با نشریه «اقتصاد و نمایشگاه» گفتگویی کرده است که حاصلش را می‌خوانید.

برند به ثبت رسیده سامانتل و ایرانتل متعلق به شرکت کیش سل پارس است  که با پیشینه 14 سال فعالیت در زمینه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، برق و مخابرات موفق شده اولین پروانه نسل جدید ارتباطات همراه(MVNO)  را در شهریور 1395 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت نماید. همچنین  در سال 1396 پروانه اپراتوری Servco را دریافت کرده است. این شرکت فعالیت خود را با ارائه خدمات پایه تلفن همراه آغاز نموده است. سامانتل با بهره‌گیری از نسل جدید سیم کارت هوشمند تلفن همراه به ارائه خدمات اینترنت پر سرعت4.5G-4G-3G  پرداخت، در واقع این شرکت پس از عقد قرارداد از ابتدای سال 1396 به عنوان اولین اپراتور MVNO شروع به فعالیت تجاری نمود.

این شرکت با بهره‌مندی از سهامداران معتبری چون بانک سامان، پرداخت الکترونیک سامان و شرکت سرمایه گذاری سرآمد (بیمه سامان)  جزیی از گروه معتبر مالی سامان محسوب می‌گردد.

دیگر سهامداران این شرکت شامل مجموعه اندیشه نگار پارس و اندیشه نگار قشم، بزرگترین تهیه کننده دیتا سنتر، تجهیزات مراکز پردازش و ذخیره داده ها، تجهیزات مخابراتی و تامین کننده تجهیزات مورد نیاز بانک ها و اپراتورها در سطح کشور هستند.

اندیشه نگار پارس اولین و برترین تامین کننده تجهیزات طی سه /چهار سال متوالی در بخش خصوصی به شمار می رود.

با توجه به حضور برند خوش بنام سامانتل در جمع سهامداران این شرکت بر آن شدیم تا نامی هم نوا با اعتبار و سابقه ای خوش برگزینیم.

از چشم انداز این شرکت می‌توان به برترین اپراتور نسل جدید ارتباطات همراه و انتخاب اول مشتریان هدف نام برد.

ماموریت شرکت کیش سل پارس در پی ارزش افزایی پایدار در استفاده از ابزارهای هوشمند است تا با ارائه خدمات و محصولات مبتنی بر فناوری‌های روز دنیا و با اتکا بر توانمندی های داخلی و خارجی، رفاه، راحتی و هوشمندی بیشتری را برای مشتریان خود فراهم سازد.

تکرار5 عدد 9 در ابتدای شماره های سیم کارت های سامانتل، خود باعث شده تا بر اساس تعریف بازار تلفن همراه کشور، تمام شماره های سیم کارت های سامانتل در گروه شماره های مرغوب و رند قرار گیرند.

شماره رند برای تمام اقشار جامعه

قیمت های پایه سیم کارت‌های سامانتل مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مبلغ 1،668،000 ریال برای سیم کارت‌های دائمی و 218،000 ریال برای سیم کارت اعتباری می‌باشد تا تمامی افراد جامعه امکان برخورداری از سیم کارتی با شماره رند و کیفیت بسیار عالی بهره‌مند گردند.

این سیم کارت‌ها ابزار خوبی برای مدیریت ارتباطات و کنترل هزینه‌ها در شرکت و سازمان‌ها می‌باشد که به کمک این خدمت، تمامی ارتباط های داخل شبکه بسیار مناسب می باشد، که به عنوان مثال می‌توان به سازمان‌های ارگان‌های چند شعبه‌ای، هتل ها، کارخانه ها و کارگاه ها، مراکز خدمات  و آژانس های مسافرتی اشاره نمود.

سیستم ارتباط سازمانی سامانتل، خدمت نوینی به منظور تسهیل و مدیریت هزینه های ارتباطی سازمان ها است که به کمک این خدمت، تلفن تمامی ارتباط های داخل شبکه خصوصی تلفن همراه با بیشترین میزان تخفیف و تعرفه های ترجیحی برای مشترکین گروهی تعریف می‌شود و مشترکین سامانتل می توانند با کمترین هزینه پرداختی، نسبت به برقراری ارتباط با همکاران خود اقدام نموده و هزینه های ارتباطی به صورت جدا از ارتباطات شخصی مشخص شود که سازمان ها بتوانند در صورت نیاز از میزان هزینه مکالمه، پیامک  و دیتاکاربران سازمان خود گزارش گیری کنند.

کلیه کارکنان سازمان در یک گروه تحت عنوان یک گروه اختصاصی تلفن همراه تعریف می شوند.

در این شبکه کارکنان سازمان ها می توانند با شماره ای غیر از شماره تلفن همراه خود همانند شماره های داخلی ارتباط برقرار کنند و از شبکه تلفن همراه سامانتل با هم تبادل اطلاعات داشته باشند.

همچنین می توان از سرویس های شماره کوتاه MVPN  برای مصارف گروهی سازمانی و سرویس های اس – ام – اس برای بانک ها شرکت ها و سازمان ها نام برد.

رونمایی های سامانتل در نمایشگاه

سامانتل در این نمایشگاه، انواع بسته‌های ویژه تخفیفی، سیم کارت اختصاصی دانشجویان به همراه بسته هدیه برای خرید شماره های رند را برای بازدیدکنندگان پیش بینی و تهیه کرده است.

علاوه بر این، ارایه خدمات موبایل سازمانی، شبکه اختصاصی تلفن همراه وشبکه امن همراه که قابلیت انتقال امن اطلاعات تحت شبکه خصوصی را امکان پذیر می سازد هم بخشی از خدمات است که در سامانتل در این نمایشگاه به سازمان‌ها معرفی خواهد شد.

یکی از محصولات جدید مشترک سامانتل، بیمه پیمایشی(کیلومتری)که حاصل همکاری سامانتل و بیمه سامان و شرکت آرشین است، به عنوان محصولی نوآورانه با امتیاز انحصاری بیمه سامان برای شرکت‌ها ارایه می‌شود.

همچنین ارائه راهکار و محصولات سازمانی، خدمات مرکز داده، (Data Center) وتجهیزات ذخیره و بازیابی نیروی برق   (UPS)و همچنین کنتورهای گاز و برق هوشمند که با همکاری شرکت ایرانیان رایان شرق طراحی و آماده شده است از خدمات جدید سامانتل است که در این نمایشگاه عرضه شده است.

این شرکت همچنین در حال نصب و راه اندازی  سیستم IMS  با همکاری شرکت ایتالیایی ایتال تل است که تا پایان سال آماده بهره برداری می باشد که مطمئنا  اولین IMS کامل در بین اپراتورهای ایران خواهد بود.

این شرکت دارای گواهی ISOمی باشد.

در پایان شرکت کیش سل پارس از کلیه گروه های استارت آپ ها و فین تک که در حوزه مرتبط به کار و فعالیت شرکت قرار دارند دعوت به همکاری می کند  و هم اکنون نیز با چند شرکت  در این زمینه همکاری دارد.