EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

محمدرضا امامی

«مرکب سارا پارسا» با پژوهش و نوآوری سهم بیشتری از بازار ایران و همسایه‌ها می‌طلبد

محمدرضا امامی، مدیرعامل شرکت «مرکب سارا پارسا»: «مرکب سارا پارسا» با پژوهش و نوآوری سهم بیشتری از بازار ایران و همسایه‌ها می‌طلبد

شرکت «مرکب سارا پارسا»، از سال 1386 خورشیدی فعالیت خود را در صنعت چاپ آغاز کرد. این شرکت تولیدکننده انواع مرکب های چاپ فلکسوگرافی و هلیوگراور با برند (پتروپینت) و انواع حلاّل‌های چاپ و انواع چسب های لمینیشن با برند (پترومر) است که نقش مهمی را در بازار کشور بر عهده دارد.این شرکت با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته تولید و دانش روز ترکیه زیر نظر مهندسان و متخصصان مجرب تلاش دارد در جهت رفع نیاز داخلی با ارائه محصولات یکنواخت و با کیفیت، رضایتمندی مشتریان این صنعت پویا را جلب کند. شرکت مرکب سارا پارسا با حضور موفق و پرانرژی خود در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته ما را بر آن داشت تا با محمدرضا امامی، مدیرعامل خلاق و ساعی این شرکت به گفت و گو بنشینیم که می خوانید.

حوزه فعالیت شرکت مرکب سارا پارسا چیست؟
شرکت مرکب سارا پارسا تولیدکننده انواع مرکب های فلاکسو و روتوگراور (هلیوگراور) قابل مصرف بر روی فیلم‌ها و سطوح PVC و PE (پلی اتیلن) و BOPP کاغذ کرافت، PES ( پلی استر) فویل و آلومینیوم با برند پتروپینت و تولید انواع چسب‌های لمینیشن حلاّلی و غیر حلاّلی و انواع حلاّل‌های چاپ با برند پترومر می‌باشد.
جایگاه شرکت شما در بازار ایران کجاست؟
شرکت مرکب سارا پارسا از نظر کمی وکیفی جزء پنج شرکت برتر تولیدکننده مرکب‌های چاپ در سطح کشور می‌باشد. همچنین در زمینه تولید چسب‌های لمینیشن حلاّلی و غیرحلاّلی و حلاّل‌های تخصصی چاپ، سابقه‌ای نزدیک به یک دهه دارد و جزء اصلی‌ترین تامین‌کنندگان داخلی صنعت چاپ و بسته‌بندی به شمار می‌رود.
مهم‌ترین دستاورد مجموعه شما تاکنون چه بوده است؟
یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین دستاوردهای شرکت مرکب سارا پارسا، بهبود روزافزون کیفیت و افزایش ظرفیت تولید با تحقیقات مستمر است که حاصل آن به دست آوردن سهم مناسبی از بازارهای داخلی می‌باشد.
آیا تولیدات شرکت مرکب سارا پارسا صادر هم می‌شود؟
مرکب‌های شرکت سارا پارس با برند پتروپینت و همچنین چسب‌های لمینیشن با برند پترومر به صورت غیرمستقیم و از طریق بازرگانان خارجی به کشورهایی مثل ارمنستان، آذربایجان، عراق و افغانستان صادر شده است. گفتنی است که این مجموعه در نظر دارد با افزایش تجهیزات و ماشین‌آلات تولید و تحقیقات سهم بیشتری از بازار داخلی و کشورهای همسایه را کسب کند.
در زمینه مشتری مداری چه تدابیری اندیشیده‌اید؟
این مجموعه با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته تولید و دانش روز ترکیه زیر نظر مهندسان و متخصصان مجرب خود تلاش دارد با ارائه محصولات یکنواخت و با کیفیت رضایتمندی مشتریان را جلب نماید. همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند چاپ، کارشناسان این شرکت در اسرع وقت آماده ارائه خدمات و رفع ایراد و مشاوره می‌باشد.
در مسیر تولید با چه مشکلاتی رو به رو هستید؟
یکی از مشکلات عمده این شرکت و دیگر تولیدکنندگان مواد اولیه صنعت چاپ و بسته‌بندی، تامین مواد اولیه خارجی و افزودنی‌های تخصصی می‌باشد. به جهت اینکه عمده مواد اولیه تولید وارداتی هستند و این مشکل گریبانگیر تمامی تولیدکنندگان این صنعت می‌باشد.
آیا از نحوه برگزاری نمایشگاه رضایت دارید؟
نحوه برگزاری این نمایشگاه برای شرکت مرکب سارا پارسا رضایت بخش بوده و از کلیه دست‌اندرکاران و برگزارکنندگان این نمایشگاه کمال تشکر و قدردانی را داریم. امید است با تلاش تولیدکنندگان و حمایت دولتمردان محترم گامی در جهت رونق هر چه بیشتر این مرز و بوم برداشته شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top