نمایشگاه ها به ترتیب موضوعی:

توجه: بدلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در کشورمان و به تعویق افتادن نمایشگاه ها، اطلاعات دقیقی از تاریخ برگزاری نمایشگاه ها در دسترس نیست، ما همچنان از برگزارکنندگان محترم پیگیر هستیم و در صورت مشخص شدن تاریخ دقیق به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

Bahman-hosein-zadeh

پیام همدلی و تلاش مضاعف دکتر بهمن حسین‌زاده

همانطور که به دوستان و فعالان صنعت نمایشگاهی قول داده بودم، با توجه به حمایت جناب دکتر مدرس خیابانی سرپرست محترم وزارت صمت و رایزنی‌های فشرده‌ای که با مسئولین وزارت بهداشت و جناب دکتر نهاوندیان معاون محترم رییس جمهور و جناب رحمانی فضلی وزیر محترم کشور و معاونین وزارت کشور داشتم، سرانجام مصوبه و مجوز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی را با حضور متخصصین از ستاد ملی مدیریت کرونا گرفتیم. بازدیدکنندگان عام نیز به صورت مجازی و یا از طریق شبکه ایران کالا می‌توانند از نمایشگاه دیدن کنند،
آغاز شکوفایی و بهار نمایشگاه‌ها را به همه همکاران بخش دولتی و بخش خصوصی تبریک عرض می‌کنم.
دیروز وقتی خوشحالی کارگران رنگ کار و نجار و غرفه‌ساز و… را دیدم خدا را شکر کردم که امروز بالاخره سفره این کارگران زحمتکش روز مزد رنگین خواهد شد.
از طرفی برای برخی اندک که خود را دایه مهربان‌تر از مادر می‌دانند، بسیار متاسف شدم که در تلاش بودند تا این نمایشگاه برگزار نشود و همه زمین بخورند تا این افراد نادان به نیت‌های منفی‌ خود برسند که به لطف خدا با قدرت نمایشگاه‌هایمان را در سراسر کشور برگزار خواهیم کرد.
با همدلی و وفاق و تلاش و پیگیری به اهدافمان رسیدیم و برای توسعه صنعت نمایشگاهی تلاش مضاعفی را خواهیم کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *