EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

توصیه دکتر حسین‌زاده به فعالان تولید و تجارت مبلمان فرصت نمایشگاه HOMEX2019 را برای گسترش بازار و برندسازی غنیمت بدانید

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در پیامی به بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، به فعالان تولید و تجارت مبلمان توصیه کرد از بستر مناسبی که نمایشگاه برای این صنعت مهیا ساخته است، در جهت گسترش بازار و جایگاه‌سازی برند خود به نحو مطلوب استفاده کنند.
در پیام دکتر بهمن‌ حسین‌زاده به فعالان این صنعت آمده است: صنعت مبلمان یکی از صنایع پیشرو و استراتژیک کشور بوده و دارای ظرفیت تولید و صادرات بسیار مناسب است. استفاده از تخصص‌های متنوع و تلفیق علم و هنر در بستر نوآوری ایرانی اسلامی از ویژگی‌های این صنعت است که آن را از سایر صنایع توانمند ایران متمایز می‌سازد. بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل ایران (هومکس 2019) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد تجاری صنعت مبلمان در کشور، بستر مناسبی را در اختیار ذی‌نفعان این صنعت قرار می‌دهد. تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان صنعت جهت به نمایش گذاشتن توانمندی‌ها، دستاوردها، محصولات، گسترش بازار و جایگاه‌سازی برند خود، متخصصان صنعت جهت شناسایی فرصت‌های همکاری و گسترش دایره کاری، مدیران صنعت جهت ایجاد هم‌افزایی و فرصت‌های همکاری مشترک و توسعه ارتباطات داخلی و بین‌المللی و در نهایت بازدیدکنندگان جهت تعامل مستقیم با برندهای مورد نظر خود و آشنایی هرچه بیشتر با پتانسیل‌ها و توانمندی‌های این صنعت بزرگ در این نمایشگاه شرکت می‌نمایند. اهمیت نمایشگاه بین‌المللی مبلمان باعث گردیده که تعداد قابل توجهی از برندهای صنعت مبلمان هر ساله حضوری پر رنگ در این رویداد بین‌المللی داشته و از این فرصت تجاری جهت ارتقاء تعاملات و ارتباطات، یافتن بازارهای جدید داخلی و خارجی و برندینگ محصولات و کسب و کار خود استفاده
نمایند.
در ادامه پیام می‌خوانیم: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی نیز به نوبه خود تلاش نموده تا کلیه امکانات و زیرساخت‌های لازم جهت برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم بین‌المللی را فراهم نموده تا بازیگران و متولیان صنعت مبلمان به نحو شایسته بتوانند ارتقاء جایگاه این صنعت را رقم بزنند. مفتخریم که در این نمایشگاه میزبان دست‌اندرکاران، متخصصان، تولیدکنندگان، صادرکنندگان و بازدیدکنندگان یکی از بزرگ‌ترین، قدیمی‌ترین و کلیدی‌ترین صنایع کشور عزیزمان ایران هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top