EXHIBITIONS NEWS

نمایشگاه ها

عبدالحسین عباسی، رئیس هیات مدیره اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان تهران در نمایشگاه مبلمان امسال، طرح‌هایی نو در انداخته‌ایم

اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان تهران در سال 1343 تاسیس شده و وظایفش شامل ارائه پروانه کسب، ساماندهی واحدهای بدون پروانه و کارهایی از قبیل بررسی مالیات و عوارض و بیمه و رسیدگی به شکایات مردم و امور مربوط به صنف مبلمان است.
عبدالحسین عباسی، رئیس هیات مدیره اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان تهران با بیان مطلب بالا در گفت و گو با نشریه «اقتصاد و نمایشگاه» افزود: در بیست و هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، نام نویسی به بهترین نحو انجام شده و جانمایی به خوبی شکل گرفته است. هر سال مشکل جانمایی را با شرکت‌کنندگان در نمایشگاه داشتیم ولی امسال این مشکل نبوده و جانمایی به خوبی و به مرور انجام شده و کسانی که پیش ثبت نام کرده بودند به ترتیب غرفه‌هایشان مشخص شد که در کدام سالن‌ها باید مستقر شوند.
رئیس هیات مدیره اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان تهران، خاطر نشان کرد: امسال حدود 42 هزار مترمربع از نمایشگاه بین‌المللی تهران پر شده که سال قبل حدود 37 هزار متر مربع بوده و امتیاز بزرگی است. حدود 295 شرکت در این نمایشگاه مشارکت کرده‌اند و برندهای ایرانی هستند. امسال مهمان خارجی هم و هیات‌های خارجی دعوت کرده‌ایم که از نمایشگاه بازدید کنند و با تولیدکننده‌های ما وارد مذاکره شوند و امیدواریم بتوانند قراردادهای خوبی ببندند و این کار ادامه پیدا کند که امیدواریم به رونق تولید بیانجامد.
عبدالحسین عباسی، با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه برنامه‌های خوبی تدارک دیده‌ایم، اظهار کرد: امسال همایش بزرگی را در صنعت مبلمان در نمایشگاه برگزار خواهیم کرد و آموزش‌های خوبی برای بازدیدکننده‌ها داریم. همچنین غرفه صادراتی ایجاد کرده‌ایم که کار نویی است و امسال نمایشگاه با سال‌های دیگر فرق می‌کند و فکر می‌کنم بازدید کننده‌های بیشتری داشته باشد. از کارخانجات تولیدی مبلمان فیلم تهیه کرده‌ایم که مراحل ساخت مبلمان و رنگ را نشان می‌دهد که در همایشی که قرار است برگزار کنیم، نشان خواهیم داد.
وی با اشاره به حضور ایران در نمایشگاه مبلمان اربیل عراق، افزود: ما امسال برای اولین بار در اتحادیه یک کار خیلی بزرگ و خوبی انجام دادیم و پاویون بزرگی را در نمایشگاه مبلمان اربیل عراق اجاره کردیم که این کار هیچ سالی انجام نمی‌شد. به طوری که بیست برند ایرانی در اربیل شرکت کردند و بسیار هم موفق بودند و با چند مشتری خارجی هم قرارداد بسته شد.
به گفته وی، شعار امسال اتحادیه همان شعار مقام معظم رهبری است که رونق تولید سرلوحه کار ما است. امسال همه دست به دست هم داده‌ایم تا تولید را اضافه کنیم و مازاد بر تولیدمان را صادر کنیم و فرمایشات مقام معظم رهبری را اجرا نمائیم. نه ما تولیدکننده ها که همه تولیدکننده های سراسر کشور باید این شعار را مد نظر قرار دهند تا کشورمان از این گرفتاری نجات پیدا کند. کشور ما اکنون در تحریم است و باید این تحریم را بشکنیم و با قدرت جلو برویم و کمک کنیم همه تولیدکنندگان تمام صنوف و صنعت دست به دست هم دهیم تا همانطور که از بحران جنگ بیرون آمدیم از این بحران نیز با سرفرازی خارج شویم.
رییس هیات مدیره اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان تهران، ادامه داد: متولی صنف و صنعت مبلمان در استان تهران اتحادیه صنف درودگران و مبل سازان تهران است. باید بگویم مابقی تشکل‌هایی که در این زمینه ادعا دارند با مبلمان هیچ سنخیتی ندارند و اصلا اجازه این کار را ندارند. اینها همه زیرمجموعه اتحادیه درودگران هستند و از این اتحادیه پروانه گرفته یا می‌گیرند. بنابراین متولی اصلی این صنف و صنعت اتحادیه صنف درودگران و مبل سازان تهران با قدمت حدود 80 سال است. بقیه تشکل ها شاخه‌هایی هستند که فقط ادعا می کنند ولی ما آن‌ها را به هیچ عنوان قبول نداریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top