نمایشگاه ها

اقتصاد و نمایشگاه: طالب اسلامی؛ مدیرعامل شرکت درین پودر”کالین”

به گزارش پایگاه خبری اخبار نمایشگاه ها، شرکت “درین پودر(کالین)” با پشتوانه دو نسل تجربه کارآمد و مفید در تولید لبنیات در سال 1380 به ثبت رسیده است و در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع فرآورده‌های لبنی آغاز کرده است.

لبنیات کالین با هدف ارتقای بهداشت و سلامت جامعه، با تکیه برآخرین دانش فنی، ماشین آلات، تجهیزات مدرن و اتوماتیک به روز در تولید لبنیات، افتخار کسب کیفیت برتر را به دست آورده است.

انواع پنیر (خامه‌ای، پروسس، لیقوان، زیره، گردو، پاپریکا، چیلی)، انواع خامه صبحانه (ساده، عسلی، کاکائو)، انواع ماست (همزده، پرچرب، کم چرب، ماست بادمجان ، ماست موسیر و… )، دوغ پاستوریزه (لیوانی، پری پک)، کره (مارگارین، حیوانی)، انواع پودرها (پودر آب پنیر صنعتی و سنتی، پودر شیرخشک پر چرب، پودر پرمیت )، دوغ بدون گاز از جمله محصولات درین پودر کالین است.

طالب اسلامی؛ مدیرعامل خوش فکر شرکت درین پودر ” کالین” در گفت‌و‌گو با “نشریه اقتصاد و نمایشگاه” به توضیحات بیشتری درباره دست آوردها و برنامه‌های پیش روی مجموعه تحت مدیریت خود داده است که می خوانید.

شرکت درین پودر از سال 1387 تولید انواع فرآورده‌های لبنی خود با برند “کالین” را با هدف کمک به رشد این صنعت در کشور و تامین سلامت جامعه بر پایه استانداردهای جهانی و با تکیه بر تجربیات نسل قبل و دانش فنی روز در شهرک صنعتی صفادشت آغاز کرده است.

این شرکت با استفاده از فناوری‌های جدید، ماشین آلات پیشرفته و نیروی انسانی متخصص اقدام به تولید پنیرهای گودا، چدار، امنتالر ، گورگونزولا ، پارمسان و پودر پارمسان از شیر تازه گاو با بالاترین کیفیت نموده است .

این مجموعه به عنوان یکی از تولیدکنندگان داخلی کره پاستوریزه حیوانی فعالیت خود را شروع کرده و پس از آن با تولید و بسته‌بندی کره گیاهی (مارگارین) سعی در تامین نیاز ذایقه مصرف‌کنندگان محترم محصولات خود داشته و همچنین به منظور تکمیل سبد تولیدش، خطوط تولید انواع خامه، پنیرهای خامه‌ای و پروسس، پنیرهای لیقوان با زیره، گردو و انواع پنیر موزارلا، ماست، دوغ، کره با طعم‌های مختلف و سایر محصولات لبنی را راه‌اندازی کرده است.

خانواده “کالین” در گام بعدی مبادرت به احداث واحد تولید انواع فرآورده های پودری شامل شیر خشک صنعتی و پودر آب پنیر و همچنین انواع پودر پنیر کرده و به این ترتیب شرکت درین پودر یکی از شرکت‌های پیشرو در تنوع تولید پنیر در ایران است.

مهم‌ترین برنامه این شرکت در سال 98 افزایش تولید، ایجاد اشتغال، توسعه صادرات و ایجاد بازارهای پایدار در منطقه است.

با اغتنام فرصت، از مسوولان محترم دولتی انتظار می رود که در امر صادرات حامی تمام عیار تولید کنندگان و صادرکنندگان باشند و با مشورت صادرکنندگان طرح های حمایتی و انگیزشی را جهت افزایش صادرات محصولات و خدمات ایرانی در دستور کار قرار دهند.